*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۴ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Tuesday, February 19, 2019
مفتی سابق مصر: داعش از طریق فیلم های مستهجن تبلیغات می کند
حوزه/ شیخ علی جمعه گفت: ما در بررسی فعالیت ها و تبلیغات داعش به این نتیجه رسیدیم که آنها در سه محور مشغول تبلیغات هستند: محور اول فیلم های مستهجن، محور دوم فیلم های ویژه کودکان و محور سوم از طریق ورزش است.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۱۱:۲۴
مفتی سابق مصر:
کنفرانس جهانی فتوا به بحران فتوا پایان خواهد داد
حوزه/ شیخ علی جمعه مفتی سابق مصر و عضو هیئت علمای بزرگ الازهر، ضمن استقبال از برگزاری کنفرانس جهانی افتا و زمان برگزاری آن گفت: این کنفرانس به بحران فتواهای گمراه کننده در جهان پایان خواهد داد.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۶:۰۴
مفتی سابق مصر:
به قدس بروید تا صهیونیست ها بترسند
حوزه/ مفتی سابق مصر با اشاره به درگیری های اخیر قدس گفت: وظیفه ما در برابر مسجدالاقصی این است که گروه گروه به سوی آن بشتابیم، پس همه عزم این مسجد کنید تا صهیونیست ها بترسند.
۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۱۰:۱۱
مفتی سابق مصر:
مدح پیامبر مورد تایید قرآن و سنت است
حوزه/ شیخ علی جمعه با اشاره به اینکه مدح پیامبر مورد تایید قرآن و سنت است، تاکید کرد: آنگونه که افراطی ها و گروهک های نو ظهور فکر می کنند، دین ضد زندگی نیست.
۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۲۲:۲۷
علمای مصر ترور نافرجام مفتی سابق را محکوم کردند
حوزه/ مفتی مصر گفت: تررویست ها می خواهند صدای حقی را که با راه انحرافی آنها مبارزه می کند خاموش سازند، اما آنها در برابر زبان منطق و برهان علما زبانی جز زبان کشتار و ویرانی نمی شناسند.
۱۳۹۵/۵/۱۶ - ۱۵:۳۲
مفتی سابق مصر از ترور جان سالم به در برد
حوزه / مفتی پیشین مصر، از سوء قصد نافرجام در استان جیزه این کشور جان سالم به در برد.
۱۳۹۵/۵/۱۵ - ۱۶:۵۰
مفتی سابق مصر:
زیارت قبور ،انسان را به یاد خدا می اندازد
حوزه/ در شرایطی که وهابیون و برخی از سلفی ها به بهانه حرام بودنِ زیارت قبور به مقابله با شیعیان می پردازند، مفتی سابق مصر گفت که زیارت قبور، انسان را به یاد خدا می اندازد.
۱۳۹۵/۵/۴ - ۱۳:۰۷
مفتی سابق مصر؛ تروریست‌ها دشمن رسول خدا(ص) هستند
حوزه/ مفتی سابق مصر گفت: کسانی که شهروندان بی گناه را تهدید می کنند و خون آنها بر زمین می ریزند دشمنان رسول خدا(ص) هستند.
۱۳۹۵/۲/۲۰ - ۱۰:۴۳
مفتی سابق مصر به سؤالات دانشجویان پاسخ می‌دهد
حوزه/ دکتر علی جمعه مفتی سابق مصر با حضور در دانشگاه قاهره به سؤالات دانشجویان پاسخ می دهد.
۱۳۹۵/۱/۳۰ - ۱۴:۰۵
مفتی سابق مصر: ابن تیمیه عامل اصلی ظهور داعش است
حوزه/ ابن تیمیه با تقسیمی که در توحید مطرح کرد این باب را باز کرد تا یک مسلمان از نظر ابن تیمیه کافر باشد و همین نیز عامل اصلی بروز و ظهور داعش و اندیشه داعش شد.
۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۸