*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۸ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Saturday, February 23, 2019
دو مسجد داکوتای شمالی درهایشان را به روی مردم محلی می گشایند
حوزه/ در مراسم روز درهای باز که در دو مسجد شهر گرند فرک در داکوتای شمالی آمریکا برگزار می شوند، مردم محلی و همسایگان غیرمسلمان می توانند ضمن شرکت در تور بازدید از مسجد، پرسش هایشان در باره اسلام و مسلمانان بپرسند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۲
در پی موج سرما در ایالات متحده:
مسلمانان شیکاگو در نامه هایی به همسایه ها پیشنهاد کمک دادند
حوزه/ یک خانواده مسلمان ۵ نفره در شیکاگو کمپین همسایگی راه اندازی کرده و با فرستادن نامه های دست نویس به همسایگان و هم محله ای ها، به آنان در فصل سرما پیشنهاد کمک رسانی داده اند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۰
جریمه ناچیز برای فردی که تهدید کرد مسجد اسکاتلند را به آتش می کشد
حوزه/ فردی که با یک تماس تلفنی طولانی تقریبا ۸ دقیقه ای، به مسلمانان اهانت کرده و تهدید کرده بود که مسجد را به آتش می کشد، تنها ۳۰۰ یورو جریمه شد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۳:۱۰
نشست های «چت چای» در مرکز اسلامی آریزونا، مردم عادی را جذب کرد
حوزه/ نشست های پیرامون مباحث اسلامی و مسلمانان که هر دو هفته یک بار توسط اعضای انجمن اسلامی در مرکز اسلامی تمپه در آریزونا برگزار می شود، نه تنها توجه مسلمانان بلکه غیرمسلمانان را نیز جلب کرده اند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۰
روز درهای باز مسجد شهرستان لیش در ایرلند برگزار می شود
حوزه/ جامعه اسلامی شهرستان لیش در جمهوری ایرلند، در روز درهای باز مسجد از مردم محلی دعوت به عمل آورده است. در این مراسم در کنار آشنایی با دین و مذهب مسلمانان، سنت ها و فرهنگ های اسلامی نیز به نمایش گذاشته خواهند شد.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۲:۲۵
نشست های اسلام شناسی «قصد اهانت نداشتم» در مینه سوتا برگزار می شود
حوزه/ یک گروه اسلامی با همکاری کلیسای لوتران در ایالت مینه سوتا، سلسله نشست های جدیدی با عنوان «قصد اهانت نداشتم اما...» برگزار می کنند و از مردم می خواهند سئوالات خود را از مسلمانان بپرسند.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۸:۱۵
گزارش جدید:
​ ۵۶ درصد آمریکایی ها اسلام را سازگار با ارزش هایشان می دانند، ۴۲ درصد مخالفند!
حوزه/ یک گزارش تحقیقی که توسط بنیاد «آمریکای جدید»و موسسه «مسلمانان» آمریکایی نوشته شده نشان داد که ۵۶% آمریکایی ها اسلام را موافق ارزش هایشان دانسته و جمهوری خواهان بیشتر از همه علیه مسلمانان هستند.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۰۹:۲۸
دانشکده کنتیکت برنامه «مطالعات اسلامی جهانی» راه اندازی می کند
حوزه/ دانشکده کنتیکت در شهر نیولاندن، با دریافت بودجه ۸۰۶ هزار دلاری از بنیاد خیریه آندره دبلیو ملون، یک برنامه آموزشی «مطالعات اسلامی جهانی» را در ۴ سال آینده برای دانشجویان و اساتید دانشگاهی راه اندازی می کند.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۹:۵۱
مراسم افطاری «نه به افطار ترامپ» در خارج از کاخ سفید برگزار می‌شود
حوزه/ چند سازمان اسلامی با همکاری گروه های حقوق مدنی در ایالات متحده، به منظور محکوم کردن افطار ترامپ، هنگام برگزاری مراسم افطاری در کاخ سفید، در میدانی خارج از کاخ سفید اقدام به برگزاری افطاری «نه به افطار ترامپ» کرده اند.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۳:۱۰
گزارش جدید پلیس تورنتو:
اسلام هراسی در تورنتو افزایش ۹۱ درصدی داشته است
حوزه/ یک گزارش اخیر منتشر شده توسط پلیس منطقه ای تورنتو نشان می دهد که جرایم نفرت محور علیه مسلمانان این کشور افزایش ۹۱ درصدی داشته است و بیش از ۱۵۸ مورد برخورد اسلام هراسی علیه مسلمانان به اداره پلیس گزارش شده است.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۰۹:۰۵