*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ رمضان ۱۴۴۰ \ Wednesday, May 22, 2019
وزیر فرهنگ مراکش از نقش پیروان یهود در توسعه کشور قدردانی کرد
حوزه/ محمد العراج، وزیر فرهنگ و ارتباطات پادشاهی مراکش گفت: جامعه یهودیان مراکش مقیم داخل و یهودیان مراکشی تبار خارج از کشور، نقش مهمی در حمایت از ملک محمد ششم پادشاهی این کشور و روند رشد و توسعه اجتماعی-سیاسی مراکش دارند.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۰۳:۳۰
سفر قریب الوقوع پاپ فرانسیس به مراکش برای تقویت روابط اسلام و مسیحیت
حوزه/ واتیکان اعلام کرده که پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان قصد دارد برای تقویت روابط مسلمانان و مسیحیان، در بهار سال آینده سفری به مراکش داشته باشد.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۰۹:۱۵
بلاتکلیفی حجاج مراکشی به‌خاطر بحران داخلی خطوط هوایی
حوزه/ پس از گذشت هفت روز از بالاگرفتن تنش ها بین مقامات خطوط هوایی مراکش و خلبانان و کادر هوایی این کشور حجاج همچنان بلاتکلیف و سرگردان هستند.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۰۶:۴۵
شهردار مراکشی نام‌های فلسطینی برای خیابان ها انتخاب کرد
حوزه/ شهرداری شهر آگادیر کشور مراکش نام بعضی از خیابان های این شهر را تغییر داد و برای زنده نگه داشتن مسئله فلسطین، نام شهرهای فلسطین را برای آنها انتخاب کرد.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۰۴:۲۰
مراسم ذکر سالیانه فرقه تیجانیه در سنگال برگزار شد
حوزه/ صدها نفر از مسلمانان پیرو فرقه تیجانیه در کشور سنگال مراسم ذکر سالیانه خود را با حضور رهبران این فرقه در سایر کشورهای آفریقایی و تحت حمایت عالی ملک محمد ششم پادشاه مراکش در داکار پایتخت سنگال برگزار کردند.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۲۲:۵۰
اعلام آمادگی دانشجویان دختر مراکشی برای شرکت در آزمون وکالت رشته حقوق اسلامی
حوزه/ صد ها نفر از دانشجویان دختر دانشگاه های کشور مراکش در حال آمادگی برای شرکت در آزمون وکالت رشته حقوق اسلامی در این کشور هستند.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۷:۵۰
به نقل از روزنامه خبری اسپانیایی:
احزاب مراکشی و تونسی در پی ایجاد یک حزب اسلامی در اسپانیا هستند
حوزه/ روزنامه خبری الموندو در اسپانیا در مقاله جدیدی به نقل از منابع آگاه گفته که اسلام گرایان متعلق به احزابی چون حزب عدالت و توسعه، انجمن اسلامی العدل و الاحسان در مراکش و حزب النهضة در تونس قصد ایجاد یک حزب اسلامی در اسپانیا را دارند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۲۱:۵۵
وزیر امور خارجه مراکش:
داعش در حال انتقال قدرت به شمال آفریقا است
حوزه/ در نشست بین المللی «تهدید داعش برای آفریقا» که در دارالبیضاء مراکش برگزار شد، وزیر امور خارجه مراکش از جامعه بین الملل خواست تا خطر تکفیر را در قاره آفریقا جدی بگیرند.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۲۱:۴۷
گزارش جدید نشان داد:
گرایش به اسلام در میان مسلمانان هلند رو به افزایش است
حوزه/ براساس یک مطالعه انجام شده توسط مؤسسه تحقیقات اجتماعی هلند، تنش ها و خصومت های اجتماعی در جامعه هلند سبب شده که مسلمانان این کشور بیشتر از گذشته به دین روی آوردند.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۸:۳۳
۳۰ مسجد جدید در کشور مراکش ساخته می شود
حوزه/ وزیر امور مذهبی و اوقاف مراکش ضمن اعلام خبر ساخته شدن مساجد جدید اعلام کرد که بودجه ۲۰۰ میلیون درهمی برای ساخت این مساجد و همچنین مرمت و بازسازی ۱۷ مسجد تاریخی اختصاص داده شده است.
۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۱:۳۵