*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۶ \ الأحد ٠ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Sunday, November 19, 2017
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان تاکید کرد:
لزوم استفاده از ظرفیت روحانیون و مساجد در پیشگیری از آسیب های اجتماعی
حوزه/ مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان بر لزوم استفاده از ظرفیت روحانیون و مساجد در پیشگیری از ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۶:۰۰
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان
امر به معروف ضامن سلامت دینی و اجتماعی است/ لزوم توسعه عفاف و حجاب در دانشگاه ها
حوزه/ حجت الاسلام حیات الغیب، تبیین و ترویج امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را از محورها و ضرورت های تبلیغ طلاب برشمرد و گفت: با تبیین و ترویج امر به معروف در جامعه می توان از گسترش آسیب های اجتماعی پیشگیری کرد، چرا که ترویج این فریضه الهی ضامن بقای سلامت دینی و اجتماعی جامعه است .
۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۷:۱۸
فعالیت تبلیغی مبلغان و روحانیون درغرفه بین المللی کودک درکربلا
حوزه/ همزمان باراهپیمایی میلیونی عظیم ا ربعین حسینی درمسیر پیاده روی نجف تا کربلا، غرفه آشنایی کودکان با فرهنگ حسینی و اسلامی با مشارکت جمعی ازمبلغان به طور روزانه فعالیت می‌کند.
۱۳۹۶/۸/۱۸ - ۱۸:۱۳
در نشست طلاب مدرسه ریحانة الرسول(س) مطرح شد؛
بصیرت افزایی؛ رسالت امروز حوزویان
معاون فرهنگی مدرسه علمیه ریحانه الرسول(س) نورآباد گفت: بصیرت افزایی در خصوص توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب از دیگر محورهای تبلیغی طلاب و مبلغان در جامعه است که باید به آن توجه ویژه ای شود
۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۴:۲۸
مدیر موسسه فن خطابه امیر بیان لرستان:
اعزام مبلغان موسسه امیربیان لرستان به کربلا و نجف
حوزه/ مدیر موسسه تخصصی فن خطابه امیر بیان شعبه استان لرستان از اعزام مبلغان این موسسه در ایام همایش پیاده روی اربعین حسینی به شهرهای کربلای معلی و نجف خبر داد .
۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۱۵:۲۴
مدیر کل هماهنگی و پشتیبانی اعزام معاونت تبلیغ حوزه ‌های علمیه:
مبلغان آرامش را به جامعه هدیه می کنند
حجت الاسلام غفاری گفت: مبلغان از تبلیغ چهره به چهره غافل نشوند، در میان مردم حاضر شوند، نبی مکرم اسلام(ص) نیز مردم را با رابطه چهره به چهره به مسجد و نماز دعوت می کرد.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۲:۰۳
عضو شورای عالی حوزه های علمیه:
روحانیون در فرصت تبلیغی اربعین، شخصیت امام حسین(ع) را ترویج کنند
عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: برنامه اصلی مبلغان در اربعین حسینی، شناساندن شخصیت امام حسین علیه السلام به زوار باشد.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۲۰:۰۷
استاد حوزه علمیه لرستان :
مبلغان ابعاد معرفتی بصیرتی قیام عاشورا را در جامعه تبیین نمایند
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد و استاد حوزه علمیه لرستان گفت:مبلغان ابعاد معرفتی بصیرتی قیام عاشورا را در جامعه تبیین نمایند .
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۵:۴۲
در مراسم بدرقه مبلغان اربعین بیان شد:
ایجاد تحول روحی در زائرین، هدف اصلی مبلغان اربعین است
حوزه/ مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین خراسان رضوی عنوان کرد: مبلغان اعزامی در اربعین باید عمده تلاش خود را در جهت ایجاد تحول روحی در زائرین سیدالشهدا(ع) به کار گیرند.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰:۰۵