*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۸ شعبان ۱۴۴۰ \ Tuesday, April 23, 2019
حجت الاسلام کهوند از پشت پرده فضای مجازی می گوید:
چه کسانی جلوی پاگرفتن پیام رسان ایرانی را می گیرند؟
حوزه/ محمد کهوند: تلگرام مهندسی بازدید می کند. کسانی که ادمین تلگرامی بودند، می دانند که می توانستند در گروه یک نفر به غیر از بقیه محتوا را نبیند؛ یا یک نفر در گروه محتوا بگذارد و مابقی نبینند؛ وقتی ادمین یک کانال تلگرامی می تواند این کار را انجام دهد، مدیر تلگرام نمی تواند؟! می آید در انتخابات این کار را می کند؛ شبهه "آیت الله قتل عام "در کل کشور منتشر می شود؛ اما پاسخ آن به دست مردم نمی رسد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۸
از سوی سازمان تبلیغات خوزستان؛
كارگاه آموزشی آشنايي با مباني سواد رسانه‌ای برگزار می‌شود
حوزه/ كارگاه آموزشی آشنايي با مباني سواد رسانه‌ای با حضور حجت الاسلام دكتر كهوند، کارشناس برتر فضای مجازی حوزه‌های علمیه، برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۴
کارشناس فضای مجازی مطرح کرد:
چرا غربی ها در فضای مجازی ما را تحریم نکرده اند؟!
حوزه/ چرا غربی ها در همه زمینه ها ما را تحریم کرده اند، اما در فضای مجازی و اینترنت و شبکه های اجتماعی صهیونیستی تحریم نکرده اند؟
۱۳۹۴/۳/۲۱ - ۱۹:۱۰
هشدار کارشناس فضای مجازی:
حضور فعلی در فضای مجازی بازی در زمین دشمن است
حوزه/ کارشناس مسائل رسانه دیجیتال به تعبیری از رهبر معظم اقنلاب پیرامون شبکه های اجتماعی اشاره کرد و گفت: وقتی دشمن زمین را طراحی و ساخته است، نباید در آن بازی کنیم و اگر بازی کرده و ببریم هم باخته ایم
۱۳۹۴/۲/۲۳ - ۱۶:۳۶
کارشناس امور تربیتی:
فضای مجازی، ابزار آمریکا برای کسب ثروت و استیلا بر جهان است
حوزه/ نود درصد شبکه های اجتماعی و موتورهای جستجو از کشور آمریکا مدیریت می شود؛ حتی استفاده درست از فضای مجازی نیز مانع از آن نمی شود که بدون اینکه بخواهیم درگیر مسایل نادرست شویم.
۱۳۹۴/۲/۹ - ۲۰:۴۲
نشست فرهنگی با موضوع فضای مجازی برگزار شد
حوزه/ نشست فرهنگی مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه (خواهران)، با موضوع راهکارها و کاهش معضلات مربوط به فضای مجازی با حضور طلاب در سالن همایش های این مؤسسه برگزار گردید.
۱۳۹۳/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۲