*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۴ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 20, 2019
همایش اسلامی وزرای امور کودکان در مراکش برگزار شد
حوزه/ در همایش اسلامی وزرای «امور کودکان» که روز گذشته با حضور برخی نهادها و سازمان های مرتبط با امور کودکان در پایتخت مراکش برگزار شد، سخنرانان به ضرورت رسیدگی به وضعیت وخیم کودکان در شرایط جنگ زده تاکید کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۰۸:۱۸
گردشگران خارجی در مراکش، به ساحت یک مسجد باستانی اهانت کردند
حوزه/ گروهی از گردشگران خارجی در مراکش، دیوار یک مسجد تاریخی را در نزدیکی روستای ارباء ایت احمد مخدوش کرده و شعارهای اهانت آمیز بر روی آن نوشتند.
۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۱۳:۰۸
تدابیر امنیتی در مساجد مراکش تشدید شد
حوزه/ یک مقام امنیتی در دولت مراکش از تشدید تدابیر نظارتی در رابطه با مساجد خبر داد و نگرانی از نفوذ افراط‌گرایان به مساجد و مراکز اسلامی را دلیل این نظارت شدید عنوان کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۶:۱۶
مراکش سال آینده میزبان اجلاس بین المللی اقتصاد اسلامی خواهد بود
حوزه/ یک مقام ارشد در نهاد اقتصادی پیشرو در مراکش، نسبت به برگزاری اجلاس سال آینده اقتصاد اسلامی در کشور آینده، و توسعه تجارت حلال در این کشور خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۵ - ۰۳:۴۰
روز جمعه نماز باران در مراکش اقامه شد
حوزه/ درحالی که کشور مراکش همانند دیگر همسایگانش از پایان تابستان تاکنون با خشکسالی روبرو شده‌اند، نماز باران روز جمعه در سرتاسر مراکش اقامه شد نمازگزاران در زیر آسمان آفتابی، طلب رحمت الهی کردند.
۱۳۹۶/۹/۴ - ۱۹:۵۵
نخستین همایش «اقلیت‌های دینی» در مراکش برگزار می‌شود
حوزه/ نخستین همایش اقلیت های دینی با عنوان «آزادی وجدان و باور: مرز بین شناخت و همزیستی» به منظور بحث و ارزیابی در خصوص مسئله «انزوا و محرومیت درمیان جوامع اقلیت‌های دینی» در رباط پایتخت مراکش برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۲۰:۲۹
با حضور رهبران ادیان ابراهیمی:
گردهمایی سه روزه «کاروان صلح» در پایتخت مراکش برگزار شد
حوزه/ وزارت فرهنگ و امور اسلامی مراکش، نشست بین‌المللی «کاروان صلح» در روزهای سه شنبه تا پنج شنبه، در شهر رباط برگزار کرد که در آن شخصیت‌های مذهبی ادیان ابراهیمی گردهم آمده و به اهمیت ترویج صلح درجوامع اسلامی تاکید کردند.
۱۳۹۶/۸/۴ - ۲۱:۰۵
مراکش ۶ نفر را به اتهام تروریستی و ارتباط با داعش دستگیر کرد
حوزه/ دولت مراکش اعلام کرد ۶ نفر مظنون را به جرم پیوستن به یک گروه تروریستی مرتبط با داعش و نقشه کشیدن برای انجام حملات تروریستی در این کشور دستگیر کرد.
۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۳:۰۵
نشست بین‌المللی «نقش رسانه‌ها در مبارزه با نفرت» در مراکش برگزار می شود
حوزه/ چهارمین نشست بین‌المللی «نقش رسانه‌ها برای مبارزه با گفتار نفرت» قرار است فردا و پس فردا توسط کمیسیون مستقل دائمی حقوق بشر در سازمان همکاری اسلامی در مراکش برگزار شده و به مسئله گسترش اسلام هراسی در غرب بپردازد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۲۰:۱۰
بانک مرکزی مراکش ۵ معامله بانکداری اسلامی را تایید کرد
حوزه/ در پی راه اندازی صنعت مالی اسلامی در کشور مراکش، بانک مرکزی این کشور استفاده از پنج نوع از معامله بانکداری اسلامی را تایید کرده است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۵