*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ \ السبت ٢ المحرّم ١٤٣٩ \ Saturday, September 23, 2017
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین:
وعاظ و مداحان به اهداف تربیت عاشورا توجه کنند
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین گفت: وعاظ و مداحان باید به اهداف تربیتی عاشورا و قیام امام حسین(ع) توجه کرده و آنها را در سخنرانی ها، ذکر مصیبت و مداحی ها تبیین کنند.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۲۰:۳۵
رئیس شورای حوزه علمیه قزوین در جمع مبلغان:
روحانیون در منابر ابن زیادهای زمان را معرفی کنند/ لزوم تبیین رهنمودهای رهبر انقلاب در مجالس حسینی
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عابدینی در جمع مبلغان، گفت: روحانیون در منبرهای خود باید ابن زیادهای زمان را به مردم معرفی کنند و اگر مبلغان فقط به تاریخ صدر اسلام بپردازند و منافقان عصر حاضر را معرفی نکنند، به جای کمک به امام حسین(ع)، دشمنان امام را یاری کرده اند.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۶:۰۴
مدیرحوزه علمیه قزوین در همایش طلایه داران تبلیغ:
امر به معروف و نهی از منکر لازمه اقامه واجبات الهی است/ مبلغان با آمادگی علمی تبلیغ را آغاز کنند
حوزه/ مدیرحوزه علمیه استان قزوین، امر به معروف و نهی را از منکر لازمه اقامه واجبات الهی دانست و گفت: قیام عاشورا، مهم ترین رویداد تاریخی پس از ظهور اسلام بود. این قیام، پیامدهای مهمی در برداشت که نتایج ثمربخش آن تا قیامت، به عنوان حماسه ای بزرگ و جاوید، باقی خواهد ماند.
۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۳:۲۸
در همایش طلایه دارن تبلیغ حوزه خواهران تاکید شد؛
تغذیه فکری و محتوایی مداحان و سخنرانان
حوزه/ کیفیت بخشی به مراسم عزاداری ، تغذیه فکری و محتوایی مداحان و روحانیون، به روز بودن مبلغین نسبت به مسائل روز، رعایت و حفظ حرمت ایام محرم و اجتناب از طرح احتمالی مسائل تفرقه انگیز توسط سخنرانان و مداحان همراه رعایت وحدت اسلامی ضروری است.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۷:۳۷
در نشست روحانیون طرح هجرت قزوین مطرح شد؛
مداحان از سرودن اشعار سست و شرک آلود خودداری کنند
حوزه/ در مداحی، شعر خوانی و مرثیه سرایی از سرودن هرگونه شعری که موجب وهن در دین و مذهب می شود و گاهی شرک به حساب آید، باید اجتناب کرد، زیرا اهل بیت(ع) به طور قطع این گونه عزاداری ها را از ما نمی خواهند و نمی پسندند.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۷:۲۰
معاون فرهنگی وآموزشی بعثه مقام معظم رهبری:
هنرمندان عظمت کنگره اربعین را به تصویر بکشند
حوزه/ معاون فرهنگی وآموزشی بعثه مقام معظم رهبری گفت: گردهمایی عظیم اربعین حسینی هویت مهمی برای شیعیان به شمار می رود که باید از این فرصت معنوی به درستی استفاده کرد، چرا که سرمایه بزرگی است که دشمنان به ویژه تفکر وهابیت، هزینه زیادی در خصوص کم رنگ کردن آن انجام می دهند.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۲:۴۴
مدیر کل تبلیغات اسلامی اصفهان خواستار شد:
توسعه منبرهای قرآنی در ایام محرم
حوزه/ حجت الاسلام اروجی گفت: ماه محرم فرصتی مغتنم برای تببین آیات و تفسیر قرآن برای مردم است و مبلغین سعی کنند در ماه محرم و صفر منبرها و سخنرانی های خود را با قرآن غنا ببخشند.
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۲:۳۴
رئیس جامعه مفسرین قرآن اصفهان:
در مجالس عزاداری معرفت افزایی شود
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین بهشتی نژاد در همایش «طلایه داران تبلیغ»، گفت: مردم با جذبه امام حسین(ع) به مجالس عزا می آیند و روحانیون سعی کنند معرفت حسینی آنهار ا افزایش دهند
۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۲:۲۸
شبکه پنج هزار نفری یاوران نماز تشکیل می‌شود
حوزه/ مسئولان ستاد اقامه نماز بر تعامل هرچه بیشتر با حوزه علمیه خواهران بر توسعه برنامه‌های نماز تأکید کردند.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۵:۲۹
مدیر بنیاد مهدویت و آینده پژوهی اصفهان :
چهره اسلام اموی در زیارت عاشور معرفی شده است
حوزه/خواندن زیارت عاشورا در این دوران یک نگاه جامع و کامل و یک سیر روشن تاریخی برای ما و تمام جهانیان مشخص می کند که جریان اسلام اموی مهم ترین و برجسته ترین جریان این سیر تاریخی است .
۱۳۹۶/۶/۲۷ - ۱۴:۵۳