*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
آیت الله فاضل لنکرانی در حاشیه راهپیمایی روز قدس:
سال به سال به نابودی و اضمحلال رژیم غاصب صهیونیستی نزدیک تر می شویم
حوزه/ رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) تصریح کرد: سال به سال که می گذرد ما به نابودی و پایان عمر رژیم غاصب صهیونیستی نزدیک و نزدیک تر می شویم.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۱:۳۷
تصاویری از احیای شب بیست و سوم ماه رمضان در قم
عکس: جهانبخش پیری پور
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۰:۴۶
آیت الله فاضل لنکرانی:
لازمه استجابت دعا، تحقق حالت انقطاع الی الله است
حوزه/ رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) با تاکید بر این که حضور در راهپیمایی روز قدس از عبادت های بزرگ است ، خواستار حضور همگان در این راهپیمایی ضدصهیونیستی شد.
۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۰:۲۵
آیت الله فاضل لنکرانی مطرح کرد:
صوفی گری؛ بهانه ای برای تخریب شیعه و امیرالمومنین (ع)
حوزه/ رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) تصریح کرد:صوفیان دغلباز، دروغگو و دور از دین خدا، به اسم و بهانه عشق به مولاعلی(ع) به دروغ می گویند که ما به مرحله ای رسیده ایم که دیگر نیازی به عبادت خدا و نماز خواندن نداریم و حال آن که ما اگر روایات تاریخی را بنگریم به خوبی متوجه می شویم اتفاقاً امام علی (ع) هر چه به پایان عمر شریفشان نزدیک تر می شدند، بیشتر به عبادت خدا و راز و نیاز با معبود می پرداختند و لذا این ادعای صوفیان ، تناقض آشکاری با فرمایش و سیره امیرمومنان (ع) دارد.
۱۳۹۷/۳/۱۶ - ۱۲:۲۶
آیت الله فاضل لنکرانی:
ریشه اختلافات در جامعه ، القائات شیطانی است/ شیطان به سراغ همه می آید حتی مرجع تقلید!
حوزه/ رییس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) ضمن تاکید بر لزوم تقویت اعتقادات دینی خود در ماه مبارک رمضان تصریح کرد: بکوشیم که از اختلافات میان یکدیگر و تشدید آن ها بپرهیزیم چرا که ریشه اختلافات ، القائات شیطانی است.
۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۰۴:۴۳
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع):
میراث امام، اندیشه حکومت اسلامی در زمان غیبت است
حوزه/ آیت الله فاضل لنکرانی مهمترین میراث امام راحل را اندیشه حکومت اسلامی در زمان غیبت دانست.
۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۴:۲۷
آیت الله فاضل لنکرانی:
تنها قرائت قرآن کافی نیست تصدیق به آن لازم است /ماه رمضان ماه رسیدن به خوبی ها
آیت الله فاضل لنکرانی اظهار کرد: در زمان ما قرآن را عوام مردم کنار گذاشتند گرچه ممکن است آن را قرائت کنند اما تصدیق به قرآن لازم است و حکمی که در آن بیان شده را باید بی چون چرا پذیرفت.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۴:۵۷
آیت الله فاضل لنکرانی در دیدار خانواده شهید مدافع حرم:
دنیا ظرف این نیست که ارزش شهید در آن روشن شود/ خاطرات استاد از شاگرد شهیدش
حوزه/ شهید تقی پور آخرین بار که می‌خواست به سوریه برود، برای خداحافظی آمده بود. آمدم که سوار ماشین بشوم دیدم منتظر است، آمد جلو و گفت «دارم می‌روم سوریه حلالم کنید. خداحافظ»، در حالی که دفعات قبل هیچ وقت این گونه خداحافظی نمی‌کرد.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۲۱:۰۲