*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
آیت الله العظمی حکیم:
ارتباط عاطفی با اعتقادات و سیره اهل‌بیت(ع) منبع قدرت و انسجام جامعه است
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف گفتند: من به صاحبان موکب ها و هیئت های حسینی که خدمت رسانی کرده و با این کار موجب قدرت و انسجام جامعه می شوند، افتخار می کنم.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۰۳:۲۳
توصیه آیت الله العظمی حکیم به بانوان مبلغ پاکستان:
برای تبلیغ به نقاط دوردست بروید و احکام شرعی را برای بانوان بیان کنید
حوزه/ آیت الله حکیم خطاب به مبلغان دینی پاکستانی به آنها توصیه کردند که برای تبلیغ و بیان احکام شرعی به نقاط دوردست سفر کنید و مردم را به دین حق و رسالت اهل بیت(ع) دعوت کنید.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۵:۴۹
آیت الله العظمی حکیم خطاب به مداحان:
منبر حسینی باید خالصانه برای ولایت اهل بیت (ع) و مایه تقویت شیعه باشد
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف گفتند: منبر حسینی باید خالصانه و مظهر ولایت اهل بیت (علیهم السلام) و در جهت ادای حق بزرگ آنها و تقویت کیان شیعه باشد.
۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۰۹:۵۰
آیت الله العظمی حکیم: ایمان و اعتقاد رمز پیروزی پیروان اهل بیت(ع) است
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف، مؤمنین را به تقوا و ثبات بیشتر بر دین و اعتقادات و مبانی حقّی که حضرت امیرالمومنین (ع) و سایر معصومین (ع) به خاطر آن شهید شدند، توصیه کردند.
۱۳۹۸/۳/۸ - ۲۰:۱۵
آیت الله العظمی حکیم:
طلاب نسبت به دین و اعتقادات وظیفه شناس باشند و به مکارم اخلاق آراسته شوند
حوزه/ حضرت آیت الله حکیم از طلاب علوم دینی خواستند که هر کدام وظیفه و واجب خود نسبت به دین و اعتقادات را بدانند و به مکارم اخلاق و اخلاص برای خدای یگانه آراسته شوند.
۱۳۹۸/۳/۸ - ۱۷:۱۷
آیت الله العظمی حکیم:
حوزه علمیه نجف در دوران رژیم بعث بسیاری از علمای خود را از دست داد
حوزه/ آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف به مناسبت شهادت امیرالمومنین (ع) به بررسی ابعادی از زندگی امام علی (ع) و سختی ها و رنج هایی که بر آن حضرت و شیعیان وارد شده است، پرداختند.
۱۳۹۸/۳/۷ - ۲۰:۰۵
آیت الله العظمی حکیم:
جهانیان از طریق موسم عزاداری محرم با شیعه آشنا می شوند
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف از شعرا، مداحان و صاحبان هیئت های حسینی خواستند معصومین (علیهم السلام) را اسوه حسنه خود قرار دهند، یاد آور نهضت حضرت سید الشهدا (ع) باشند و آن را با امور دیگر که دور از حوادث کربلا است آمیخته نکنند.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۸:۵۰
آیت الله العظمی حکیم در دیدار طلاب حوزه قم:
به سیره اهل بیت(ع) آراسته شوید و با محبت و تواضع با مردم تعامل کنید
حوزه/ حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف طلاب را به آراستگی به اخلاق نیکو که برگرفته از سیره معصومین (علیهم السلام) است توصیه کردند و گفتند: با مردم با محبت و تواضع تعامل کنید.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۰۵
آیت الله العظمی حکیم:
جوانان شکرگزار نعمت ولایت اهل بیت (ع) باشند
حوزه/ حضرت آیت الله حکیم شیعیان را به عمل به مسئولیت در جهت حفظ دین، اعتقادات و میراث شایسته گذشتگان و تقوا و ورع بیشتر دعوت کردند.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۹:۳۵
آیت الله العظمی بشیر نجفی با آیت الله العظمی حکیم دیدار کرد+تصاویر
حوزه/آیت الله بشیر نجفی به مناسبت ماه مبارک رمضان با حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع نجف اشرف دیدار کرد.
۱۳۹۸/۲/۲۰ - ۲۱:۵۲