*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ \ ۱۰ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 16, 2019
معاون دانشگاه قم:
هنر مهمترین عنصر انتقال مفاهیم دینی است
حوزه/ معاون دانشگاه قم بر لزوم استفاده بهینه از ظرفیت هنر برای انتقال مفاهیم معنوی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
نقش هیئات مذهبی در انتقال مفاهیم دینی انکارناپذیر است
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه نقش هیئات مذهبی در انتقال مفاهیم دینی انکارناپذیر است، گفت: هیئات مذهبی دارای ظرفیت بسیار بالایی هستند و باید از این ظرفیت در ترویج، استحکام و تبیین ارزش‌های دینی بهره برد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۳:۵۸
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین:
روحانیون اهداف غدیر را تبیین کنند
حوزه/ رئیس اداه تبلیغات اسلامی قزوین با بیان این که بحث امامت یکی از مهمترین موضوعاتی است که طلاب و روحانیون باید آن را تبیین کنند، گفت: عید غدیر فرصت مناسبی برای انتقال مفاهیم ناب اسلام محمدی (ص) است و باید از این فرصت ارزشمند نهایت بهره را ببریم
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۵:۰۴
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد مطرح کرد:
با توجه به هجمه فرهنگی دشمن، نیازمند فعالیت در بین کودکان و نوجوانان هستیم
حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد گفت: با توجه به این که تهاجم فرهنگی دشمن که علیه اعتقادات ما در حال انجام است، اهمیت طرح مباحث فرهنگی و اعتقادی در بین نسل کودک و نوجوان بسیار زیاد می باشد.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۳:۰۵
رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین؛
نقش رسانه در انتقال مفاهیم دینی غیر قابل انکار است
حوزه/ رسانه نقش مهمی در حفظ و انتقال پیام و مفاهیم دینی و مباحث انقلابی در مقابل هجمه و فتنه و توطئه های سایبری و فضای مجازی از سوی دشمن بر عهده دارد.
۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۰۰:۵۵
مسئول دبیرخانه جشنواره دائمی هنر های آسمانی
تاکید رهبری و مراجع بر استفاده از هنر برای انتقال مفاهیم دینی
حوزه/ معاون امورطلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه گفت: با استفاده از منویات مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید در زمینه توسعه هنر و استفاده از این هنرها در انتقال مفاهیم دینی این جشنواره بنا شد و حرکت خوبی در این مسیر را آغاز کرد.
۱۳۹۴/۹/۸ - ۱۲:۵۱
نماینده ولی فقیه در قزوین:
در انتقال مفاهیم دینی از هنر طنز استفاده شود
حوزه/ اگر یک طنزپرداز بتواند با استفاده از زبان و هنر طنز نویسی حقیقت دینی و ایمانی را تبیین کند می توان گفت که این شخص، طنزپرداز موفقی است که در راه تبلیغ دین الهی گام برمی دارد.
۱۳۹۳/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۴