*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ \ الأربعاء ٢٩ رجب ١٤٣٨ \ Wednesday, April 26, 2017
رئیس مرکز تحقیقات اسلامی الازهر:
الازهر هیچ گاه لانه تروریسم نبوده است
حوزه/ شیخ عفیفی گفت: الازهر هیچ گاه لانه و پناهگاه تروریسم نبوده و این ادعا که متون درسی الازهر عامل تررویسم پروری در مصر است نیز ادعایی غیر معقول است.
۱۳۹۶/۲/۳ - ۱۰:۴۹
شیخ الازهر بر ضرورت تقریب علمای شیعه و سنی تاکید کرد
حوزه/ احمد الطیب بر ضرورت ایجاد فضای اعتماد میان علمای شیعه وسنی تاکید کرد و گفت: این فضا می تواند به ایجاد امنیت و صلح و روابط دوستانه میان عراق و مصر کمک کند.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۲:۰۳
سید عمار حکیم:
اولویت ما رابطه با کشورهای عربی است و با داعش سازش نمی کنیم
حوزه/ سید عمار حکیم گفت: پنج اولویت اول ما در مرحله آینده عراق، عبارتند از: وحدت، ارتباط با کشورهای عربی، حفظ حاکمیت، تحکیم دموکراسی و تقویت شهروندی.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۳:۱۶
حمله الازهر و اوقاف مصر به سلفی ها:
سلفی ها چیزی از اعتدال نمی دانند و مرکز تربیت افراطیون هستند
حوزه/ شیخ کریمه گفت: اندیشه افراطی سلفی چیزی جز تندروی و خشونت نمی شناسد و بر این اساس نهاد دینی کشور باید در مقابل این جریان بایستد و اجازه ندهد در نهادهای حکومتی رخنه کنند.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۲:۵۵
روحانی الازهر:
سلفی ها عامل افراط و دروازه ورود به داعش هستند
حوزه/ البهی گفت: ادعای سلفی ها مبنی بر مبارزه با تروریسم، ادعایی دروغ است که کسی آن را باور نمی کند و بیشتر عناصری که افکار افراطی دارند و به داعش پیوسته اند از درون جریان سلفی به داعش پیوسته اند.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۲:۴۰
اندیشمند شیعه مصری در گفتگو با حوزه:
حوزه های قم، نجف و الازهر باید پرچمدار تقریب باشند
اختصاصی حوزه/ سید طاهر الهاشمی گفت: یکی از راه های مفید برای تحقق وحدت، ایجاد آن از طریق مؤسسات دینی مانند الازهر و حوزه علمیه نجف اشرف و قم مقدس است؛ چراکه این مؤسسات دینی و علمی می توانند مسلمانان را گرد هم جمع کنند و مفهوم وحدت را تقویت کنند و آتش فتنه و تفرقه و درگیری میان مسلمانان را خاموش سازند.
۱۳۹۶/۱/۲۴ - ۱۱:۳۲
با صدور پیامی صورت گرفت ؛
ابراز همدردی آیت الله العظمی مکارم شیرازی با ملت مصر
حوزه/ ما بارها گفته ایم که رهایی از این موج خشونت و ترور نیاز به عزم جدی همه دولت ها و رهبران دینی جهان در عدم حمایت و برائت جویی از این گروه های تکفیری دارد که متاسفانه در دنیای معاصر چنین جدیتی به چشم نمی خورد.
۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۲:۴۷
شیخ الازهر:
برای تررویسم سیاه، مسلمان و مسیحی تفاوت ندارد
حوزه/ شیخ الازهر گفت: این گونه نیست که مسیحیان هدف تررویست ها باشند، بلکه هدف آنها از بین بردن امنیت و ثبات مصر و ایجاد فتنه و جنگ داخلی میان مسلمانان و مسیحیان مصر است.
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۲:۴۷
طولانی ترین قرآن در مصر نوشته شد+ عکس
حوزه/ طولانی ترین قرآن جهان به طول ۷۰۰ متر و به صورت صفحات باز توسط یک خطاط مصری نگاشته شد.
۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۱:۳۸
سلفی های مصر بزرگداشت روز یتیم را تحریم کردند!
حوزه/ این روزها مساله بزرگداشت روز یتیم به موضوعی برای اظهار نظر علمای مصر تبدیل شده و علمای سلفی این کشور این بار هم با بزرگداشت روز یتیم مخالفت کرده و آن را بدعت دانستند.
۱۳۹۶/۱/۱۴ - ۱۵:۰۳