*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٦ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Tuesday, January 23, 2018
آیت الله غریفی:
آسمان‌خراش چه فایده ای دارد، زمانی که بحرین پر از فقر و بدبختی است
حوزه/ آیت الله غریفی، در سخنرانی خود در مسجد امام صادق (علیه السلام)، به بحران اقتصادی بحرین اشاره کرد و گفت: آسایش زمانی محقق می شود که تمامی کشور و اقشار آن از آن بهره مند باشند و کسی در کشور وجود نداشته باشد که به دنبال یک لقمه نان، سر پناه یا ضروریات زندگی باشد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۰
محقق اسلامی بحرینی:
رژیم بحرین فرصت مذاکره را از دست داده است
حوزه/ حجت الاسلام سید کامل الهاشمی محقق و پژوهشگر اسلامی در انتقاد از دعوت برخی شخصیت های انقلابی از جمله آیت الله عبدالله غریفی به مذاکره با رژیم بحرین گفت: رژیم بحرین فرصت خود برای مذاکره و گفت‌وگو با مردم را از دست داده است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۸:۵۹
آیت الله غریفی:
جامعه بحرینی همگی در خصوص اصلاح کشور مسئول هستند
حوزه/ آیت الله سید عبد الله غریفی از علمای شیعه بحرین گفت: جامعه بحرینی همگی در خصوص اصلاح کشور مسئول هستند و مسئولیت اصلی بر عهده رژیم است و اگر رژیم یک گام بردارد، ملت بحرین بی تردید گام های متعددی را برخواهند داشت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۹
آیت الله غریفی اظهارات اهانت آمیز مقام بحرینی علیه شیعیان را محکوم کرد
حوزه/ آیت الله غریفی از علمای بحرین، اهانت محمد خالد نماینده سابق پارلمان رژیم آل خلیفه به عقاید مسلمانان شیعه و انتشار توئیت اهانت آمیز به حضرت مهدی (عج) امام دوازدهم شیعیان را محکوم کرد و اقدام وی را توهینی وقیح و بی شرمانه دانست که در پی حوادث اخیر ایران گفته است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۵
آیت الله غریفی خواستار لغو احکام اعدام جوانان بحرینی و بهبود وضعیت آیت الله قاسم شد
حوزه/ آیت الله سید عبدالله غریفی از علمای شیعه بحرین خواستار لغو تمامی احکام اعدام در بحرین و رسیدگی و بهبود وضعیت آیت الله عیسی قاسم شد.
۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۳:۰۷
آیت الله غریفی:
آیت الله عیسی قاسم غمخوار مسلمانان است
حوزه/ آیت الله سید عبدالله غریفی پیام دوستانه ای را به آیت الله عیسی قاسم فرستاد و دلسوزی و هدایتگری ایشان برای مردم بحرین و انقلاب آنها قدردانی کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۱۳:۴۷
آیت الله غریفی:
اقدام ترامپ علیه قدس، پیامدهای ویرانگری برای منطقه دارد
حوزه/ آیت الله سید عبد الله غریفی از علمای بحرین تاکید کرد: امروز قدس قبله اول مسلمین و سومین حرم امن الهی و محل عروج پیامبر اکرم (ص)، مسلمین را فریاد می زند.
۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۴:۱۵
آیت الله غریفی:
آیت الله قاسم بزرگترین ضامن امنیت و ثبات بحرین است
حوزه/ آیت الله سید عبدالله غریفی از علمای شیعه بحرین طی سخنانی در مسجد امام صادق(علیه السلام) در منطقه قفول بحرین تأکید کرد: آیت الله عیسی قاسم بزرگترین ضامن برای امنیت کشور و استقرار آن بوده و هست.
۱۳۹۶/۹/۹ - ۲۳:۳۱
آیت الله غریفی:
حاکم باید خادم مردم باشد و از مقدسات آنها دفاع کند
حوزه/ یکی از حقوق انسان ها بر گردن حاکم این است که حاکم به وظیفه خود در برابر مردم عمل کند و در این راه سستی نکند و از مقدسات مردم دفاع کند و با چالش های پیش روی مردم مبارزه نمایدو امنیت تمام مردم با فراهم کند.
۱۳۹۶/۳/۲۲ - ۱۳:۵۵
آیت الله الغریفی:
علمای بحرین عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم می کنند
حوزه/ آیت الله سید عبد الله الغریفی یکی از علمای بزرگ بحرین، حضور هیئت صهیونیستی را در بحرین محکوم کرد و این سوال را مطرح کرد که آیا این اقدام در جهت عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی است؟
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۳:۰۵