*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
پیامدهای اخلاقی و اجتماعی دوچرخه سواری بانوان در انظار عمومی
حوزه/ گسترش دوچرخه سواری در بین زنان و دختران بدون رعایت موازین شرعی باعث ایجاد ناهنجاری ها و تقابل ضدارزش ها با اعتقادات در جامعه شده است، در این عرصه متاسفانه بهانه هایی بدین مضمون که برخی از مراجع عظام، دوچرخه سواری بانوان را بلا اشکال دانسته اند، به صورت مغلطه و فرافکنی در حال ترویج و صحه بر امربی بندو باری ناشی از آن است.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۱:۵۸
استاد حوزه علمیه مازندران مطرح کرد:
ترویج بی حجابی در سطح خیابان ها به بهانه حریم خصوصی بودن داخل اتومبیل
حوزه/ استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که برخی ها با بدحجابی به دنبال باز کردن راه ابتذال در جامعه اسلامی هستند، گفت: این که برخی زنان به بهانه حریم خصوصی در داخل اتومبیل حجاب ندارند به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۲۰:۰۱
امام جمعه بابل:
دشمن به دنبال عادی سازی بی حجابی و بی عفتی در جامعه ایرانی است
امام جمعه بابل با اشاره به این که در حال حاضر دشمنان همه توان خود را برای تضعیف این فرهنگ اسلامی در جامعه به کار گرفتند، خاطرنشان کرد: شکستن و از بین بردن قبح بدحجابی و بی عفتی در جامعه اسلامی هدف امروز دشمنان علیه دین و انقلاب است.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۷:۰۵
محقق و پژوهشگر دینی :
فرهنگ حجاب و عفاف به بهترین نحو شایسته در جامعه ترویج شود
حوزه/ کارشناس دینی گفت: امروز خانه و خانواده باید نسبت به مسائل فرهنگی و تربیتی تمکین کنند و تلاش شایسته و عزم جدی صورت گیرد تا فرهنگ حجاب و عفاف به بهترین نحو ممکن و آن گونه که شایسته است در جامعه ترویج شود.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۷:۴۴
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون قزوین :
ترویج بی عفتی در جامعه از اهداف اصلی دشمنان است
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: بیشترین هجمه های دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی به مسئله حجاب و عفاف زنان جامعه ما صورت می گیرد و ترویج بی عفتی را بهترین گزینه برای براندازی می دانند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۲
مدیر حوزه علمیه قزوین در جمع مدیران مدارس:
دشمن به پیروزی در جنگ فرهنگی امید بسته است/ مسئولان و مردم هوشیار باشند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: دشمنان نظام، سناریوهای مختلفی را برای سرنگونی انقلاب اسلامی به اجرا گذاشته‌اند، اما راه به جایی نبرده‌اند و به همین سبب تمام امید و تلاش آنان پیروزی در جنگ تمام عیار فرهنگی است.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۱۵:۲۰
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین:
مسئله نفوذ از بزرگ ترین تهدیدهای امروز کشور است
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: امروز نفوذ دشمن یکی از تهدیدهای بزرگ برای کشور ماست که باید مراقب آن بود.
۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۵:۵۷
نماینده ولی فقیه در قزوین:
کدخدا دانستن آمریکا منکری بزرگ است/ در نگاه رهبر انقلاب، جناح بندی‌ اهمیت ندارد؛ بلکه انقلابی و غیر انقلابی مهم است
حوزه/ امام جمعه قزوین کدخدا دانستن آمریکا را منکر بزرگی دانست و گفت: این که آمریکا را کدخدا می‌دانند، منکر بزرگی است؛ زیرا انسان را دچار نفاق و دورویی می‌کند.
۱۳۹۶/۵/۱ - ۱۴:۴۷
رئیس شورای حوزه علمیه سمنان:
نهادینه کردن فرهنگ حجاب از کودکی در دستور کار خانواده‌ها قرار گیرد
حوزه/ آیت الله شاهچراغی با بیان اینکه نهادینه کردن فرهنگ حجاب از کودکی در دستور کار خانواده‌ها قرار گیرد، گفت: حجاب و عفاف جزو ارزش‌های دینی یک خانواده است.
۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۱۷:۳۱
بسیج خواهران طلبه استان قم:
مسئولان پیگیر ریشه‌کنی بی‌عفتی رواج یافته در جامعه باشند
حوزه/بسیج خواهران طلبه استان قم در بیانیه ای به مناسبت روز عفاف و حجاب تاکید کرده است:همه مسئولان و دستگاه‌های نظارتی و فرهنگی، خود را در مقابل تهاجم همه جانبه دشمن متعهد بدانند و مصرانه و مستمر، پیگیر ریشه‌کنی بی‌عفتی رواج یافته در جامعه و تبعات ناشی از آن باشند.
۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۳:۲۰