*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
اسکان ۳۰ هزار زائر نوروزی در بقاع متبرکه آذربایجان‌شرقی
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی به ورود بیش از یک میلیون زائر به امام‌زادگان استان اشاره کرد و گفت: ۳۰ هزار نفر زائر نوروزی در ۶ بقعه متبرکه استان که دارای زائرسرا هستند، اسکان داده شدند.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۵:۱۰
مدیربنیاد نهج البلاغه:
طرح آرامش بهاری نوروز معنوی را به مردم هدیه داد
حوزه/ فضاسازی و برنامه‌های اوقاف در طرح آرامش بهاری بسیار مناسب است و با استفاده از ظرفیت این مکان‌ها موجب جذب همه اقشار شده است.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۲:۲۴
رئیس شورای اسلامی شهر قم:
طرح آرامش بهاری حرکتی جهادی در حوزه فرهنگ است
حوزه/ رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به حضور روحانیون متخصص در اجرای برنامه‌های طرح آرامش بهاری گفت: حرکت جهادی و اعتقادی مناسبی در سطح قم از سوی این مبلغان فرهنگی صورت گرفته است.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۲:۲۰
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی:
بیش از ۶۲۰ هزار زائر و گردشگر در بقاع متبرکه خراسان جنوبی حضور یافتند
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: در طرح ملی آرامش بهاری که در امامزادگان و بقاع متبرکه خراسان‌جنوبی که از ۲۸ اسفندماه آغاز و تا ۱۴ فرورین‌ماه ادامه داشته بیش از ۶۲۰ هزار زائر و گردشگر مهمان امامزادگان و بقاع متبرکه خراسان جنوبی شدند.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۱۰:۵۲
رئیس اداره اوقاف شهرستان طبس خبر داد:
پایان طرح آرامش بهاری ۹۸ در بقاع متبرکه طبس/ تشرف ۵۷ هزار زائر
حوزه/ رئیس اداره اوقاف شهرستان طبس با بیان اینکه در طول طرح آرامش بهاری بیش از ۵۷ هزار زائر به به زیارت بقاع و امامزادگان طبس رفتند، گفت: همچنین در این مدت ۴ هزار و ۵۰۰ نفر زائر نوروزی در زائرسراها و سوئیت‌های بقاع متبرکه اسکان یافتند.
۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۸:۰۵
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان قاین اعلام کرد؛
بازدید بیش از ۲۴ هزار زائر و مسافر از امامزادگان و بقاع متبرکه قاین
حوزه/رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان قاین گفت: از ابتدای شروع طرح آرامش بهاری تا ۱۰ فروردین‌ماه ۲۴ هزار زائر و مسافر از بقاع متبرکه امامزادگان تحت مدیریت اوقاف در قاینات بازدید کردند.
۱۳۹۸/۱/۱۵ - ۰۲:۲۰
میزبانی امامزادگان خراسان جنوبی از ۱۴۰ هزار زائر در روز طبیعت
حوزه/مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: امامزادگان استان در روز طبیعت امسال (سیزدهم فروردین ماه) میزبان بیش از ۱۴۰ هزار زائر بودند.
۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۱۳:۲۸
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
احترام به زائران نشان دهنده فرهنگ اسلامی است
حوزه/قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: احترام به زائران از مهم‌ترین ملزومات است، لذا متولیان امامزادگان و روحانیون باید احترام زائران را حفظ کنند، چراکه این اقدام نشان دهنده فرهنگ اسلامی است.
۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۱۷:۵۰
طرح آرامش بهاری تا تاریخ ۱۵فروردین در یزد ادامه دارد
حوزه/ سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد گفت: طرح آرامش بهاری تا ۱۵فروردین ماه در یزد اجرا می‌شود.
۱۳۹۸/۱/۸ - ۱۳:۴۷
حضور ۱۶ هزار مسافر نوروزی در امامزادگان خضری دشت بیاض
حوزه/رئیس اوقاف و امور خیریه خضری دشت بیاض گفت: از ابتدای طرح نوروزی آرامش بهاری تاکنون ۱۶ هزار و ۴۵۰ نفر زائر به زیارت امامزادگان و بقاع متبركه شهرستان خضری دشت بیاض مشرف شده اند.
۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۴:۰۶