*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۱ محرم ۱۴۴۰ \ Friday, September 21, 2018
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی؛
مهمترین رسالت مبلغین در ایام محرم و صفر تبیین اندیشه سیاسی اسلام است
حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی با اشاره به رسالت مبلغین گفت: مهمترین رسالت مبلغین در ماه محرم و صفر تبیین اندیشه سیاسی اسلام و زندگی خصوصی امام حسین (ع) و اعوان و اصحابش می باشد.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۷:۳۵
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس مطرح کرد:
ضرورت ترویج آموزه های دفاع مقدس در آموزش و پرورش/ وجود ۹۰۰ شهید مفقود الاثر در استان فارس
حوزه/ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس گفت: ما باید آموزه های دفاع مقدس را به عنوان سند افتخار در آموزش و پرورش، مدارس و حوزه های علمیه ترویج دهیم چرا که اگر این کار را نکنیم دشمنان در این عرصه فعالیت های خود را آغاز خواهند کرد.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۳:۰۶
مدیر حوزه علمیه تهران در اجلاسیه مدیران مدارس:
روحانیت در همه شرایط از حقوق مردم دفاع می کند/ مردم، حوزه علمیه را از خود می دانند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رحیمی صادق با بیان این که روحانیت مطمئن ترین مأمن مردم است، تصریح کرد: ما از مشکلات و گرفتاری های مردم آگاهیم و در همه شرایط از حقوق آنان دفاع خواهیم کرد.
۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۲:۰۸
آیت الله نظری خادم الشریعه:
علما و روحانیت همواره مأمن و پناهگاه اقشار مختلف مردم هستند
حوزه/استاد درس خارج حوزه علمیه با اشاره به این که علما و روحانیت همواره مأمن و پناهگاه اقشار مختلف مردم بودند، گفت: این شاخصه مهم علمای شیعه در طول تاریخ بوده که موجب محبوبیت دو چندان آنها در جامعه شده است.
۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۵:۵۷
مدیر مدرسه تخصصی امام خامنه‌ای بجنورد:
پاسداری از ارزش‌های انقلابی مهم‌ترین رسالت امروز حوزویان است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه‌ای بجنورد گفت: پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای اسلام و انقلاب از مهم‌ترین وظایف طلاب، روحانیان و حوزویان است.
۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۰۸:۵۵
مدیر حوزه علمیه قزوین:
مردم متعهد به خرید کالای ایرانی باشند
مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: مردم باید متعهد باشند که کالای ایرانی بخرند، چرا که وقتی خرید و فروش رونق بگیرد و تولید کننده ببیند که کالای او خریدار دارد، به ارتقای کیفیت و جلب رضایت مشتریان اقدام می کند.
۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۱۵:۰۷
عضو هیئت علمی فرهنگستان علوم اسلامی:
توسعه نیازمندی به دین ، رسالت روحانیت در دنیای امروز را مضاعف کرده است
حوزه/ عضو هیئت علمی فرهنگستان علوم اسلامی گفت: در حال حاضر توسعه نیازمندی های بشر به دین ، رسالت روحانیت را مضاعف کرده است.
۱۳۹۷/۱/۱۳ - ۰۹:۳۰
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نکا:
روحانيت در طول تاريخ پرچم دار مبارزه عليه ظلم بوده است
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نکا با اشاره به این که روحانيت در طول تاريخ پرچم دار و جلودار مبارزه عليه ظلم بوده و حرکت هاي مردمي را رهبري کرده است، بیان داشت: روحانیت ثابت کرده در حفظ و دفاع از آرمان های دینی هیچ گاه اهل مماشات نبوده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۴
مدیر مدرسه علمیه التفاتیه قزوین :
دشمن تحرکات خود را علیه روحانیت افزایش داده است
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه التفاتیه قزوین با اشاره به این که دشمن تحرکات خود را علیه روحانیت افزایش داده است، گفت: لباس مقدس روحانیت، لباس تبلیغ دین است، وگفتار، اعمال و اخلاق طلاب با پوشیدن این لباس برای مردم حائز اهمیت است که باید همواره الگو باشند .
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۹