*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
عضو ارشد حزب الله:
سفر آمریکایی ها به منطقه شکست آنان را جبران نخواهد کرد/ پیروزی مقاومت معادلات جدیدی در منطقه ترسیم کرد
حوزه/ شیخ نبیل قاووق گفت: امت اسلام از دستاورد های مقاومت بهره مند شد و پروژه های تکفیری، اسرائیلی و آمریکایی در سوریه رو به نابودی گذاشت و خروج نیرو های آمریکا از سوریه اقرار به شکست آنها در منطقه است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۵
عضو ارشد حزب الله:
با وحدت می توان توطئه دشمنان را خنثی کرد/ محور مقاومت پیروز است
حوزه/ شیخ عبدالله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان با همراه هیئتی با شیخ محمد یزبک رئیس هیئت شرعی حزب الله در بعلبک دیدار و پیرامون تأخیر در تشکیل دولت و پیچیدگی اوضاع لبنان گفتگو کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۴
دبیرکل جنبش امت لبنان:
محور مقاومت پیروز و ائتلاف تجاوز و تروریسم در منطقه محکوم به شکست است
حوزه/ شیخ عبد الله جبری رئیس جنبش امت لبنان تاکید کرد: محور مقاومت در منطقه پیروز می شود و ائتلاف تجاوز و تروریسم که در سوریه، یمن تا عراق و فلسطین جریان دارد، محکوم به شکست و ناکامی است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۲
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
اهل مدارا با مردم باشیم نه اهل خشونت و تندخویی
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به تداوم دشمنی‌های دشمنان و ضرورت صبر و پایداری داخلی در تقابل با این اقدامات، گفت: اگر پاکی و پایداری در یک ملت نهادینه شد کید و مکر دشمن در آن ملت تأثیر نخواهد گذاشت.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۳۵
مسئول رسانه‌ای تجمع علمای مسلمان در گفت‌وگو با "حوزه":
آینده منطقه به دست مقاومت رقم می‌خورد نه آمریکا و اسرائیل
حوزه/ شیخ محمد عمرو گفت: محور مقاومت از تهران تا سوریه و لبنان و فلسطین و یمن و عراق، به مرحله ای از قدرت و توانایی رسیده که هیچ قدرتی نمی تواند آنها را شکست دهد.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۱:۴۷
در مراسم "گرامی‌داشت پیروزی‌های محور مقاومت" در بیروت؛
دبیرکل نُجَباء: پیروزی‌های متوالی مقاومت پروژه "خاورمیانه جدید" را ناکام گذاشت
حوزه/ شیخ اکرم الکعبی با اشاره به پیروزی‌های متوالی محور مقاومت، تاکید کرد: مقاومت پروژه "خاورمیانه جدید" را ناکام گذاشته و شرایط منطقه را تغییر داده است.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۲:۴۰
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان:
حمله اهواز هیچ تأثیری بر اراده ایران نخواهد گذاشت
حوزه/ آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان تجاوز تروریستی اهواز را محکوم کرد و آن را اقدامی وحشیانه دانست که هدفش بر هم زدن امنیت، استقرار، حاکمیت و وحدت ملت ایران بود.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۲:۴۰
کارشناس غرب آسیا در گفت و گو با «حوزه»:
شمارش معکوس برای پاکسازی کامل سوریه آغاز شده است
حوزه/سید رضا صدر الحسینی گفت: با وجود کمبودهای اقتصادی و معیشتی که در عراق وجود دارد، دست های پنهان و آشکاری توسط بازماندگان حزب بعث و حامیان تروریست ها و سعودی ها با مدیریت کلان آمریکا و انگلیس در عراق مشاهده می شود.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۴:۱۵
پژوهشگر تونسی در گفتگو با حوزه:
رسانه‌ها به شیعیان شمال آفریقا بیشتر توجه کنند
حوزه / محمد صالح العنشیر پژوهشگر اهل تونس در حاشیه جشنواره رسانه ای غدیر در عراق گفت: رسانه ها با شیعیان همه جهان ارتباط بیشتری داشته باشند و تنها به شیعیان شرق (آسیا) نپردازند.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۰۲:۴۱
مقام ارشد حزب الله:
آزاد سازی ادلب شکست سنگینی برای آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی است
حوزه/ شیخ علی دعموش گفت: منطقه با به پایان رسیدن جنگ سوریه وارد مرحله جدیدی می شود و تهدید آمریکا و اروپا مبنی بر وارد کردن ضربه نظامی به سوریه برای پیچیده کردن نبرد ادلب به سود تروریست ها است.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۲۳:۱۶