*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
حضرت آیت الله علوی گرگانی:
کلام و عمل امیرالمؤمنین ، راهگشای مشکلات امروز جامعه ماست
حوزه/ نباید اجازه داد که تمسک به سخن و رفتار امام علی علیه السلام منحصر به علما یا برخی شیعیان و محبین خاص باشد، بلکه باید در همه شئون زندگی مسلمین جریان داشته باشد .
۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۶:۵۷
حضرت آیت الله علوی گرگانی:
بانک ها در زمینه کمک رسانی به اقشارآسیب پذیر جامعه اهتمام لازم را داشته باشند
حوزه/ با حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند:گرانی شدید اجناس و وقوع سیل اخیر مصیبت بزرگی است که به مردم وارد شد، لذا مسئولین باید به مشکلات مردم رسیدگی کنند و کارگشای مسائل و مشکلات مردم باشند.
۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۴:۰۸
حضرت آیت الله علوی گرگانی:
مسئولین با خدمت رسانی بهتر برای حفظ نظام تلاش کنند
حوزه/ همه مسئولین باید تلاش شان حفظ نظام و انقلاب باشد. اگر هدف تخریب باشد، فردای قیامت باید پاسخگو بود.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۶:۱۸
حضرت آیت الله علوی گرگانی:
پیشرفت های علمی امروز توسط اهلبیت(ع) پیش بینی شده بود
حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی بیان کردند: اهل بیت(ع) به بیان های گوناگون پیشرفت علمی این روزها را پیش بینی کرده بودند، اما عده ای متوجه نمی شدند و ما تازه می فهمیم که پیش بینی اهل بیت(ع) به درستی محقق شده و حتی با توجه به بیان امام معصوم(ع) این پیشرفت ها بیشتر نیز خواهد شد.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۳:۰۲
تاکیدحضرت آیت الله علوی گرگانی بر تسریع در کمک رسانی به سیل زدگان شمال کشور
حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی با تاکید بر لزوم تسریع در کمک رسانی به سیل زدگان شمال کشور از کارهای جهادی طلاب در مناطق سیل زده و اظهار تسلی آنها به مردم سیل زده تشکر کردند.
۱۳۹۸/۱/۴ - ۰۱:۱۵
حضرت آیت الله علوی گرگانی در دیدار ظریف:
از رئیس جمهور بخواهید برای از بین رفتن مشکلات معیشتی مردم تلاش کند
حوزه/ از ریاست جمهور بخواهید که تمام تلاش خود را به کار ببندند تا در سال جاری مشکلات کمتر شود و اگر هم مشکلاتی باشد با رفتار و اخلاق نیک و همدلی برطرف شود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۳:۰۲
حضرت آیت علوی گرگانی:
فریب سخنان و ظواهر را نخورید
حوزه/دشمن همیشه در اطراف ما در کمین است تا ایمان و اعتقادات جوانان ما را سلب کند باید مراقب باشید تا به افکار آنها میدان داده نشود و فریب برخی سخنان و ظواهر را نخورید.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۵
حضرت آیت الله علوی گرگانی:
از گفت و گوی خصمانه با اتباع فرقه های مختلف پرهیز شود
حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: عامل گرویدن بسیاری از افراد به مذهب حقه اهل بیت علیهم السلام کردار و برخورد پسندیده و گفتگوی مسالمت آمیز اهل بیت علیهم السلام با آنان بود.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۲:۴۷
حضرت آیت الله علوی گرگانی حمله تروریستی زاهدان را محکوم کردند
حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی ضمن محکوم نمودن حمله تروریستی به اتوبوس حامل سپاهیان در زاهدان آن را نشانگر عصبانیت دشمنان امنیت و آرامش این نظام از حضور مردم در صحنه های مختلف و پافشاری آنان بر استقلال و عزت ملی دانستند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۲