*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ \ ۴ شوال ۱۴۳۹ \ Tuesday, June 19, 2018
آیت الله العظمی مکارم:
حاکمان بحرین تیشه به ریشه خود زدند/ با دنباله روی از عربستان و آمریکا به سرنوشت شوم صدام گرفتار می شوند
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با صدور بیانیه ای تصریح کردند: حکام ظالم بحرین تا دیر نشده به راه صحیح بازگردند و به خواسته های مشروع شیعیان بحرین تن دهند و بیش از این تیشه به ریشۀ خود نزنند.
۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۲:۴۵
مقام ارشد حزب الله:
محاکمه شیخ عیسی قاسم اقدامی احمقانه و خطرناک است
حوزه/ نظام باید به این واقعیت پی ببرد که رفتاری که علیه شیخ عیسی قاسم در پیش گرفته، رفتاری احمقانه و نشان دهنده این است که نظام به پایان راه رسیده است.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۲:۴۴
رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت:
حاکمان بحرین افرادی لجباز هستند که به دنبال دردسر می گردند/ تا دیر نشده آل خلیفه بر سر عقل بیایند
حوزه/ رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت، حاکمان بحرین را افرادی لجباز دانست که به دنبال ایجاد فتنه هستند و دوست و دشمن خود را نمی شناسند و گویی به دنبال مشکل می گردند.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۲:۱۴
نماینده پارلمان کنیا در مصاحبه با «حوزه»:
رفتار حاکمان بحرینی منزجرکننده است/ مردم برای آزادی متحد شوند
اختصاصی حوزه/ نماینده پارلمان کنیا گفت: مردم باید با اتحاد و همبستگی در مقابل حاکمان بحرین بایستند و تمام دنیا اعم از مسلمانان، مسیحیان و دیگران باید علی‌رغم اختلافات‌شان دست به دست هم بدهند تا به صلح رسیده و عدالت را در بحرین برقرار سازند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۰:۱۵
عضو جامعه مدرسین
ایستادگی حاکمان بحرین در برابر مردم ناشی از غفلت آن‌ها است
حوزه/ مدیر حوزه‌های علمیه خواهران ایستادگی حاکمان بحرین در مقابل مردم را ناشی از غفلت آن‌ها دانست و گفت: نظام آل خلیفه اگر به دنبال تداوم خود است، باید بداند که حکومت با ظلم ادامه نمی‌یابد.
۱۳۹۳/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۰
رئیس موسسه روایت سیره شهدا:
حاکمان بحرین از عاقبت پهلوی عبرت بگیرند
حوزه/ رئیس موسسه روایت سیره شهدا گفت: حاکمان بحرین باید عاقبت پهلوی را ببینند که چگونه ۵۷ سال بر آمریکا و انگلستان تکیه کرد و در پایان با آن وضعیت نابود شد.
۱۳۹۳/۱۱/۲۶ - ۰۸:۴۹