*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ رمضان ۱۴۴۰ \ Thursday, May 23, 2019
تبریک وزیر اطلاعات به حجت الاسلام طائب
حوزه/ وزیر اطلاعات، با صدور پیامی انتصاب مجدد حجت الاسلام و المسلمین طائب به عنوان رییس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۸:۲۴
تبریک نماینده ولی فقیه در سپاه به سرداران فدوی و نقدی
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی، در پیام های جداگانه ای انتصاب سردار فدوی به سمت جانشین فرمانده کل سپاه و سردار نقدی به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه را تبریک گفت .
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۴:۵۰
نسل های آینده سپاه هوشمندانه تربیت می شوند
حوزه/ سردار ربیعی، با تاکید بر اهمیت تربیت هوشمندانه نسل‌های آینده سپاه، گفت: انتقال تجربه به نسل جدید، ضامن موفقیت سپاه در ماموریت‌های آینده است.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۶:۳۴
رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا : متن و کار سپاه جهادی و انقلابی است
حوزه/ سردار شیرازی گفت: متن و کار سپاه جهادی و انقلابی است و از آن جایی که بر اساس ماموریت فرمانده کل سپاه، نیاز به فردی عملیاتی بود، سردار فدوی انتخاب شد که سوابق عملیاتی زیادی در نیروی دریایی سپاه دارند.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۶:۰۵
نماینده ولی فقیه در سپاه:
هویّت اصلی سپاه تغییر ناپذیر است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی هویت اصلی سپاه را تغییر ناپذیر دانست و گفت:تحول در سپاه که با انتصاب فرمانده کل سپاه آغاز و با انتصاب جانشین فرمانده کل سپاه تکمیل شد ، سردرگمی دشمنان را به دنبال داشته است.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۶:۰۵
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: موشک های سپاه خواب را از چشم آمریکایی ها ربوده است
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: امروز می‌بینیم سپاه و نیروهای مسلح ما هم عِده، هم عُده و هم عُرضه را دارد، عُده سپاه موشک‌های نقطه زنی هستند که تا چند هزار کیلومتر برد دارند و عُرضه هم دارد چون تا چندمتری پایگاه آمریکایی‌ها موشک خود را تنظیم کرده و خواب را از چشم آنان ربوده است.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۴:۲۰
تبریک وزیر اطلاعات به جانشین فرمانده کل سپاه
حوزه/ وزیر اطلاعات، در پیامی انتصاب سردار فدوی به عنوان جانشین فرمانده کل سپاه تبریک گفت.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۵۱
در پیام های جداگانه ای؛
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح انتصاب سرداران فدوی و نقدی را تبریک گفت
حوزه/ سرلشکر باقری در پیام های جداگانه ای انتصاب سردار فدوی به سمت جانشین فرمانده کل سپاه و سردار نقدی به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه را تبریک گفت .
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۷:۵۶
تغییر ساختار در معاونت فرهنگی سپاه/ سردار نجات جایگزین نقدی
حوزه/ با حکم سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار حسین نجات به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه منصوب شد.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۵:۵۹
تبریک رئیس عقیدتی ارتش به سردار فدوی و سردار نقدی
حوزه/ رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیام‌هایی، انتصاب سردار دریادار پاسدار علی فدوی و سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی را تبریک گفت.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۳:۲۳