*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۴ رمضان ۱۴۳۹ \ Sunday, May 20, 2018
۱۰ سال زندان به جرم همکاری با داعش در نیوجرسی
حوزه/ دادگاه منطقه ای نیوجرسی، یکی از هواداران داعش را که برای پیوستن به این گروه به اردن سفر کرده و از برنامه ریزی حملات ستیزه جویان از جانب این گروه اعتراف کرده بود، به ده سال زندان محکوم کرد.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۶:۰۳
مردم اردن پیشنهاد دادند:
صهیونیست ها به جای فلسطین به عربستان بروند
حوزه/ صفحات فضای مجازی کاربران اردنی حاوی مطالبی در اعتراض به ارتباط دوستانه حاکمان عربستان با صهیونیست ها است و در این راستا مردم اردن پیشنهاد داده اند که صهیونیست ها از فلسطین بیرون رفته و حکومت موهوم خود را در عربستان بنا کنند.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۳:۵۱
هزینه های سنگین حج، مانعی بر سر راه حاجیان جهان
حوزه/ البته حج برای کسانی واجب است که توانایی مالی آن را داشته باشند، اما گاهی به نظر می رسد هزینه های سنگین و گزافی که از حاجیان دریافت می شود مانعی جدی بر سر راه حج مسلمانان و نوعی تجارت با این فریضه اسلامی است.
۱۳۹۶/۶/۱ - ۱۲:۰۲
نیمی از مساجد اردن امام جماعت ندارند
حوزه/یک مقام اردنی که خواست نامش فاش نشود اعلام کردکه نیمی از مساجد اردن امام جماعت رسمی ندارند و به طور هفتگی نیز گاهی کمتر از ۱۰ نفر برای نماز جمعه می‌آیند.
۱۳۹۶/۴/۲۶ - ۰۹:۳۱
سید طاهر الهاشمی مطرح کرد:
بی‌توجهی نشست سران عرب در اردن به واقعیت اوضاع سیاسی عربی
حوزه/ سید طاهر الهاشمی از رهبران شیعه مصر با تاکید بر اینکه نشست سران عرب که در اردن برگزار شد، هیچ دستاورد و خروجی نداشت اظهارداشت: چگونه نشست سران عرب بدون حضور سوریه انجام می گیرد؟
۱۳۹۶/۱/۱۰ - ۲۲:۲۲
آشنایی با سرزمین اردن(۱۰)
مشاهد مشرفه حضرت لوط و صالح در اردن
حوزه/ کسانی که به دنبال تحقیق و جست و جوی تاریخ پیامبران و فرستادگان خدا هستند بی شک می توانند در پهنای جغرافیایی سرزمین اردن برای بسیاری از آن چهره های مقدس جایگاهی بیابند.
۱۳۹۶/۱/۱۰ - ۲۱:۵۹
آشنایی با سرزمین اردن(۹)
از مکان شهادت حضرت یحیی تا محل ساختن کشتی نوح(علیهم‌السلام)
حوزه/ محلی که آب از آن خارج شد تا اطراف کشتی نوح را فراگیرد در جنوب شهر کرک قرار گرفته و همان طور که در قرآن ذکر شده است «و فار التنور» هم اکنون به نام تنور خوانده می‌شود.
۱۳۹۶/۱/۱۰ - ۰۳:۵۶
آشنایی با سرزمین اردن(۸)
مشاهد مشرفه حضرت شعیب، یوشع، هارون و عیسی(علیهم‌السلام)
حوزه/ بعضی از مورخین معتقدند شهری که در ابتدای امر از طرف حضرت یوشع بن نون به محاصره کامل در امده است همان شهر "اریحا" بوده است.
۱۳۹۶/۱/۹ - ۰۲:۳۲
آشنایی با سرزمین اردن(۷)
سه مقام مهم حضرت خضر در اردن/ محل دفن جناب هارون
حوزه/ در محل ملاقات حضرت موسی و خضر معبدی ساخته شده که بعدها تبدیل به مسجد شده است.
۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۲:۳۰
آشنایی با سرزمین اردن(۶)
حضرت موسی کجا با خدا ملاقات کرد؟
حوزه/ درختی که به موسی(ع) نشان داده شد همچنان بر یک صخره بلند موجود و عمر آن بیش از سه هزار سال است. این درخت در شرق شهر مدین قرار دارد.
۱۳۹۶/۱/۶ - ۰۴:۴۳