*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
مدیر حوزه علمیه قزوین:
مردم متعهد به خرید کالای ایرانی باشند
مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: مردم باید متعهد باشند که کالای ایرانی بخرند، چرا که وقتی خرید و فروش رونق بگیرد و تولید کننده ببیند که کالای او خریدار دارد، به ارتقای کیفیت و جلب رضایت مشتریان اقدام می کند.
۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۱۵:۰۷
عضو هیئت علمی فرهنگستان علوم اسلامی:
توسعه نیازمندی به دین ، رسالت روحانیت در دنیای امروز را مضاعف کرده است
حوزه/ عضو هیئت علمی فرهنگستان علوم اسلامی گفت: در حال حاضر توسعه نیازمندی های بشر به دین ، رسالت روحانیت را مضاعف کرده است.
۱۳۹۷/۱/۱۳ - ۰۹:۳۰
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نکا:
روحانيت در طول تاريخ پرچم دار مبارزه عليه ظلم بوده است
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نکا با اشاره به این که روحانيت در طول تاريخ پرچم دار و جلودار مبارزه عليه ظلم بوده و حرکت هاي مردمي را رهبري کرده است، بیان داشت: روحانیت ثابت کرده در حفظ و دفاع از آرمان های دینی هیچ گاه اهل مماشات نبوده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۴
مدیر مدرسه علمیه التفاتیه قزوین :
دشمن تحرکات خود را علیه روحانیت افزایش داده است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه التفاتیه قزوین با اشاره به این که دشمن تحرکات خود را علیه روحانیت افزایش داده است، گفت: لباس مقدس روحانیت، لباس تبلیغ دین است، وگفتار، اعمال و اخلاق طلاب با پوشیدن این لباس برای مردم حائز اهمیت است که باید همواره الگو باشند .
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۹
قائم مقام مدیر حوزه های علمیه در جمع طلاب :
فکر خطرناک جدایی دین از سیاست حوزه قم و نجف را تهدید می‌کند/ اگر روحانیت مراقب نباشد انقلاب منحرف می شود
حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین غفوری، هدایت گری سیاسی را از مسئولیت‌های مهم روحانیت در جامعه برشمرد و گفت: فکر خطرناک جدایی دین از سیاست که انگلیسی‌ها پایه آن را بنا نهادند، حوزه علمیه قم و نجف را تهدید می‌کند و انگلیسی‌ها سال‌ها پیش این فکر خطرناک را ترویج و تبلیغ کردند و به عنوان یک افتخار مطرح کردند! و این مسئله بسیار مهمی است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۶
مدیر حوزه های علمیه خواهران در گفت و گو با حوزه نیوز:
ارتقای سطح دینداری مردم یکی از رسالت های مهم روحانیت است
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور تصریح کرد: یکی از رسالت های بسیار مهم روحانیت در گذشته و امروز، ارتقای سطح دینداری مردم است.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰:۰۴
گفتاری از استاد علیدوست
عصر غربال گری و رسالت روحانیت
حوزه آیت الله علیدوست عضو جامعه مدرسین و از اساتید سطح عالی و خارج حوزه در یکی از سخنرانان های خود رسالت روحانیت در عصر غربال گری را با بهره گیری از روایتی از امام باقر(ع) بیان کرده است.
۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۱۴:۳۸
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس:
افرادی درصددند اقتصاد مقاومتی را به بن بست بکشانند
حوزه/ نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس به برخی از پشت صحنه های جریانات در کشور اشاره کرد و گفت: امروز افرادی با ظاهر موجه درصددند اقتصاد مقاومتی را به بن بست بکشانند.
۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۴:۰۵
تصاویر/ تشییع شهید مدافع حرم در اصفهان
عکاس: داوود سهیلی
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۹
مسؤول بسیج طلاب و روحانیون مازندران:
دفاع از ولایت و رهبری مهم ترین رسالت روحانیت در شرایط امروز است
حوزه/ مسؤول بسیج طلاب و روحانیون مازندران، مبارزه با ظلم، شرک و استکبار را لازم برشمرد و کوتاهی در آن را موجب ذلت و خواری دانست و افزود: دفاع از ولایت و رهبری مهم ترین رسالت امت اسلامی به ویژه روحانیت در شرایط امروز است.
۱۳۹۵/۷/۲۶ - ۱۳:۴۹