*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۸ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Saturday, February 23, 2019
خطبای جمعه لبنان:
نشست ورشو مراسمی برای توطئه چینی علیه ایران و عادی سازی روابط با اسرائیل است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه به نشست ورشو اشاره کرده و گفتند: نشست ورشو، مراسمی برای توطئه چینی علیه ایران و تلاشی برای نزدیکی و دوستی نوچه های عربی آمریکا با رژیم اسرائیل است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۴
خطبای جمعه لبنان:
ایران با رهبری حکیمانه آیت‌الله خامنه‌ای در تمامی سطوح پیشرفت کرد
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را به رهبر و ملت ایران تبریک گفته و اشاره کردند: این انقلاب تاج و تخت استبداد و سر سپردگی را سرنگون کرد و در کنار مسائل ملت های مظلوم و مستضعف جهان به ویژه مسئله فلسطین ایستاد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۲
خطبای جمعه لبنان:
حکم زندان ابد علیه شیخ علی سلمان را محکوم می کنیم/ برخی حاکمان عربی و اسلامی از مردم خود فاصله گرفته اند
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه ضمن محکومیت حکم زندان ابد علیه شیخ علی سلمان، از مقامات بحرینی خواستند این حکم را لغو کرده و راه گفتگو را در پیش گیرند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۴۷
خطبای جمعه لبنان:
آمریکا خیرخواه اعراب و مسلمانان نیست/ محور مقاومت در تجاوز بین‌المللی علیه سوریه پیروز شد
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه‌های نماز جمعه گفتند: مسئله امام موسی صدر در تمامی مفاهیم و ابعاد آن یک مسئله ملی است و درست نیست که آن را به طایفه خاصی محدود کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۸
خطبای جمعه لبنان:
لیبی به تعهدات خود در قبال مسئله امام موسی صدر عمل نکرد/حضور سوریه در نشست اقتصادی ضروری است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان برگزاری نشست اقتصادی اتحادیه عرب در لبنان را محور سخنان خود قرار داده و گفتند: ارزش و جایگاه امام موسی صدر به اندازه امت است و بزرگتر از تمامی پروتکل ها و نشست های عربی و اسلامی باقی خواهد ماند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۸
خطبای جمعه لبنان:
آیت الله شاهرودی نمونهِ یک عالم ربانی و تلاشگر در تبلیغ دین بود/ لبنان تحمل پیامدهای تأخیر در تشکیل دولت را ندارد
حوزه/ خطبای جمعه لبنان اشاره کردند: آیت الله شاهرودی نمونهِ یک عالم ربانی و تلاشگر در تبلیغ احکام دینی، حفظ میراث دینی، تحکیم اعتقادات و حرکت اجتهادی بود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۷:۵۶
خطبای جمعه لبنان:
درگذشت آیت‌الله شاهرودی ضایعه‌ای جبران ناپذیر برای حوزه‌های علمیه است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه به درگذشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی اشاره کردند و آن را رخنه‌ای جبران ناپذیر در حوزه‌های علمیه و جهان اسلام دانستند.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۰۸:۵۶
خطبای جمعه لبنان:
عقب نشینی آمریکا از سوریه موجب کاهش تجاوز رژیم اسرائیل می شود/ رژیم اسرائیل ریشه نا امنی منطقه است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان در خطبه های نماز جمعه این هفته گفتند: عقب نشینی آمریکا از سرکشی و سلطه گری رژیم صهیونیستی می کاهد و موجب کاهش پیچیدگی های بحران سوریه می شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۲:۴۷
خطبای جمعه لبنان:
صبر و پایداری ملت یمن، متجاوزان را به مذاکره واداشت
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه مذاکره سوئد اشاره کردند و گفتند: امیدواریم تصمیماتی که در مذاکرات اخیر سوئد میان طرف های یمنی گرفته شد، منجر به راه حلی برای توقف این جنگ فاجعه بار شود.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۳:۳۲
خطبای جمعه لبنان:
مذاکرات سوئد باید به توقف جنگ یمن منتهی شود/ مقاومت حامی لبنان است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان در خطبه های نماز جمعه اشاره کردند: امیدواریم مذاکره سوئد منجر به توقف فوری این جنگ ویرانگر شود که ملت یمن را نابود و آنان را گرفتار بیماری، گرسنگی و کشتار کرد.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۳:۴۵