*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ \ السبت ٣ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Saturday, January 20, 2018
قائم مقام مدیر حوزه های علمیه در جمع طلاب تاکستان:
نخبگان حوزوی راهکارهای تحقق مطالبات رهبری را ارائه دهند/ رژیم آل سعود ننگ کشورهای منطقه است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین غفوری با تأکید بر تحقق مطالبات مقام معظم رهبر از حوزه های علمیه، تصریح کرد: مسئولان و نخبگان حوزوی، باید راهکارها و ایده های خود را برای تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب ارائه دهند تا در نهایت با جمع آوری این نظرات و با یک کار کارشناسی، زمینه تحقق این منویات و رفع دغدغه های ایشان، فراهم شود
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۵
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین :
انقلابی ماندن حوزه های علمیه دغدغه مهم رهبر انقلاب است
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: انقلابی بودن و انقلابی ماندن حوزه‌های علمیه را مطالبه جدی رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و افزود: اگر انقلابی بودن و انقلابی ماندن و بصیرت افزایی در حوزه‌های علمیه با جدّیت دنبال شود، بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد و ره‌آوردهای بزرگی به همراه خواهد داشت.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۳:۳۰
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین:
برخی رسانه‌ها شبیه دکان کسب و کارند/ انقلابی ماندن سخت است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عابدینی با بیان این که جایگاه و حرمت رسانه باید با کرامت انسانی پیوند زده شود، گفت: برخی رسانه‌ها شبیه دکان کسب و کارند و در قبال هزینه‌ای که دریافت می‌کنند، تغییر ماهیت می دهند.
۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۲:۱۳
عضو شورای عالی حوزه تشریح کرد:
چهار شاخص انقلابی ماندن
حوزه/ معاون جامعه مدرسین، روح انقلاب اسلامی ایران را برگرفته از قرآن کریم دانست و بر لزوم تداوم حرکت انقلاب اسلامی از مسیر توحید و حرکت برای خدا تاکید کرد.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۸:۴۱
دبیر همایش پژوهش‎های قرآنی:
۴۲۱ مقاله پیرامون قرآن و فرهنگ انقلابی به قم رسید
حوزه/ دبیر همایش پژوهش‎های قرآنی از وصول ۴۲۱ مقاله در حوزه قرآن و انقلاب اسلامی و ۴ دور ارزیابی این مقالات در دبیرخانه علمی همایش خبرداد.
۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۸:۳۹
حجت الاسلام والمسلمین ربانی:
انقلابی ماندن، روح اصیل حوزه است
حوزه/ رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه، انقلابی ماندن را روح حاکم بر حوزه های علمیه دانست.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۱:۳۹
در نشست اساتید مدرسه مهدی موعود (عج) تاکید شد:
انقلابی ماندن از مهمترین شاخصه های اساتید حوزه است
حوزه/ انقلابی ماندن، پیروی از ولایت فقیه، حفظ و حراست از جایگاه مرجعیت، رعایت مباحث اخلاقی و ارائه مباحث بصیرتی در کلاس از مهمترین شاخصه های اساتید حوزه است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۴۹
عضو مجلس خبرگان رهبری:
حوزه انقلابی بستر ساز اقتدار نظام اسلامی است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینی خراسانی با تاکید بر این که نظام اسلامی، امانتی الهی و ثمره خون هزاران شهید است، تصریح کرد: اگر حوزه علمیه ضعیف باشد، نظام اسلامی اقتدار خود را از دست خواهد داد.
۱۳۹۵/۶/۲۲ - ۱۱:۳۳
جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان:
پرونده تحول در حوزه با انجام یک یا چند فعالیت بسته نمی شود/ تشکیل دبیرخانه "حوزه انقلابی" در حوزه اصفهان
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین باطنی با تاکید بر این که پرونده تحول حوزه در انجام یک یا چند فعالیت خلاصه نمی شود و همواره مفتوح است، گفت: امروز مسئولان حوزه‌ باید با هدف تشدید بنیان‌های انقلابی ماندن حوزه، در نظام‌های موجود به ویژه نظام آموزشی و تربیتی بازنگری کنند.
۱۳۹۵/۶/۸ - ۱۱:۳۸
عضو شورای عالی حوزه های علمیه؛
از شیوه های دانشگاهی در حوزه پرهیز کنیم/ مراقب مدرک زدگی باشیم
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه، دوری از موازی کاری را مورد توجه قرار داد و با اشاره به مدرک گرایی در حوزه گفت: پرهیز از مدرک زدگی باید در سیاستگزاری مورد توجه باشد و به دنبال این پاسخ بود که این امر در تحصیل و رسالت طلبه علوم دینی چه نقشی دارد؟
۱۳۹۵/۵/۲۴ - ۱۱:۱۹