*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
امام جمعه تبریز:
فرهنگ مصرف شیر در بین شهروندان ایرانی بسیار پایین است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: فرهنگ مصرف شیر در بین شهروندان ایرانی بسیار پایین است که باید با نهادینه کردن این فرهنگ سرانه مصرف شیر افزایش یابد.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۷:۲۲
عضو هیئت علمی دانشگاه هنر:
تشویق به مصرف گرایی با سبک زندگی قرآنی همخوانی ندارد
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه هنر تصریح کرد: تشویق به مصرف گرایی با سبک زندگی قرآنی همخوانی ندارد.
۱۳۹۷/۳/۲۶ - ۱۱:۲۵
منبرهای رمضانی (۴)؛
راهکارهای پرهیز از مصرف‌گرایی و تجمل‌گرایی زنان
حوزه/ مصرف­ زدگی در جامعه امروز ایران، بلای خانمان‌براندازی شده که علاوه بر ایجاد مشکلات اقتصادی فراوان خرد و کلان، کیان خانواده ­ها را به خطر انداخته است. رذایل اخلاقی­ ای مانند: چشم‌ و هم چشمی، زیادت‌طلبی و فخرفروشی ...
۱۳۹۷/۳/۸ - ۰۴:۳۰
امام جمعه شاهرود در جمع مبلغان:
مصرف بهینه آب یکی از راه‌های کاهش تبعات آثار خشک‌سالی است
حوزه/امام جمعه شاهرود با بیان اینکه مصرف بهینه آب یکی از راه‌های کاهش تبعات آثار خشک‌سالی است، گفت: اگر بحران آب مدیریت نشود روزهای سختی پیش رو خواهیم داشت .
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۳:۴۸
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی تبیین کرد:
معنا شناسی اقتصاد تولیدی در شعار سال رهبر معظم انقلاب
بی‌تردید نقش راهبردی ولی فقیه جامعۀ اسلامی در تبیین سیاست‌های کلان اقتصادی، راهکار بنیادین در حمایت از کار و سرمایۀ ایرانی، رفع بیکاری و مقابله با فاصلۀ طبقاتی و تحقق پیشرفت اقتصادی است.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۶:۲۷
مدیر حوزه علمیه استان مرکزی:
فرهنگ صرفه جویی در کشور ترویج شود/ ازدواج جایگاه واقعی خود را از دست داده است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور، مصرف گرایی را خلاف جهان بینی توحیدی دانست و بر ضرورت ترویج فرهنگ صرفه جویی در کشور تاکید کرد.
۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۵:۱۸
کارگردان سینما و تلویزیون در گفت وگو با حوزه؛
تبلیغات رسانه ملی در حمایت از تولید داخلی نیست / حوزه تاکنون راهکار عملیاتی برای بهره بردن از هنر هفتم ارایه نداده است
حوزه/ تبلیغ کالاهای مصرفی در رسانه ملی دو ضعف عمده دارند، اول این که در کیفیت محصولات تبلیغی اغراق شده و دوم، محصولات تبلیغی، تولید داخلی نبوده و مونتاژ هستند ...
۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۱۶:۰۰
پیام های بازرگانی تقویت تولید ملی یا ترویج مصرف گرایی
حوزه/ ترویج فرهنگ قناعت و اصلاح الگوی مصرف، در کنار تبلیغ کالاهای با کیفیت داخلی در رسانه ملی، می تواند مسیر اقتصاد مقاومتی را در جامعه هموار نموده و کمک شایانی به تحقق این امر نماید.
۱۳۹۶/۳/۴ - ۰۹:۳۵
یادداشت رسیده:
وقتی سبک زندگی رنگ و بوی جسمانی می‌گیرد!
حوزه/ امروزه بانوان جامعه اسلامی کشورمان بیش از گذشته در گیر و دار فرهنگ مصرفی دچار شده‌اند که رویکرد جدی آن را در مدیریت و کنترل بدن می‌توان دید.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۴:۴۰
پدیده ناصحیح آرایش و رسالت دینی ما
حوزه/ با پیش رفت جوامع به سمت مدرنیته، علاوه بر مزایایی که در پس ویژگی‌های مطلوب این رویکرد وجود دارد، آفاتی نیز گریبان جامعه را می‌گیرد.
۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۶:۰۰