*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ \ ۷ شوال ۱۴۳۹ \ Friday, June 22, 2018
قائم مقام مدیر حوزه های علمیه در جمع طلاب تاکستان:
نخبگان حوزوی راهکارهای تحقق مطالبات رهبری را ارائه دهند/ رژیم آل سعود ننگ کشورهای منطقه است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین غفوری با تأکید بر تحقق مطالبات مقام معظم رهبر از حوزه های علمیه، تصریح کرد: مسئولان و نخبگان حوزوی، باید راهکارها و ایده های خود را برای تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب ارائه دهند تا در نهایت با جمع آوری این نظرات و با یک کار کارشناسی، زمینه تحقق این منویات و رفع دغدغه های ایشان، فراهم شود
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۵
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین :
انقلابی ماندن حوزه های علمیه دغدغه مهم رهبر انقلاب است
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: انقلابی بودن و انقلابی ماندن حوزه‌های علمیه را مطالبه جدی رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و افزود: اگر انقلابی بودن و انقلابی ماندن و بصیرت افزایی در حوزه‌های علمیه با جدّیت دنبال شود، بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد و ره‌آوردهای بزرگی به همراه خواهد داشت.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۳:۳۰
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
برخی رسانه‌ها شبیه دکان کسب و کارند/ انقلابی ماندن سخت است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با بیان این که جایگاه و حرمت رسانه باید با کرامت انسانی پیوند زده شود، گفت: برخی رسانه‌ها شبیه دکان کسب و کارند و در قبال هزینه‌ای که دریافت می‌کنند، تغییر ماهیت می دهند.
۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۲:۱۳
عضو شورای عالی حوزه تشریح کرد:
چهار شاخص انقلابی ماندن
حوزه/ معاون جامعه مدرسین، روح انقلاب اسلامی ایران را برگرفته از قرآن کریم دانست و بر لزوم تداوم حرکت انقلاب اسلامی از مسیر توحید و حرکت برای خدا تاکید کرد.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۸:۴۱
دبیر همایش پژوهش‎های قرآنی:
۴۲۱ مقاله پیرامون قرآن و فرهنگ انقلابی به قم رسید
حوزه/ دبیر همایش پژوهش‎های قرآنی از وصول ۴۲۱ مقاله در حوزه قرآن و انقلاب اسلامی و ۴ دور ارزیابی این مقالات در دبیرخانه علمی همایش خبرداد.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۸:۳۹
حجت الاسلام والمسلمین ربانی:
انقلابی ماندن، روح اصیل حوزه است
حوزه/ رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه، انقلابی ماندن را روح حاکم بر حوزه های علمیه دانست.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۱:۳۹
در نشست اساتید مدرسه مهدی موعود (عج) تاکید شد:
انقلابی ماندن از مهمترین شاخصه های اساتید حوزه است
حوزه/ انقلابی ماندن، پیروی از ولایت فقیه، حفظ و حراست از جایگاه مرجعیت، رعایت مباحث اخلاقی و ارائه مباحث بصیرتی در کلاس از مهمترین شاخصه های اساتید حوزه است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۴۹
عضو مجلس خبرگان رهبری:
حوزه انقلابی بستر ساز اقتدار نظام اسلامی است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی با تاکید بر این که نظام اسلامی، امانتی الهی و ثمره خون هزاران شهید است، تصریح کرد: اگر حوزه علمیه ضعیف باشد، نظام اسلامی اقتدار خود را از دست خواهد داد.
۱۳۹۵/۶/۲۲ - ۱۱:۳۳
جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان:
پرونده تحول در حوزه با انجام یک یا چند فعالیت بسته نمی شود/ تشکیل دبیرخانه "حوزه انقلابی" در حوزه اصفهان
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین باطنی با تاکید بر این که پرونده تحول حوزه در انجام یک یا چند فعالیت خلاصه نمی شود و همواره مفتوح است، گفت: امروز مسئولان حوزه‌ باید با هدف تشدید بنیان‌های انقلابی ماندن حوزه، در نظام‌های موجود به ویژه نظام آموزشی و تربیتی بازنگری کنند.
۱۳۹۵/۶/۸ - ۱۱:۳۸
عضو شورای عالی حوزه های علمیه؛
از شیوه های دانشگاهی در حوزه پرهیز کنیم/ مراقب مدرک زدگی باشیم
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه، دوری از موازی کاری را مورد توجه قرار داد و با اشاره به مدرک گرایی در حوزه گفت: پرهیز از مدرک زدگی باید در سیاستگزاری مورد توجه باشد و به دنبال این پاسخ بود که این امر در تحصیل و رسالت طلبه علوم دینی چه نقشی دارد؟
۱۳۹۵/۵/۲۴ - ۱۱:۱۹