*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۶ محرم ۱۴۴۰ \ Wednesday, September 26, 2018
آیت الله فاضل لنکرانی:
رشد علمی حوزه، پاسخ خوبی به منتقدین است
حوزه/ عضو جامعه مدرسین اظهار داشت: مسئله تحول آفرینی و رشد علمی حوزه می تواند، پاسخ خوبی به کسانی باشد که ببینند حوزه در حال تحول و پویایی است و این به برکت انقلاب است. باید در سخن گفتن انصاف داشت که حوزه متوقف نشده است بلکه روز به روز درحال تحول علمی است
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۵:۴۴
همایش ملی «دیدگاه های علوم قرآنی آیت الله العظمی فاضل» برگزار می شود
حوزه/همایش ملی «دیدگاه های علوم قرآنی مرحوم حضرت آیت الله فاضل لنکرانی» در قم برگزار می شود.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۳:۲۲
آیت الله فاضل لنکرانی:
مداحی که برای انقلاب نخواند، به امام حسین(ع) جفا کرده است
حوزه/ رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) با تاکید بر این که مداحی که برای انقلاب نخواند، به امام حسین(ع) جفا کرده است، تصریح کرد: مداحان سرمایه عظیمی از ناحیه امام حسین(ع) در اختیار دارند و نباید آن را خرج اشخاص و جناح های سیاسی کنند.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۰۷:۳۴
آیت الله فاضل لنکرانی خبر داد:
تدوین بزرگترین دائره المعارف کودک در مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)
حوزه/ طبق تحقيق مفصلي كه مركز فقهی ائمه اطهار(ع) راجع به احكام كودكان شده است، هشت جلد ۶۰۰ صفحه‌اي از احکام مربوط به کودکان جمع آوری شده كه به نوعی بزرگ‌ترين دايرة المعارف كودك است.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۱۵:۲۹
با حضور آیت الله فاضل لنکرانی؛
عزاداری پیشوای نهم در تهران برگزار شد
حوزه/ مراسم عزاداری سالروز شهادت حضرت جوادالائمه(ع)، با حضور آیت الله محمدجواد فاضل لنکرانی، رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)، در تهران برگزار شد.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۰۹:۲۰
انتقاد آیت الله فاضل لنکرانی از برخی برنامه های صدا و سیما؛
برخی برنامه های صدا و سیما همسو با دشمن در جهت تخریب بنیاد خانواده است
حوزه/ ضمن اینکه از صداوسیما نسبت به برخی برنامه ها تشکر می کنیم؛ اما برخی برنامه ها همسو با دشمن به دنبال تخریب بنیاد خانواده ها است و حال آنکه رسانه ملی باید به دنبال تحکیم خانواده باشد.
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۴:۴۴
آیت الله فاضل لنکرانی مطرح کرد:
این دعا را در عصر غیبت بسیار بخوانید
حوزه/ رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: مکتبی داریم که منطقی و مبتنی بر عقل است و دور شدن از امامت دور شدن از عقل و عقلانیت می باشد و با امامت تمام آنچه بشر به آن نیاز دارد را می تواند یافت و حل کرد .
۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۰۰:۱۴