*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ \ الأربعاء ١ رجب ١٤٣٨ \ Wednesday, March 29, 2017
سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال»/۱/
مدیر حوزه کرمانشاه: دغدغه رهبری اشتغال بر اساس تولید داخلی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه، با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: دغدغه اصلی مقام عظمای ولایت، اقتصاد و اشتغال جوانان کشور، بر اساس تولید داخلی و بومی است.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۱۳
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه تاکید کرد:
استفاده بیشتر از ظرفیت روحانیون در کاروان های راهیان نور
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص توجه حوزه های علمیه به اردوهای راهیان نور، بر حضور فعال تر روحانیون و مبلغان در اردوهای راهیان نور تأکید کرد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۱۳
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
مسجد محوری احیا شود/ ائمه جماعات فقط به اقامه نماز اکتفا نکنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: مساجد باید سنگر فرهنگی در مقابل سبیخون دشمنان نظام و اسلام باشند و بتوانند مامن مطمئنی برای امت اسلام باشند، لذا هرچه کار در این حوزه انجام شود، بازهم کم است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۹
حجت الاسلام و المسلمین موسوی:
احداث باغ و وقف آن سیره اهل بیت(ع) است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: اگر کسی بتواند باغی را احداث و برای استفاده عموم وقف نماید، این کار همان سیره و روش اهل بیت(علیهم السلام) است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۰
نشست سالانه مدیران مدارس علمیه کرمانشاه برگزار شد
حوزه/ نشست سالانه مدیران مدارس علمیه استان کرمانشاه، با حضور مدیر حوزه علمیه استان برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۶
حجت الاسلام والمسلمین موسوی:
وحدت، مانع نفوذ دشمن است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: کشورهای مسلمان اعم از اهل سنت و اهل تشیع باید توطئه های دشمنان برای ایجاد اختلاف بین برادران دینی را به خوبی درک کرده و با حفظ وحدت و یکپارچکی، مانع نفوذ دشمن شوند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۱:۰۵
حجت الاسلام والمسلمین موسوی:
مخالفان امیرالمومنین(ع) هیچ گاه حقیقت واقعی دین را درک نمی کنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: اگر منحرفان و دشمنان خدا حقیقت واقعی دین را درک می کردند، هیچ گاه به خود اجازه نمی دادند که به بیت امیرالمومنین(ع) و بعدها به سایر امامان معصوم تعدی کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۵
مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه:
روحانیت تاریخ انقلاب را برای جوانان بازگو کند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل جمهوری اسلامی تمامی معادلات بلوک غرب و شرق را به هم زد و نمادی برای آزادی خواهی در کشورهای جهان شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۱:۵۲
مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه:
انقلاب ایران باعث شد آمریکا خود را محصور کند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: انقلاب اسلامی ایران و پیام آزادی آن در جهان، کاری کرد که ابرقدرت هایی چون آمریکا که روزگاری، دنیا را حیات خلوت خود می دانستند اکنون به دور خود دیوار می کشند و خود را محصور می کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۳:۰۰
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه:
روحیه آتش نشانان، یادآور ایثارگری رزمندگان در دفاع مقدس است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه با اشاره به حادثه ساختمان پلاسکو گفت: روحیه فداکاری آتش نشانان در این حادثه یادآور فداکاری و روحیه ایثارگری رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۶:۴۴