*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
مهمانان جشنواره "بهار شهادت" به زیارت حرم ائمه(ع) در کاظمین و سامرا مشرف شدند+ تصاویر
حوزه/ هیئت هایی از جشنواره فرهنگی جهانی "بهار شهادت" که در حرم امام حسین (ع) برگزار شده بود به زیارت حرم ائمه اطهار (علیهم السلام) در کاظمین و سامرا و همچنین حرم سید محمد (ع) مشرف شدند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۲:۱۰
استاد و پژوهشگر مجارستانی:
بسیاری از غربی ها نمی دانند که اعتدال از اصول اسلام است
حوزه/ "ربرت کازمر مانیاس" استاد و پژوهشگر مجارستانی در جشنواره "بهار شهادت"گفت: کربلا برای من مکان مهم و تاریخی است؛ چرا که تجربه امام حسین (ع) یک تجربه جهانی است که اختصاص به مذهب یا دین یا کشور خاصّی ندارد.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۰:۱۴
مبلّغ کشور ساحل عاج:
اگر سرزمینی مقدس تر از کربلا در جهان باشد، آن هم کربلاست
حوزه/ شیخ عمر الجراتی مبلغ و موسس مدرسه الارشاد در ساحل عاج گفت: اگر سرزمینی مقدس تر از کربلا در جهان باشد، باز هم کربلا است؛ چرا که این شهر نوه ی رسول الله (ص) امام حسین (ع) را در آغوش خود جای داده است.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۲۰:۰۶
روحانی فرانسوی در حرم امام حسین(ع):
جشنواره "بهار شهادت" نمونه ای از همزیستی مسالمت آمیز میان ادیان است
حوزه/ شیخ مالک مقدم روحانی فرانسوی (تونسی الاصل) گفت: جشنواره فرهنگی جهانی "بهار شهادت" نمونه ای از همزیستی مسالمت آمیز میان ادیان و نشانگر فرهنگ مدارا و بخشش میان امت است.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۹:۴۴
استاد دانشگاه اکستر انگلیس:
۲۹ سال برای سفر به کربلا انتظار کشیدم
حوزه/ پروفسور "ربرت گلیو" استاد مطالعات اسلامی دانشگاه اکستر انگلیس که امسال در جشنواره "بهار شهادت" شرکت کرده بود، گفت: بیش از ۲۹ سال برای سفر به کربلا انتظار کشیدم و شرکت در این جشنواره مایه افتخار من است.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۸:۵۰
مهمانان "بهار شهادت" به زیارت حرم امیرالمومنین(ع) مشرف شدند +تصاویر
حوزه/ هیئتی از ۱۲ کشور اروپای شرقی به زیارت حرم مطهر حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) مشرف شده و با آثار تاریخی و باستانی آستان علوی آشنا شدند.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۹:۵۶
نماینده مفتی اهل سنت عراق: نیازمند اعتدالگرایی و دوری از تفرقه و کشتار هستیم
حوزه/ شیخ عامر البیّاتی نماینده و سخنگوی دار الافتای اهل سنت عراق در جشنواره "بهار شهادت" خواستار پیروی از اعتدالگرایی در تمامی زمینه های زندگی و دوری از تفرقه و کشتار شد.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۹:۵۰
مدیر مدارس اهل بیت (ع) در لیبریا:
پیروان اهل بیت(ع)، پیروان دین حقّ هستند
حوزه/ شیخ عسکری موسی کرومان مدیر مدارس اهل بیت (علیهم السلام) در کشور لیبریا در غرب آفریقا گفت: زمانی که به کربلا رسیدم و دیدم که حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) در آن قرار دارد، گفتم خداوند به حق، هدیه ای به ما و تمامی آزادگان جهان عطا فرموده است.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۷:۴۶
شیخ طریقت بکتاشیه در جهان:
حبّ اهل بیت(ع) در دل های ما باقی خواهد ماند؛ آن ها الگوی ما هستند
حوزه/ "بابا موندی" شیخ المشایخ طریقت بکتاشیه جهان از کشور آلبانی در مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره "بهار شهادت" در اشاره به حرم امام حسین (ع) گفت: عراق را کشوری نورانی یافتم.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۷:۴۵
پژوهشگر لبنانی در جشنواره بهار شهادت:
نهضت حسینی عواطف آزادگان را برای آزادی از خواری و بردگی شعله ور کرد
حوزه/ "ام کلثوم سبلانی" نویسنده و پژوهشگر لبنانی در خلال مشارکت در پانزدهمین جشنواره فرهنگی "بهار شهادت" گفت: قیام بزرگ امام حسین (علیه السلام) با هدف تغییر وضعیّت اسف بار امت اسلامی بود و این قیام عواطف آزادگان را برای آزادی جامعه از بردگی و خواری شعله ور کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۲۲:۱۰