*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
نگرانی مقامات سازمان منع گسترش سلاح های شیمیایی از تحریم دارو توسط آمریکا
معاون مدیر کل سازمان منع گسترش سلاح‌های شیمیایی گفت: ما از تحریم داروهای جانبازان شیمیایی ایران توسط آمریکائی ها نگرانیم و تلاش می کنیم با راه حل های مختلف از جمله سازمان ملل موضوع را حل کنیم.
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۱۷:۳۴
وزیر حقوق بشر پاکستان:
آمریکا در خلیج فارس و منطقه نابود خواهد شد
حوزه/ وزیر حقوق بشر پاکستان گفت: آمریکا با زور می خواهد به دنیا حکومت کند و ترامپ می گوید ایران را نابود خواهم کرد، زهی خیال باطل! در حقیقت آمریکا خودش در خلیج فارس و منطقه نابود خواهد شد.
۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۹:۰۵
دبیر کل مجلس وحدت مسلمین پاکستان: اگر آمریکا به ایران حمله کند اسرائیل از صفحه روزگار محو خواهد شد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری گفت این فکر احمقانه ای است که آمریکا به ایران حمله می کند، زیرا در این صورت فرزند نحسش اسرائیل از صفحه روزگار محو خواهد شد و خود آمریکا هم به دست ایران با بدترین شکست مواجه خواهد شد.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۰:۱۴
مدیر حوزه علمیه العروة الوثقی لاهور پاکستان:
جنگ آمریکا و ایران به ضرر منطقه تمام خواهد شد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید جواد نقوی گفت: عصبانیت آمریکا برای این است که آنها نتوانستند مردم ایران را علیه نظام جمهور اسلامی بشورانند و اگر میان آمریکا و ایران جنگ بشود به ضرر تمام منطقه تمام خواهد شد.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۷:۵۸
رئیس جمعیت علمای پاکستان:
تهدید آمریکا علیه ایران تهدید جهان اسلام است/ آمریکا به دست ایران اسلامی شکست خواهد خورد
حوزه/پیر اعجاز هاشمی در واکنش به تهدیدهای آمریکا علیه ایران گفت: آمریکا یک زورگوی بین الملل است، تهدید آمریکا علیه ایران تهدید جهان اسلام است و کشورهای اسلامی این تهدید را تحمل نخواهند کرد.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۰۹:۴۲
در روز "مرگ بر آمریکا" فعالیت سفارت آمریکا در پاکستان محدود شد
حوزه/ همزمان با برگزاری روز مرگ بر آمریکا در پاکستان سفارت آمریکا با انتشار پیامی در سایت رسمی خود، عدم تردد کارکنان سفارت در این روز را خواستار شد.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۰۹:۲۶
درسالروز تشکیل رژیم جعلی اسرائیل؛
پاکستان یکپارچه فریاد «مرگ برآمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» شد
حوزه/ مردم انقلابی و ولایتمدار جمهوری اسلامی پاکستان مانند هر سال امسال هم در سالروز تشکیل رژیم جعلی صهیونیستی به خیابان ها آمدند و فریاد «مرگ برآمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند.
۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۳:۱۷
دبیر سازمان دانشجویان امامیه پاکستان در گفت‌وگو با حوزه:
امت اسلامی باید در مقابل تجاوزهای استعمار جهانی در کنار ایران بایستد
حوزه/ عارف حسین گفت: اخیراً مسئولان آمریکایی تهدیدات علیه ایران را افزایش داده‌اند و چند بار از احتمال وقوع جنگ سخن گفته‌اند و اگر همچین اتفاقی بیفتد امت اسلامی باید در مقابل تجاوزهای آمریکا و رژیم صهیونیستی در کنار جمهوری اسلامی ایران ایستادگی کند.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۰۸:۴۲
دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان:
اگر آمریکا به ایران حمله کند مردم پاکستان در کنار کشور اسلامی ایران خواهند ایستاد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ناصر عباس جعفری در واکنش به بیانیه ترامپ گفت: تهدید ایران یعنی تهدید غیرت امت اسلامی است و اگر آمریکا به ایران حمله کند مردم پاکستان در کنار کشور اسلامی ایران خواهند ایستاد.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۰۸:۳۴
وزیر سابق پاکستان: آمریکا در حملات تروریستی تمام جهان دست دارد
حوزه/ صاحبزاده سعید کاظمی گفت: وحدت اسلامی نیاز فوری امت مسلمان است و پاکستان امروز مرکز توطئه قدرت های جهانی شده است و دشمنان می خواهند امنیت کشور را برهم بزنند.
۱۳۹۸/۲/۹ - ۲۰:۵۵