*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۲ صفر ۱۴۴۰ \ Sunday, October 21, 2018
مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) قیر تاکید کرد:
انقلابی بودن اساتید نقش مهمی در تربیت طلاب دارد/ ضرورت یادگیری مبانی دینی و مسائلی حکومتی برای طلاب
حوزه/ مدیر حوزه امام صادق(ع) قیر آشنایی اساتید با مبانی ولایت فقیه و تبیین حکومت اسلامی را از ضروریات دانست و گفت: استاد انقلابی می تواند در تربیت طلاب بسیار موثر و تاثیرگذار باشد.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۵:۴۱
درنشست مطالعات تمدنی در ایران بعد از انقلاب اسلامی مطرح شد:
انقلاب اسلامی یک جریان قرآنی است و نه صرفا شیعی
حوزه/ نشست مطالعات تمدنی در ایران بعد از انقلاب اسلامی با حضور شخصیت های علمی حوزوی و دانشگاهی و بین المللی در قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۲۰:۵۴
رئیس جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:
دانشگاه موتور پیشران کشور به سمت تمدن اسلامی است
حوزه/ رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: دانشگاه موتور پیشران کشور به سمت تمدن اسلامی است. دانشگاه سکولار بود اما آنچه در عمل اتفاق افتاد غیرازآن چیزی بود که دشمن به دنبال آن بود.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۷:۰۱
با حضور هیئت تقریبی ایران؛
نشست علمی «الزامات تمدن نوین اسلامی» در مهم‌ترین دانشگاه اسلامی اندونزی برگزار شد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین مختاری با اشاره به الزامات تمدن نوین اسلامی اظهار داشت: وحدت مسلمانان و احترام به مقدسات یکدیگر و تفسیر صحیح و برداشت های درست از متون دینی به عنوان اصلی ترین الزامات تمدن نوین اسلامی است.
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۲۳:۳۲
مصر نخستین موزه «مدارای مذهبی» تاسیس می کند
حوزه/ به گفته وزیر آثار باستانی مصر، نخستین موزه «مدارای مذهبی» با هدف نشان دادن تحمل پذیری آموزه ها و تعالیم اسلامی در ترکیب با فرهنگ فراگیر مصر و نشان دادن یک محیط متنوع برای ادیان برپا می شود.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۰۷:۳۶
فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) در جمع اساتید بسیجی حوزه:
حوزه و دانشگاه، لوکوموتیو ارکان نظام اسلامی اند/ تشکیل ۸۱۳ اتاق فکر برنامه های ضدایرانی
حوزه/ فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع) گفت: حوزه و دانشگاه امروز در راستای تحقق تمدن نوین اسلامی باید لوکوموتیو به حرکت در آورنده نظام جمهوری اسلامی باشند و در راستای ریل تمدن نوین اسلامی حرکت کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۰۹:۴۸
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در مشهد:
رسالت علما و اندیشمندان، آگاه‌سازی جامعه است
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین اختری گفت: ایران و افغانستان دشمنان مشترکی مانند گروه های تروریستی و تکفیری دارند، دشمنانی که تلاش می کنند با ناامنی ، اختلاف افکنی مذهبی، تولید و توزیع مواد مخدر به نابودی این دو کشور بپردازند، لذا رسالت علما و اندیشمندان آگاه‌سازی است.
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۴:۵۸
برگزاری آزمون ارزیابی سراسری حوزه علمیه سفیران هدایت در قزوین
سرپرست مدرسه علمیه سفیران هدایت قزوین گفت:اهمیت برگزاری این آزمون طراز علمی مدارس سفیران هدایت را تعیین می کند.
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۱:۳۲
تولیت ‌آستان قدس رضوی در همایش تمدن اسلامی:
دهه چهارم انقلاب زمان تمدن سازی است/ سه وظیفه مهم تمدنی علما و بزرگان
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی، دهه چهارم انقلاب را زمان تمدن سازی دانست و گفت: ده سال اول دوره تاسیس، ده سال دوم دوره تثبیت و ده سال سوم دوره توسعه انقلاب شد و امروز تلاش همه آنهایی که در برابر ما صف آرایی کرده اند، این است که این تمدن شکل نگیرد، زیرا حرف دارد و می تواند زندگی انسانی را رونق ببخشد.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۰:۲۰