*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ \ ۷ رمضان ۱۴۳۹ \ Wednesday, May 23, 2018
معاون دانشگاه قم:
هنر مهمترین عنصر انتقال مفاهیم دینی است
حوزه/ معاون دانشگاه قم بر لزوم استفاده بهینه از ظرفیت هنر برای انتقال مفاهیم معنوی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
نقش هیئات مذهبی در انتقال مفاهیم دینی انکارناپذیر است
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه نقش هیئات مذهبی در انتقال مفاهیم دینی انکارناپذیر است، گفت: هیئات مذهبی دارای ظرفیت بسیار بالایی هستند و باید از این ظرفیت در ترویج، استحکام و تبیین ارزش‌های دینی بهره برد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۳:۵۸
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین:
روحانیون اهداف غدیر را تبیین کنند
حوزه/ رئیس اداه تبلیغات اسلامی قزوین با بیان این که بحث امامت یکی از مهمترین موضوعاتی است که طلاب و روحانیون باید آن را تبیین کنند، گفت: عید غدیر فرصت مناسبی برای انتقال مفاهیم ناب اسلام محمدی (ص) است و باید از این فرصت ارزشمند نهایت بهره را ببریم
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۵:۰۴
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد مطرح کرد:
با توجه به هجمه فرهنگی دشمن، نیازمند فعالیت در بین کودکان و نوجوانان هستیم
حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد گفت: با توجه به این که تهاجم فرهنگی دشمن که علیه اعتقادات ما در حال انجام است، اهمیت طرح مباحث فرهنگی و اعتقادی در بین نسل کودک و نوجوان بسیار زیاد می باشد.
۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۳:۰۵
رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین؛
نقش رسانه در انتقال مفاهیم دینی غیر قابل انکار است
حوزه/ رسانه نقش مهمی در حفظ و انتقال پیام و مفاهیم دینی و مباحث انقلابی در مقابل هجمه و فتنه و توطئه های سایبری و فضای مجازی از سوی دشمن بر عهده دارد.
۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۰۰:۵۵
مسئول دبیرخانه جشنواره دائمی هنر های آسمانی
تاکید رهبری و مراجع بر استفاده از هنر برای انتقال مفاهیم دینی
حوزه/ معاون امورطلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه گفت: با استفاده از منویات مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید در زمینه توسعه هنر و استفاده از این هنرها در انتقال مفاهیم دینی این جشنواره بنا شد و حرکت خوبی در این مسیر را آغاز کرد.
۱۳۹۴/۹/۸ - ۱۲:۵۱
نماینده ولی فقیه در قزوین:
در انتقال مفاهیم دینی از هنر طنز استفاده شود
حوزه/ اگر یک طنزپرداز بتواند با استفاده از زبان و هنر طنز نویسی حقیقت دینی و ایمانی را تبیین کند می توان گفت که این شخص، طنزپرداز موفقی است که در راه تبلیغ دین الهی گام برمی دارد.
۱۳۹۳/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۴