*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
هفتمین مجمع عمومی دانشگاه‌های جهان اسلام در مراکش
حوزه/ هفتمین مجمع عمومی دانشگاه‌های جهان سوم در رباط، پایتخت مراکش با حضور اتحادیه دانشگاه‌های جهان اسلام آغاز به کار کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۸:۱۷
جوانان کشورهای اسلامی در مصاحبه با «حوزه» – ۲
آرامش مسجد الاقصی در گرو اتحاد امت اسلامی است
حوزه / جوان فلسطینی گفت: در روزهایی که در ایران حضور داشتم با آداب و رسوم و فرهنگ ایرانی ها و حتی غذاهای خوب شان آشنا شدم و باید بگویم که این غذاها مانند کباب ایرانی و فسنجان را کشف کردم! اما مهمتر از همه اینها، طی حضور در ایران کشف کردم که نقاط مشترک ما با هم بسیار بیشتر از تفاوت‌هایمان است. در واقع ما با هم تفاوت نداریم بلکه تنوع داریم...
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۴:۴۶
مردم مراکش بر ضد رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند
حوزه/ مردم مغرب، در اعتراض به نصب پرچم اسرائیل در کنار سایر کشورهای شرکت کننده در اجلاس برررسی آب وهوا در این پایتخت کشور تظاهرات کردند.
۱۳۹۵/۸/۲۰ - ۱۶:۳۸
مسجد لاهه واعظ افراط‌گرا را تحریم می‌کند
حوزه/ العالمی عموج معروف به ابوحمزه ، یک واعظ افراط‌گرای مراکشی- هلندی که به تازگی به خاطر فعالیت‌های رادیکالش از بلژیک اخراج شده‌است، پس از بازگشت به لاهه نیز اجازه وعظ در مسجد السنت را نخواهد داشت.
۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۱۵:۴۳
مراکش میزبان همایش «آموزش اقتصادی در دنیای عرب»
حوزه/ پایتخت مراکش از فردا، میزبان همایش سطح بالای دو روزه «آموزش اقتصادی در دنیای عرب: استراتژی‌ها، اجرا و تاثیر» با همکاری صندوق پول عرب و بانک المغرب است.
۱۳۹۵/۷/۲۸ - ۰۸:۳۶
۶۰۰ مسجد در مراکش، به انرژی خورشیدی مجهز می‌شوند
حوزه/ کشور مسلمان نشین مراکش قصد دارد با همکاری آلمان ۶۰۰ مسجد در این کشور را تا ماه مارس سال ۲۰۱۹، مجهز به انرژی خورشیدی نماید.
۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۰۰:۰۵
یکی از قدیمی ترین کتابخانه های جهان در مراکش بازگشایی می شود
حوزه/ به زودی یکی از قدیمی ترین کتابخانه های جهان در دانشگاه قرویین مراکش بازگشایی می شود. این ساختمان که بنای آن به قرن دوازدهم بر می گردد مدتی است که برای عملیات ترمیم و بازسازی تعطیل می باشد.
۱۳۹۵/۲/۱ - ۱۳:۵۹
انجمن الزهراء مراکش اعلام کرد
رسانه های مراکش نسبت به بانوان محجبه تبعیض قائل می شوند
حوزه / انجمن الزهراء مراکش اعلام کرد:طبق گزارش‌های رسیده، بانوان محجبه در هر دو بخش عمومی و خصوصی رسانه‌های مراکش مورد تبعیض واقع می‌شوند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۴
با حضور ۱۵۰ اندیشمند دینی از کشورهای اسلامی؛
کنفرانس حقوق اقلیت های دینی در مراکش برگزار شد
حوزه/ اولین کنفرانس با موضوع "حقوق اقلیت های دینی در کشورهای اسلامی" با هدف دست یابی به چارچوب شهروندی دینی با حضور ۱۵۰ عالم و اندیشمند اسلامی در کشور مراکش برگزار شد.
۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۰۸:۳۸
شیعیان مراکش به اعدام شیخ نمر اعتراض کردند
حوزه/ شیعیان مراکش ضمن محکوم کردن ظلم و تبعیض در عربستان علیه شیعیان و اعدام شیخ نمر، اعلام کردند این اقدام عربستان پیامدهای وخیمی در عربستان و منطقه درپی خواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۷