*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۰ محرم ۱۴۴۰ \ Thursday, September 20, 2018
پاسخ به شبهات (۳۳)؛
اجبار جمهوری اسلامی به حجاب چه تفاوتی با اجبار رضاخان به بی حجابی دارد؟
حوزه/ در حكومت اسلامي آنچه در دايره خصوصي و شخصي فرد رخ مي‌دهد مورد منع حكومتي قرار نگرفته است هر چند ممكن است منع شرعي داشته باشد؛ امّا آنچه كه از حوزة شخصي فراتر رود ...
۱۳۹۷/۶/۲۸ - ۰۱:۰۰
پلیس یورک شایر از نخستین "یونیفرم حجاب" برای زنان مسلمان رونمایی کرد
حوزه/ درحالی که زنان پلیس در بریتانیا می توانند با حجاب اسلامی به خدمت مشغول باشند، اداره پلیس غرب یورکشایر نخستین اداره پلیس است که یونیفرم جایگزینی برای زنان مسلمان تدارک دیده است.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۷:۳۵
آشنایی با نخستین مربی محجبه رشته بوکس در انگلستان
حوزه/ زن محجبه بریتانیایی، که کلاس های خصوصی ورزشی برای زنان مسلمان برگزار می کند، تبدیل به نخستین مربی بوکس محجبه در انگلستان شده و عضو انجمن آماتور بوکس انگلستان است.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۲۰:۲۰
پروژه ایجاد «حجاب های ورزشی» برای دختران مسلمان در آیوا آغاز شد
حوزه/ سازمان خیریه «دختران ورزشکار» در ایالت آیوا، از آغاز فصل پاییز، طرح ارائه حجاب های ورزشی به دختران محجبه را برای تشویق آنان در فعالیت های ورزشی آغاز می کند.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۹:۴۰
نمایشگاه «حجاب معاصر مسلمانان» در موزه دیانگ سان فرانسیسکو برگزار می شود
حوزه/ نمایشگاه «حجاب معاصر مسلمانان» از روز ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۸ در موزه دیانگ در شهر سان فرانسیسکو واقع در ایالت کالیفرنیای آمریکا آغاز شده و قرار است تا ۶ ژانویه ۲۰۱۹، سال آینده میلادی ادامه داشته باشد.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۱:۲۹
نخستین دوره مسابقات ورزشی اسلامی در سیرالئون برگزار شد
حوزه/ به گفته رئیس فدراسیون ورزش های اتحاد اسلامی در جمهوری سیرالئون نخستین دوره مسابقات ورزشی اسلامی در شهرفری تاون، پایتخت و بزرگترین شهر این کشور آفریقایی برگزار شدند.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۹:۰۵
نگرانی فعالان مدنی از عدم ثبت نام زنان محجبه برای رای گیری در انتخابات نیجریه
حوزه/ سازمان «نگرانی حقوق مسلمانان» با نام اختصاری «موریس» اخیرا با انتشار بیانیه ای، کمیته ثبت نام برای انتخابات سراسری ۲۰۱۹ در نیجریه را متهم به جلوگیری از ورود زنان محجبه به حوزه های ثبت نامی کرده است.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۷:۴۰
وزیر کُرد کابینه بلژیک: حجاب جایی در مدارس ندارد!
حوزه/ زوهال دمیر که نخستین وزیر کرد در کابینه دولت بلژیک می باشد اخیرا طی سخنانی گفته است که حجاب جایی در مدارس نداشته و دولت باید پس از انتخابات ۲۰۱۹ ممنوعیت حجاب در مدارس را در دستور کارش قرار دهد.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۱:۲۸
مرد کانادایی زن محجبه را پیش چشمان فرزند ۵ ساله اش تهدید کرد
حوزه/ سارا مومنی، زن محجبه ای که همراه با پسر ۵ ساله اش در یکی از خیابان های کانادا راه می رفت، با مردی مواجه شد که او را مورد اهانت قرار داده و تهدید کرد که اگر حجابش را درنیاورد آن را پاره می کند.
۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۰۳:۰۵
نهاد اسلامی در مالزی خواستار احترام به «حق حجاب زنان» در محل کار شد
حوزه/ موسسه اسلامی وافق، یک سازمان حقوق زنان در مالزی ضمن انتشار بیانیه ای از دولت فدرال این کشور خواست به حق زنان برای داشتن حجاب اسلامی در محل کار احترام گذاشته شود.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۰:۲۶