*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ \ الاثنين ٥ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Monday, January 22, 2018
آیت الله العظمی مکارم:
حاکمان بحرین تیشه به ریشه خود زدند/ با دنباله روی از عربستان و آمریکا به سرنوشت شوم صدام گرفتار می شوند
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با صدور بیانیه ای تصریح کردند: حکام ظالم بحرین تا دیر نشده به راه صحیح بازگردند و به خواسته های مشروع شیعیان بحرین تن دهند و بیش از این تیشه به ریشۀ خود نزنند.
۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۲:۴۵
مقام ارشد حزب الله:
محاکمه شیخ عیسی قاسم اقدامی احمقانه و خطرناک است
حوزه/ نظام باید به این واقعیت پی ببرد که رفتاری که علیه شیخ عیسی قاسم در پیش گرفته، رفتاری احمقانه و نشان دهنده این است که نظام به پایان راه رسیده است.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۲:۴۴
رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت:
حاکمان بحرین افرادی لجباز هستند که به دنبال دردسر می گردند/ تا دیر نشده آل خلیفه بر سر عقل بیایند
حوزه/ رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت، حاکمان بحرین را افرادی لجباز دانست که به دنبال ایجاد فتنه هستند و دوست و دشمن خود را نمی شناسند و گویی به دنبال مشکل می گردند.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۲:۱۴
نماینده پارلمان کنیا در مصاحبه با «حوزه»:
رفتار حاکمان بحرینی منزجرکننده است/ مردم برای آزادی متحد شوند
اختصاصی حوزه/ نماینده پارلمان کنیا گفت: مردم باید با اتحاد و همبستگی در مقابل حاکمان بحرین بایستند و تمام دنیا اعم از مسلمانان، مسیحیان و دیگران باید علی‌رغم اختلافات‌شان دست به دست هم بدهند تا به صلح رسیده و عدالت را در بحرین برقرار سازند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۰:۱۵
عضو جامعه مدرسین
ایستادگی حاکمان بحرین در برابر مردم ناشی از غفلت آن‌ها است
حوزه/ مدیر حوزه‌های علمیه خواهران ایستادگی حاکمان بحرین در مقابل مردم را ناشی از غفلت آن‌ها دانست و گفت: نظام آل خلیفه اگر به دنبال تداوم خود است، باید بداند که حکومت با ظلم ادامه نمی‌یابد.
۱۳۹۳/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۰
رئیس موسسه روایت سیره شهدا:
حاکمان بحرین از عاقبت پهلوی عبرت بگیرند
حوزه/ رئیس موسسه روایت سیره شهدا گفت: حاکمان بحرین باید عاقبت پهلوی را ببینند که چگونه ۵۷ سال بر آمریکا و انگلستان تکیه کرد و در پایان با آن وضعیت نابود شد.
۱۳۹۳/۱۱/۲۶ - ۰۸:۴۹