*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۱ رمضان ۱۴۳۹ \ Sunday, May 27, 2018
مراسم ایام ماه رمضان در دفتر آیت الله العظمی بشیر نجفی برگزار می شود+ تصاویر
حوزه/ دفتر آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان مراسم سخنرانی و تبلیغی برگزار می کند.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۸:۳۰
آیت الله العظمی حکیم:
طلاب به تواضع و تعامل با مردم برای عمل به وظیفه خود توجه کنند
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم عموم طلاب علوم دینی را به ارتباط با خداوند و دوری از معصیت، آراستگی به اخلاق نیکو، ورع و تقوا، تواضع و تعامل با عموم مردمی و افزایش دانش دینی در جهت آشنا کردن مردم با احکام الهی دعوت کردند.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۱:۴۰
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
مؤمنین با حرکت در راه اهل بیت(ع)، مصداق سیره آنان باشند
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در دیدار گروهی از جوانان تاکید کردند: عمل به اوامر الهی که از طریق ثقلین به ما رسیده، ما را در دایره رضایت خداوند متعال قرار می دهد.
۱۳۹۷/۱/۵ - ۱۱:۱۲
مکتب قم / مکتب نجف، تقابل یا همسویی
حوزه / پیامدهای منطقه‌ای و حتی فرامنطقه‌ایِ مواضع علمای برجسته شیعه همواره موجب نگرانی و حساسیت سیاستمداران غربی به‌ویژه آمریکایی‌ها نسبت به عملکرد حوزه‌های علمیه تشیع بوده و این حساسیت‌ها به‌ویژه از زمان سقوط صدام حسین و با قدرت‌گیری شیعیان در عراق فزونی یافته است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۹:۰۰
آیت الله العظمی حکیم:
دانشجویان با عمل به سیره رسول اکرم (ص) و اهل بیت(ع) حافظ ارزش های اسلامی باشند
حوزه/ آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از دانشجویان عراقی از آنان خواستند با حرکت در مسیری که حضرت رسول اکرم (ص) و اهل بیت (علیهم السلام) ترسیم کردند برای حفظ ارزش های اسلامی تلاش کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۲۲:۴۰
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
تمام امکانات برای خدمت به زائران عتبات به خدمت گرفته شود
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از خادمان آستان مقدس عباسی بر اهمیت، جایگاه و عظمت خدمت به عتبات مقدسه تاکید کردند و گفتند: باید تمامی تلاش ها و امکانات برای ارائه خدمات به زائران عتبات مقدسه به کار گرفته شود.
۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۳:۰۵
آیت الله العظمی حکیم:
جوانان عمر خود را با تقلید از جوامع غربی تباه نکنند
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف در دیدار جمعی از جوانان، بخش هایی از زندگی حضرت رسول اکرم (ص) و سختی ها، رنج ها و ایثار ایشان در راه ابلاغ رسالت به مردم را بازگو کردند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۲۰:۳۸
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
تمسک به سیره دینی و اخلاقی اهل بیت(ع)، تنها راه سعادت دنیا و آخرت است
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در دیدار هیئتی از حوزه علمیه بصره تاکید کردند: مؤمنین باید اصول اصلاح اجتماعی را از سیره نبوی و سیره اهل بیت (علیهم السلام) بگیرند و روحانی دینی باید از طریق رفتار و روابطش با افراد جامعه، هدایت جامعه را به دست گیرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۲۰:۰۵
آیت الله العظمی بشیر نجفی:
اسلام اصیل همان راه اهل بیت (علیهم السلام) است
حوزه/ حضرت آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف در استقبال جمعی از شیعیان آذربایجان، هند و پاکستان تاکید کردند: شیعیان بعد از تشرف به زیارت عتبات مقدسه در عراق باید برای عبرت گرفتن تلاش کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۲
آیت‌الله‌العظمی بشیر نجفی:
دفاع بسیج مردمی، دفاع از دین، اعتقادات و مقدسات است
حوزه/ حضرت آیت‌الله بشیر نجفی در دیدار جمعی از اعضای بسیج مردمی عراق و خانواده‌های شهدا، گفتند: دفاع بسیج مردمی عراق، در واقع دفاع از دین، اعتقادات و مقدسات است و جان‌فشانی و رشادت‌های آنان در چشم مؤمنین، بزرگ و مقدس است.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۸:۵۱