*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Sunday, July 21, 2019
مراکش میزبان همایش «آموزش اقتصادی در دنیای عرب»
حوزه/ پایتخت مراکش از فردا، میزبان همایش سطح بالای دو روزه «آموزش اقتصادی در دنیای عرب: استراتژی‌ها، اجرا و تاثیر» با همکاری صندوق پول عرب و بانک المغرب است.
۱۳۹۵/۷/۲۸ - ۰۸:۳۶
۶۰۰ مسجد در مراکش، به انرژی خورشیدی مجهز می‌شوند
حوزه/ کشور مسلمان نشین مراکش قصد دارد با همکاری آلمان ۶۰۰ مسجد در این کشور را تا ماه مارس سال ۲۰۱۹، مجهز به انرژی خورشیدی نماید.
۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۰۰:۰۵
یکی از قدیمی ترین کتابخانه های جهان در مراکش بازگشایی می شود
حوزه/ به زودی یکی از قدیمی ترین کتابخانه های جهان در دانشگاه قرویین مراکش بازگشایی می شود. این ساختمان که بنای آن به قرن دوازدهم بر می گردد مدتی است که برای عملیات ترمیم و بازسازی تعطیل می باشد.
۱۳۹۵/۲/۱ - ۱۳:۵۹
انجمن الزهراء مراکش اعلام کرد
رسانه های مراکش نسبت به بانوان محجبه تبعیض قائل می شوند
حوزه / انجمن الزهراء مراکش اعلام کرد:طبق گزارش‌های رسیده، بانوان محجبه در هر دو بخش عمومی و خصوصی رسانه‌های مراکش مورد تبعیض واقع می‌شوند.
۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۴
با حضور ۱۵۰ اندیشمند دینی از کشورهای اسلامی؛
کنفرانس حقوق اقلیت های دینی در مراکش برگزار شد
حوزه/ اولین کنفرانس با موضوع "حقوق اقلیت های دینی در کشورهای اسلامی" با هدف دست یابی به چارچوب شهروندی دینی با حضور ۱۵۰ عالم و اندیشمند اسلامی در کشور مراکش برگزار شد.
۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۰۸:۳۸
شیعیان مراکش به اعدام شیخ نمر اعتراض کردند
حوزه/ شیعیان مراکش ضمن محکوم کردن ظلم و تبعیض در عربستان علیه شیعیان و اعدام شیخ نمر، اعلام کردند این اقدام عربستان پیامدهای وخیمی در عربستان و منطقه درپی خواهد داشت.
۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۷
نخست وزیر مراکش: نظام های عربی مایه شرمندگی هستند
حوزه/ نخست وزیر مراکش گفت: تمام جهان باید برای رسیدن مردم فلسطین به حقوق خود تلاش کنند و من خجالت می کشم درباره اتفاقات قدس صحبت کنم و بگویم مردم مظلوم فلسطین به جای تمام مسلمانان با اشغالگران درگیر شده اند و ما هیچ کاری برای آنها انجام نداده ایم.
۱۳۹۴/۷/۳۰ - ۱۲:۵۲
اعتراف مراکش به گسترش تشیع در این کشور
حوزه/ ویژگی های مذهب تشیع باعث شده تا مردم مراکش گمشده خود را در این مذهب بیایند و به آن متمایل شوند
۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۰
افتتاح اولین مرکز فرهنگی شیعی در مراکش
حوزه/ این مرکز فرهنگی شیعی با همکاری دیدبان حقوق شیعه در کشور مراکش افتتاح شد
۱۳۹۳/۱۲/۴ - ۰۹:۴۱