*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
پانزدهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت به کار خود پایان داد
حوزه/ پانزدهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت که از صبح امروز با حضور میهمانان داخلی و خارجی در تالار قدس مدرسه عالی امام خمینی آغاز شده بود به کار خود پایان داد.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۹:۲۳
در اختتامیه همایش دکترین مهدویت عنوان شد؛
اتاق فکر رصد فرقه‌های انحرافی مهدوی تشکیل می‌شود
حوزه/ کارشناس کمیسیون مهدویت و چالش‌های فرهنگی همایش دکترین مهدویت گفت: اتاق فکر رصد و بررسی راهکارهای پاسخگویی به شبهات فرقه‌های انحرافی مهدویت تشکیل می‌شود.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۹:۱۸
کاوش‌های جدید پیرامون ابعاد مختلف مسئله مهدویت
حوزه/ رئیس کمیسیون «مهدویت و چالش‌های اعتقادی» پانزدهمین همایش دکترین مهدویت گفت: مقالات متعددی با محوریت کاوش در ابعاد مختلف مهدویت در این کمیسیون ارائه شدند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۹:۱۴
رئیس جامعه المصطفی:
شناخت و تبیین ویژگی صالحان وظیفه مراکز پژوهشی و دینی است
حوزه/ رئیس جامعه المصطفی العالمیه گفت: وظیفه مراکز پژوهشی و دینی همچون آینده روشن، شناخت و تبیین صحیح صالحانی است که در قرآن، حاکمیت زمین به آنها وعده داده شده است.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۹:۱۱
حجت‌الاسلام بشیر:
جریان‌های انحرافی مهدوی درحال گسترش هستند
حوزه/ دبیر کمیسیون مهدویت و چالش‌های سیاسی، با تاکید بر اینکه جریان‌های انحرافی مهدوی همچنان درحال گسترش هستند، گفت: موضوع‌های سیاسی همانند تشکیل حکومت اسلامی و گسترش آن در دوران مهدویت باید به صورت ویژه مورد توجه منتظران ظهور قرار گیرد.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۸:۳۵
محقق مرکز تخصصی مهدویت حوزه:
ویژگی کارگزاران نظام اسلامی در بیان امام(ره) و رهبری تبیین شده است
حوزه/ محقق مرکز تخصصی مهدویت حوزه گفت: ویژگی‌های کارگزاران نظام اسلامی به عنوان زمینه‌ساز حکومت مهدوی در کلام امام(ره) و رهبری بیان شده و برای رسیدن به نقطه مطلوب نیازمند شناخت صحیح آنها هستیم.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۸:۳۱
پژوهشگر مرکز تخصصی مهدویت:
تقلیل جایگاه و ترور شخصیتی علما ترفند مدعیان دروغین مهدویت است
حوزه/ پژوهشگر مرکز تخصصی مهدویت گفت: تقلیل جایگاه علما در آخرالزمان و ترور شخصیتی آنها، شگرد اصلی در ترفند عالم‌گریزی از سوی مدعیان مهدویت است.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۸:۰۶
عضو هیأت علمی مؤسسه آینده روشن:
التزام عملی به راهکارهای برون‌رفت از سستی مورد توجه منتظر واقعی قرار گیرد
حوزه/ عضو هیأت علمی مؤسسه آینده روشن مفهوم واقعی انتظار را تلاش و حرکت خواند و گفت: التزام عملی به راهکارهای پیشگیرانه و برون‌رفت از سستی به‌عنوان یک موضوع اصلی باید مورد توجه منتظر واقعی قرار گیرد.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۸:۰۳
در کمیسیون مهدویت و چالش‌های اجتماعی مطرح شد؛
سسستی و مسئولیت‌گریزی مانعی برای تعجیل در فرج امام زمان(عج)
حوزه/ جمعی از پژوهشگران و محققان مهدویت در کمیسیون مهدویت و چالش‌های اجتماعی پانزدهمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت با ارائه مقاله‌های مختلف سستی و مسئولیت‌گریزی را از موانع تعجیل در فرج امام زمان(عج) دانستند و به بررسی و تبیین راهکارهای دور ماندن از این آسیب پرداختند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۷:۵۹