*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۸ شعبان ۱۴۴۰ \ Tuesday, April 23, 2019
خطبای جمعه لبنان:
محور مقاومت برای نابودی معامله قرن آماده است/حزب الله برای حل بحران اقتصادی تلاش می کند
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه اشاره کردند: محور مقاومت که از سال ۲۰۰۰ میلادی تا ۲۰۰۶ و ۲۰۰۸ و بعد از آن در عراق و سوریه به پیروزی های پی در پی دست یافته است، برای نابودی معامله قرن آماده است.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۰:۵۹
خطبای جمعه لبنان:
تحریم های آمریکا بر بحرانی شدن روابط کشور ها می افزاید
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه اشاره کردند: آمریکا ایران را به خاطر حمایت از مسئله فلسطین و مخالفت با پروژه های آمریکایی و صهیونیستی و حمایت از جنبش های مقاومت و ملت های منطقه است.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۶:۴۹
خطبای جمعه لبنان:
کشورهای عربی برای مقابله با سیاست های استعمارگرانه با ایران همکاری کنند
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه گفتند: از کشور های عربی می خواهیم برای مقابله با سیاست های استعمارگرانه آمریکا در منطقه با ایران همکاری کرده و از آن استقبال کند و این بهترین پاسخ به اقدام غیر قانونی آمریکا در الحاق بلندی های جولان به رژیم اسرائیل است.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۲:۲۹
خطبای جمعه لبنان:
اقدام ترامپ در خصوص جولان دلیلی بر شکست سرنگونی سوریه است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان در خطبه نماز جمعه گفتند: رئیس جمهور آمریکا از طریق اقدام خود در حمایت از سیطره دشمن اسرائیلی بر جولان اشغالی سوریه تاکید کرد که سیاست آمریکا تنها در جهت خدمت به دشمن صهیونیستی است.
۱۳۹۸/۱/۳ - ۱۵:۰۴
خطبای جمعه لبنان:
حمله تروریستی نیوزلند نشان داد که اسلام قربانی تروریسم است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه لبنان حمله تروریستی به مسجد نیوزلند را محکوم کردند و افزودند که این عملیات در نتیجه تحریک مستمر علیه مسلمانان و تحریف و تشویش علیه اسلام در کشور های مختلف غربی انجام گرفت.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۵
خطبای جمعه لبنان:
اقدام انگلیس علیه حزب الله، افترا و توهین به تمامی لبنانی ها است/آمریکا بار ها در محاصره حزب الله شکست خورد
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه از موضع گیری همایش پارلمان عربی در مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و تمسک بر حقوق ملت فلسطین قدردانی کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۰
خطبای جمعه لبنان:
انگلیس مسبب تمامی مشکلات منطقه است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه تروریسم خواندن حزب الله از سوی انگلیس را محور سخنان خود قرار داده و گفتند: انگلیس موجب تمامی مشکلات منطقه بوده و هست که اولین آن مسئله فلسطین و دیگری حمایت از مکتب های تکفیری است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۰
خطبای جمعه لبنان:
نشست ورشو مراسمی برای توطئه چینی علیه ایران و عادی سازی روابط با اسرائیل است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه به نشست ورشو اشاره کرده و گفتند: نشست ورشو، مراسمی برای توطئه چینی علیه ایران و تلاشی برای نزدیکی و دوستی نوچه های عربی آمریکا با رژیم اسرائیل است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۴
خطبای جمعه لبنان:
ایران با رهبری حکیمانه آیت‌الله خامنه‌ای در تمامی سطوح پیشرفت کرد
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را به رهبر و ملت ایران تبریک گفته و اشاره کردند: این انقلاب تاج و تخت استبداد و سر سپردگی را سرنگون کرد و در کنار مسائل ملت های مظلوم و مستضعف جهان به ویژه مسئله فلسطین ایستاد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۲
خطبای جمعه لبنان:
حکم زندان ابد علیه شیخ علی سلمان را محکوم می کنیم/ برخی حاکمان عربی و اسلامی از مردم خود فاصله گرفته اند
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه ضمن محکومیت حکم زندان ابد علیه شیخ علی سلمان، از مقامات بحرینی خواستند این حکم را لغو کرده و راه گفتگو را در پیش گیرند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۴۷