*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۵ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Monday, January 21, 2019
آیت الله العظمی نوری همدانی در جمع طلاب معترض :
تصویب کنوانسیون پالرمو به صلاح کشور نیست
حوزه/حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه کنوانسیون پالرمو به صلاح کشور نیست گفتند: باید بر اساس شاخص های انقلاب و قرآن حرکت کنیم. ممکن است بعضی بندها خوب باشد، ولی این قانون به صلاح کشور نیست و مرحوم حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی در اواخر عمر نامه نوشتندکه با قانون اساسی کشور منافات دارد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۹
آیت ‌الله ناصری در جمع روحانیون سپاه الغدیر:
استفاده از متخصصان داخلی بسیاری از مشکلات کشور را حل می کند
حوزه/ امام جمعه یزد در جمع روحانیون سپاه الغدیر یزد با بیان اینکه دشمن چشم دیدن عزت و پیشرفت ایران را ندارد گفت: استفاده از نیروی انسانی و متخصصان داخلی بسیاری از مشکلات کشور را حل می کند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۹
عضو هیئت مدیره انجمن سواد رسانه ای طلاب:
نیازمند انقلاب در فضای مجازی هستیم
عضو هیئت مدیره انجمن سواد رسانه ای طلاب تصریح کرد: در حال حاضر ما نیازمند رخ دادن یک انقلابی در فضای مجازی برای زدن توی دهان دشمن در این عرصه هستیم.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۸:۲۰
واکنش مجلسی ها به فرافکنی های بودجه ای(۱)؛
حاجی بابایی: هجمه به بودجه حوزه آدرس اشتباه دادن به مردم است
حوزه/ رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، بودجه حوزه های علمیه را در مقابل دیگر دستگاه ها، بسیار ناچیز دانست و تصریح کرد: هجمه به بودجه حوزه های علمیه و نهادهای دینی و همچنین فرافکنی در این زمینه، گم کردن مسیر و سرپوش گذاشتن بر بودجه های دیگر و آدرس اشتباه دادن به مردم است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۸
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
دشمن به دنبال آغاز فتنه تازه ای در کشور است
حوزه/ حجت الاسلام شکریان با بیان این که دشمن در آستانه دهه چهارم انقلاب همه توان خود را به کار گرفته تا زمینه ای را برای فتنه و آشوب در کشور فراهم کند، گفت: این مردم هوشیار و با بصیرت هیچ گاه فریب توطئه های دشمنان را نخواهند خورد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۳:۴۱
امام جمعه بیرجند:
دشمنان با لبخند عقب نشینی نمی کنند/ بسیج؛ کلید حل بن‌بست‌های کشور
حوزه/ امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه دشمنان با یک لبخند عقب نشینی نمی کنند، گفت: آن ها به دنبال این هستند تا محتویات قرآن را در جامعه کمرنگ کنند، لذا از طریق جنگ فرهنگی وارد میدان شده اند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۱:۰۴
هشدار نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
رشد مواد مخدر در میان بانوان زیاد است/ دشمن به دنبال نابودی از داخل است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین با هشدار نسبت به این که رشد مواد مخدر در میان جوانان به ویژه بانوان بسیار است، گفت: ترویج فساد و فحشا در جامعه، ناامید کردن جوانان نسبت به آینده، ایجاد بدبینی به مسئولان نظام، اختلاف انداختن میان شیعه و سنی، اختلاف میان قومیت ها و اقوام ایرانی و ... همگی از توطئه های فرهنگی دشمن است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۲
امام جمعه تنکابن:
تبیین دستاوردهای انقلاب ماموریت امروز روحانیت است
حوزه/ حجت الاسلام پوراکبر با بیان این که انقلاب اسلامی در چهار دهه اخیر علیرغم همه مشکلات و معضلاتی که با آن مواجه بوده، به پیشرفت ها و دستاوردهای ارزشمندی در بخش های مختلف دست یافته است، گفت: امروز تبیین و تشریح این دستاوردها برای عموم مردم به ویژه نسل جوان امری ضروری است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۲۵
عضو مجلس خبرگان رهبری:
دشمن با تشیع انگلیسی، حوزه های علمیه را نشانه گرفته است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حاج ابوالقاسم گفت: دشمن با تشیع انگلیسی، حوزه های علمیه را برای دور کردن از نظام اسلامی نشانه گرفته است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۱:۵۶
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
«شست و شوی مغزی» آخرین خاکریز در جنگ نرم است
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به آثار تخریبی جنگ نرم، گفت: در موضوع «شست و شوی مغزی» مسئله این نیست که حریف ضربه بخورد و از صحنه خارج شود، بلکه دقیقا فرد را تصرف می کند و در واقع می شود گفت این آخرین خاکریز است.
۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۱۴:۳۰