*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ \ ۴ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Thursday, August 16, 2018
امام‌جمعه اسفراین:
هیئات مذهبی بزرگ‌ترین پایگاه‌های دینی در جامعه‌اند
حوزه/امام‌جمعه اسفراین گفت: هیئات مذهبی به عنوان بزرگ‌ترین پایگاه‌های دینی در جامعه به شمار می‌روند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۴:۳۰
نماینده ولی فقیه در استان یزد:
هیئات مذهبی در زمان ولادت ائمه(ع) برنامه های شاد داشته باشند / نشاط اجتماعی مساجد حفظ شود
حوزه / آیت الله ناصری یزدی با بیان اینکه هیئات مذهبی در زمان ولادت ائمه(ع)، برنامه های شاد داشته باشند، گفت: برگزاری جشن‌های عمومی در مساجد، پارک‌ها و مجامع عمومی از راه‌های ایجاد نشاط اجتماعی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۵:۲۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران خبر داد؛
فعالیت ۹۲ هزار هیئت مذهبی و ۷۰ هزار مداح در سطح کشور
حوزه/مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران به فعال بودن ۹۲ هزار هیأت مذهبی در کشور اشاره کرد و گفت: همچنین حدود ۷۰ هزار مداح در سطح کشور فعالیت داشته که می‌توانند ظرفیت مهمی در حوزه فرهنگی باشند.
۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۴:۴۸
مسئول سازمان بسیج مدّاحان قم:
تعامل مستمر مداحان با اساتید حوزه به معرفت افزایی هیئات می انجامد
حوزه/ مسئول سازمان بسیج مدّاحان استان قم ، ارتباط و تعامل مستمر مداحان با اساتید حوزه را در تحقق معرفت افزایی هیئات مذهبی بسیار موثر دانست.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
نقش هیئات مذهبی در انتقال مفاهیم دینی انکارناپذیر است
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه نقش هیئات مذهبی در انتقال مفاهیم دینی انکارناپذیر است، گفت: هیئات مذهبی دارای ظرفیت بسیار بالایی هستند و باید از این ظرفیت در ترویج، استحکام و تبیین ارزش‌های دینی بهره برد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۳:۵۸
تولیت آستان قدس رضوی در گردهمایی خادمان فرهنگ رضوی:
هیئت سیاسی به معنای وابستگی به یک جناح و جریان خاص نیست/ اشعار مداحان هدفمند و روشنگر باشد
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر اینکه هیئت سیاسی به معنای وابستگی به یک جناح و جریان خاص نیست، بلکه به معنای آن است که نیاز جامعه را به خوبی بشناسد و متناسب با آن راهکار ارائه دهد. گفت: قیام عاشورا و نهضت حسینی تنها مختص به سال ۶۱ هجری نیست، بلکه نسخه هدایت بشریت به سوی عدالت‌، آزادگي‌، ظلم ستیزی و رستگاري‌ برای همیشه تاریخ است.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۶:۵۸
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد:
مردم کمک رسانی به زلزله زدگان را ادامه دهند
حوزه/رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد گفت: از مردم بجنورد که تمایل به مشارکت در کمک رسانی به هموطنان زلزله زده را دارند ، درخواست می شود که در اسرع وقت اقلام مورد نیاز را به مراکز مجری جمع آوری کمک های مردمی برای ارسال فوری به مناطق زلزله زده تحویل دهند.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۴:۱۶
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی:
هیئات مذهبی پایگاه‌های تصمیم سازی فرهنگ اسلامی هستند
حوزه/رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: هیئات مذهبی پایگاه‌های تصمیم‌گیری و تصمیم سازی در حوزه دین و فرهنگ اسلامی بوده‌ و هستند.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰:۰۳
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد:
اعضای شورای هیئات مذهبی بجنورد مشخص شدند
حوزه/رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد با بیان اینکه۱۲۸ هیئت مذهبی در پنجمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی شهرستان حضور داشتند، گفت: اعضای شورای هیئات مذهبی بجنورد مشخص شدند.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۴:۴۲