*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ \ الأحد ١ رجب ١٤٣٩ \ Sunday, March 18, 2018
مکتب قم / مکتب نجف، تقابل یا همسویی
حوزه / پیامدهای منطقه‌ای و حتی فرامنطقه‌ایِ مواضع علمای برجسته شیعه همواره موجب نگرانی و حساسیت سیاستمداران غربی به‌ویژه آمریکایی‌ها نسبت به عملکرد حوزه‌های علمیه تشیع بوده و این حساسیت‌ها به‌ویژه از زمان سقوط صدام حسین و با قدرت‌گیری شیعیان در عراق فزونی یافته است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۹:۰۰
آیت الله العظمی حکیم:
دانشجویان با عمل به سیره رسول اکرم (ص) و اهل بیت(ع) حافظ ارزش های اسلامی باشند
حوزه/ آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از دانشجویان عراقی از آنان خواستند با حرکت در مسیری که حضرت رسول اکرم (ص) و اهل بیت (علیهم السلام) ترسیم کردند برای حفظ ارزش های اسلامی تلاش کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۲۲:۴۰
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
تمام امکانات برای خدمت به زائران عتبات به خدمت گرفته شود
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از خادمان آستان مقدس عباسی بر اهمیت، جایگاه و عظمت خدمت به عتبات مقدسه تاکید کردند و گفتند: باید تمامی تلاش ها و امکانات برای ارائه خدمات به زائران عتبات مقدسه به کار گرفته شود.
۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۳:۰۵
آیت الله العظمی حکیم:
جوانان عمر خود را با تقلید از جوامع غربی تباه نکنند
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از جوانان، بخش هایی از زندگی حضرت رسول اکرم (ص) و سختی ها، رنج ها و ایثار ایشان در راه ابلاغ رسالت به مردم را بازگو کردند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۲۰:۳۸
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
تمسک به سیره دینی و اخلاقی اهل بیت(ع)، تنها راه سعادت دنیا و آخرت است
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در دیدار هیئتی از حوزه علمیه بصره تاکید کردند: مؤمنین باید اصول اصلاح اجتماعی را از سیره نبوی و سیره اهل بیت (علیهم السلام) بگیرند و روحانی دینی باید از طریق رفتار و روابطش با افراد جامعه، هدایت جامعه را به دست گیرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۲۰:۰۵
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
اسلام اصیل همان راه اهل بیت (علیهم السلام) است
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در استقبال جمعی از شیعیان آذربایجان، هند و پاکستان تاکید کردند: شیعیان بعد از تشرف به زیارت عتبات مقدسه در عراق باید برای عبرت گرفتن تلاش کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۲
آیت‌الله‌العظمی بشیر نجفی:
دفاع بسیج مردمی، دفاع از دین، اعتقادات و مقدسات است
حوزه/ حضرت آیت‌الله بشیر نجفی در دیدار جمعی از اعضای بسیج مردمی عراق و خانواده‌های شهدا، گفتند: دفاع بسیج مردمی عراق، در واقع دفاع از دین، اعتقادات و مقدسات است و جان‌فشانی و رشادت‌های آنان در چشم مؤمنین، بزرگ و مقدس است.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۸:۵۱
آیت الله العظمی حکیم:
اقلیت های اسلامی برگزاری مراسم دینی را مورد توجه قرار دهند
حوزه/ آیت الله سید محمدسعید حکیم از مراجع تقلید نجف اشرف، اقلیت های اسلامی ساکن در کشورهای دیگر را به تمسک به ارزش های اسلامی برگرفته از قرآن کریم، سیره پیامبر اکرم (ص) و اهل‌بیت (علیهم السلام)دعوت کردند.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۲۰:۱۰
حضور دو مرجع تقلید در افتتاحیه مدرسه دارالعلم آیت الله العظمی خویی+ تصاویر
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی و حضرت آیت الله اسحاق فیاض از مراجع تقلید نجف اشرف، در مراسم افتتاحیه مدرسه دارالعلم آیت الله العظمی خوئی حضور یافتند.
۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۰۰:۰۷
افتخار بازپرس سازمان ملل به زیارت حرم امام علی(ع)
حوزه/ "اگنس کالامارد" بازپرس سازمان ملل متحد در امور اعدام خارج از قانون و اقدامات خشونت بار، از حضور در شهر نجف اشرف و تشرف به زیارت حرم امیر المؤمنین (علیه السلام) ابراز خشنودی کرد.
۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۱:۵۰