*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۴ شعبان ۱۴۴۰ \ Friday, April 19, 2019
دانشگاه ایالتی سن دیگو رشته مطالعات اسلامی و عربی ارائه می دهد
حوزه/ با توجه به افزایش دانشجویان مسلمان و عرب زبان، افزایش علاقه مندی و وجود اساتید مجرب، دانشگاه ایالتی سن دیگو در کالیفرنیا اعلام کرده که از پاییز امسال لیسانس مطالعات اسلامی و عربی ارائه خواهد داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۵۴
اهانت به اسلام و مسلمانان در مدرسه ای در بلژیک
حوزه/ دانش آموزان دبیرستانی در بلژیک در یک جشن فارغ التحصیلی در حالی که روسری و کمربندهای انفجاری تصنعی داشتند ، حرکات نماز را به صورت مضحک تقلید کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۷:۵۳
دو مسجد داکوتای شمالی درهایشان را به روی مردم محلی می گشایند
حوزه/ در مراسم روز درهای باز که در دو مسجد شهر گرند فرک در داکوتای شمالی آمریکا برگزار می شوند، مردم محلی و همسایگان غیرمسلمان می توانند ضمن شرکت در تور بازدید از مسجد، پرسش هایشان در باره اسلام و مسلمانان بپرسند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۲
در پی موج سرما در ایالات متحده:
مسلمانان شیکاگو در نامه هایی به همسایه ها پیشنهاد کمک دادند
حوزه/ یک خانواده مسلمان ۵ نفره در شیکاگو کمپین همسایگی راه اندازی کرده و با فرستادن نامه های دست نویس به همسایگان و هم محله ای ها، به آنان در فصل سرما پیشنهاد کمک رسانی داده اند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۰
جریمه ناچیز برای فردی که تهدید کرد مسجد اسکاتلند را به آتش می کشد
حوزه/ فردی که با یک تماس تلفنی طولانی تقریبا ۸ دقیقه ای، به مسلمانان اهانت کرده و تهدید کرده بود که مسجد را به آتش می کشد، تنها ۳۰۰ یورو جریمه شد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۳:۱۰
نشست های «چت چای» در مرکز اسلامی آریزونا، مردم عادی را جذب کرد
حوزه/ نشست های پیرامون مباحث اسلامی و مسلمانان که هر دو هفته یک بار توسط اعضای انجمن اسلامی در مرکز اسلامی تمپه در آریزونا برگزار می شود، نه تنها توجه مسلمانان بلکه غیرمسلمانان را نیز جلب کرده اند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۰
روز درهای باز مسجد شهرستان لیش در ایرلند برگزار می شود
حوزه/ جامعه اسلامی شهرستان لیش در جمهوری ایرلند، در روز درهای باز مسجد از مردم محلی دعوت به عمل آورده است. در این مراسم در کنار آشنایی با دین و مذهب مسلمانان، سنت ها و فرهنگ های اسلامی نیز به نمایش گذاشته خواهند شد.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۲:۲۵
نشست های اسلام شناسی «قصد اهانت نداشتم» در مینه سوتا برگزار می شود
حوزه/ یک گروه اسلامی با همکاری کلیسای لوتران در ایالت مینه سوتا، سلسله نشست های جدیدی با عنوان «قصد اهانت نداشتم اما...» برگزار می کنند و از مردم می خواهند سئوالات خود را از مسلمانان بپرسند.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۸:۱۵
گزارش جدید:
​ ۵۶ درصد آمریکایی ها اسلام را سازگار با ارزش هایشان می دانند، ۴۲ درصد مخالفند!
حوزه/ یک گزارش تحقیقی که توسط بنیاد «آمریکای جدید»و موسسه «مسلمانان» آمریکایی نوشته شده نشان داد که ۵۶% آمریکایی ها اسلام را موافق ارزش هایشان دانسته و جمهوری خواهان بیشتر از همه علیه مسلمانان هستند.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۰۹:۲۸
دانشکده کنتیکت برنامه «مطالعات اسلامی جهانی» راه اندازی می کند
حوزه/ دانشکده کنتیکت در شهر نیولاندن، با دریافت بودجه ۸۰۶ هزار دلاری از بنیاد خیریه آندره دبلیو ملون، یک برنامه آموزشی «مطالعات اسلامی جهانی» را در ۴ سال آینده برای دانشجویان و اساتید دانشگاهی راه اندازی می کند.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۹:۵۱