*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Sunday, November 18, 2018
در مراسم "گرامی‌داشت پیروزی‌های محور مقاومت" در بیروت؛
دبیرکل نُجَباء: پیروزی‌های متوالی مقاومت پروژه "خاورمیانه جدید" را ناکام گذاشت
حوزه/ شیخ اکرم الکعبی با اشاره به پیروزی‌های متوالی محور مقاومت، تاکید کرد: مقاومت پروژه "خاورمیانه جدید" را ناکام گذاشته و شرایط منطقه را تغییر داده است.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۲:۴۰
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان:
حمله اهواز هیچ تأثیری بر اراده ایران نخواهد گذاشت
حوزه/ آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان تجاوز تروریستی اهواز را محکوم کرد و آن را اقدامی وحشیانه دانست که هدفش بر هم زدن امنیت، استقرار، حاکمیت و وحدت ملت ایران بود.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۲:۴۰
کارشناس غرب آسیا در گفت و گو با «حوزه»:
شمارش معکوس برای پاکسازی کامل سوریه آغاز شده است
حوزه/سید رضا صدر الحسینی گفت: با وجود کمبودهای اقتصادی و معیشتی که در عراق وجود دارد، دست های پنهان و آشکاری توسط بازماندگان حزب بعث و حامیان تروریست ها و سعودی ها با مدیریت کلان آمریکا و انگلیس در عراق مشاهده می شود.
۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۴:۱۵
پژوهشگر تونسی در گفتگو با حوزه:
رسانه‌ها به شیعیان شمال آفریقا بیشتر توجه کنند
حوزه / محمد صالح العنشیر پژوهشگر اهل تونس در حاشیه جشنواره رسانه ای غدیر در عراق گفت: رسانه ها با شیعیان همه جهان ارتباط بیشتری داشته باشند و تنها به شیعیان شرق (آسیا) نپردازند.
۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۰۲:۴۱
مقام ارشد حزب الله:
آزاد سازی ادلب شکست سنگینی برای آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی است
حوزه/ شیخ علی دعموش گفت: منطقه با به پایان رسیدن جنگ سوریه وارد مرحله جدیدی می شود و تهدید آمریکا و اروپا مبنی بر وارد کردن ضربه نظامی به سوریه برای پیچیده کردن نبرد ادلب به سود تروریست ها است.
۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۲۳:۱۶
جنبش امل لبنان:
مراسم یادبود امام موسی صدر امسال در بعلبک برگزار می شود
حوزه/ هیئتی از جنبش امل به ریاست شیخ حسن المصری نائب رئیس دفتر سیاسی این جنبش با تجمع علمای مسلمان دیدار کرد و از آنان برای شرکت در مراسم یادبود امام موسی صدر دعوت کرد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۸:۰۲
عضو ارشد حزب الله:
نوچه های آمریکا، عربستان و اسرائیل در برابر مقاومت تسلیم خواهند شد
حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله گفت: یک گروه لبنانی می خواهند که مسئله ارتباط با سوریه را به بهانه ای برای توجیه تأخیر تشکیل دولت تبدیل کنند و مسائل اختلاف برانگیز را در جهت جلوگیری از تشکیل دولت وحدت ملی، فعال کنند.
۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۹:۴۰
خطیب نماز جمعه بجنورد:
جای پیگیری مطالبات در کف خیابان نیست/ تحریم‌ها نشانه عجز آمریکا در برابر مقاومت ملت است
خطیب نماز جمعه بجنورد با اشاره به ایستادگی مردم ایران در برابر تنگناهای اقتصادی، گفت: هرچند شاید به کارگزاران نظام نقد داشته باشیم، اما جای آن در خیابان‌ها نیست؛ در حالی که دشمن می‌خواهد مردم را به خیابان‌ها بیاورند.
۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۸:۲۰
جبهه عمل اسلامی لبنان ترور عالم سوریه ای را محکوم کرد
حوزه/ جبهه عمل اسلامی ترور "عزیز اسبر" عالم سوریه ای را توسط موساد اسرائیلی محکوم کرد و آن را در راستای جنگ جهانی تحمیلی علیه سوریه دانست که علما و عقلا را نیز هدف قرار می دهد.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۲۲:۰۰
عضو ارشد حزب الله:
عربستان به دنبال نفوذ در دولت جدید لبنان است/ اسرائیل از رسیدن محور مقاومت به جولان هراس دارد
حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله طی سخنانی گفت: لبنان اولین کشوری است که از پیروزی بزرگ سوریه سود می برد و با این پیروزی امنیت مرز ها و کشور خود را تأمین کرده و اقتصاد خود را رونق می بخشد.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۰۸:۱۵