*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۶ آیان ۱۳۹۶ \ الجمعة ٢٧ صفر ١٤٣٩ \ Friday, November 17, 2017
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
برخی رسانه‌ها شبیه دکان کسب و کارند/ انقلابی ماندن سخت است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با بیان این که جایگاه و حرمت رسانه باید با کرامت انسانی پیوند زده شود، گفت: برخی رسانه‌ها شبیه دکان کسب و کارند و در قبال هزینه‌ای که دریافت می‌کنند، تغییر ماهیت می دهند.
۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۲:۱۳
عضو شورای عالی حوزه تشریح کرد:
چهار شاخص انقلابی ماندن
حوزه/ معاون جامعه مدرسین، روح انقلاب اسلامی ایران را برگرفته از قرآن کریم دانست و بر لزوم تداوم حرکت انقلاب اسلامی از مسیر توحید و حرکت برای خدا تاکید کرد.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۸:۴۱
دبیر همایش پژوهش‎های قرآنی:
۴۲۱ مقاله پیرامون قرآن و فرهنگ انقلابی به قم رسید
حوزه/ دبیر همایش پژوهش‎های قرآنی از وصول ۴۲۱ مقاله در حوزه قرآن و انقلاب اسلامی و ۴ دور ارزیابی این مقالات در دبیرخانه علمی همایش خبرداد.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۸:۳۹
حجت الاسلام والمسلمین ربانی:
انقلابی ماندن، روح اصیل حوزه است
حوزه/ رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه، انقلابی ماندن را روح حاکم بر حوزه های علمیه دانست.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۱:۳۹
در نشست اساتید مدرسه مهدی موعود (عج) تاکید شد:
انقلابی ماندن از مهمترین شاخصه های اساتید حوزه است
حوزه/ انقلابی ماندن، پیروی از ولایت فقیه، حفظ و حراست از جایگاه مرجعیت، رعایت مباحث اخلاقی و ارائه مباحث بصیرتی در کلاس از مهمترین شاخصه های اساتید حوزه است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۴۹
عضو مجلس خبرگان رهبری:
حوزه انقلابی بستر ساز اقتدار نظام اسلامی است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی با تاکید بر این که نظام اسلامی، امانتی الهی و ثمره خون هزاران شهید است، تصریح کرد: اگر حوزه علمیه ضعیف باشد، نظام اسلامی اقتدار خود را از دست خواهد داد.
۱۳۹۵/۶/۲۲ - ۱۱:۳۳
جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان:
پرونده تحول در حوزه با انجام یک یا چند فعالیت بسته نمی شود/ تشکیل دبیرخانه "حوزه انقلابی" در حوزه اصفهان
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین باطنی با تاکید بر این که پرونده تحول حوزه در انجام یک یا چند فعالیت خلاصه نمی شود و همواره مفتوح است، گفت: امروز مسئولان حوزه‌ باید با هدف تشدید بنیان‌های انقلابی ماندن حوزه، در نظام‌های موجود به ویژه نظام آموزشی و تربیتی بازنگری کنند.
۱۳۹۵/۶/۸ - ۱۱:۳۸
عضو شورای عالی حوزه های علمیه؛
از شیوه های دانشگاهی در حوزه پرهیز کنیم/ مراقب مدرک زدگی باشیم
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه، دوری از موازی کاری را مورد توجه قرار داد و با اشاره به مدرک گرایی در حوزه گفت: پرهیز از مدرک زدگی باید در سیاستگزاری مورد توجه باشد و به دنبال این پاسخ بود که این امر در تحصیل و رسالت طلبه علوم دینی چه نقشی دارد؟
۱۳۹۵/۵/۲۴ - ۱۱:۱۹
دریادار سیاری:
مهمترین رکن انقلابی ماندن حرکت در مسیر شهداست
حوزه/ فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: مهمترین رکن ماندن در کنار آرمان های شهدا، حرکت انقلابی و انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن است؛ انقلابی بودن نیز یعنی بصیر و عالم و ماهر و متقی بودن؛ شناسایی نقاط هدف دشمن و مقابله با آنها از جمله نکات بارز انقلابی گری است.
۱۳۹۵/۴/۲۴ - ۰۸:۵۳
معاون آموزش المصطفی:
۴هزار استاد در جامعه المصطفی فعالیت دارند
حوزه/ بیست و دومین اجلاس سالانه اساتید جامعه المصطفی با حضور اساتید، مدیران و کارشناسان جامعه المصطفی در سالن قدس مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) آغاز شد.
۱۳۹۵/۲/۹ - ۱۱:۰۱