*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۱ رمضان ۱۴۳۹ \ Sunday, May 27, 2018
امام‌جمعه اسفراین:
هیئات مذهبی بزرگ‌ترین پایگاه‌های دینی در جامعه‌اند
حوزه/امام‌جمعه اسفراین گفت: هیئات مذهبی به عنوان بزرگ‌ترین پایگاه‌های دینی در جامعه به شمار می‌روند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۴:۳۰
نماینده ولی فقیه در استان یزد:
هیئات مذهبی در زمان ولادت ائمه(ع) برنامه های شاد داشته باشند / نشاط اجتماعی مساجد حفظ شود
حوزه / آیت الله ناصری یزدی با بیان اینکه هیئات مذهبی در زمان ولادت ائمه(ع)، برنامه های شاد داشته باشند، گفت: برگزاری جشن‌های عمومی در مساجد، پارک‌ها و مجامع عمومی از راه‌های ایجاد نشاط اجتماعی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۵:۲۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران خبر داد؛
فعالیت ۹۲ هزار هیئت مذهبی و ۷۰ هزار مداح در سطح کشور
حوزه/مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران به فعال بودن ۹۲ هزار هیأت مذهبی در کشور اشاره کرد و گفت: همچنین حدود ۷۰ هزار مداح در سطح کشور فعالیت داشته که می‌توانند ظرفیت مهمی در حوزه فرهنگی باشند.
۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۴:۴۸
مسئول سازمان بسیج مدّاحان قم:
تعامل مستمر مداحان با اساتید حوزه به معرفت افزایی هیئات می انجامد
حوزه/ مسئول سازمان بسیج مدّاحان استان قم ، ارتباط و تعامل مستمر مداحان با اساتید حوزه را در تحقق معرفت افزایی هیئات مذهبی بسیار موثر دانست.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:
نقش هیئات مذهبی در انتقال مفاهیم دینی انکارناپذیر است
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه نقش هیئات مذهبی در انتقال مفاهیم دینی انکارناپذیر است، گفت: هیئات مذهبی دارای ظرفیت بسیار بالایی هستند و باید از این ظرفیت در ترویج، استحکام و تبیین ارزش‌های دینی بهره برد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۳:۵۸
تولیت آستان قدس رضوی در گردهمایی خادمان فرهنگ رضوی:
هیئت سیاسی به معنای وابستگی به یک جناح و جریان خاص نیست/ اشعار مداحان هدفمند و روشنگر باشد
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر اینکه هیئت سیاسی به معنای وابستگی به یک جناح و جریان خاص نیست، بلکه به معنای آن است که نیاز جامعه را به خوبی بشناسد و متناسب با آن راهکار ارائه دهد. گفت: قیام عاشورا و نهضت حسینی تنها مختص به سال ۶۱ هجری نیست، بلکه نسخه هدایت بشریت به سوی عدالت‌، آزادگي‌، ظلم ستیزی و رستگاري‌ برای همیشه تاریخ است.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۶:۵۸
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد:
مردم کمک رسانی به زلزله زدگان را ادامه دهند
حوزه/رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد گفت: از مردم بجنورد که تمایل به مشارکت در کمک رسانی به هموطنان زلزله زده را دارند ، درخواست می شود که در اسرع وقت اقلام مورد نیاز را به مراکز مجری جمع آوری کمک های مردمی برای ارسال فوری به مناطق زلزله زده تحویل دهند.
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۴:۱۶
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی:
هیئات مذهبی پایگاه‌های تصمیم سازی فرهنگ اسلامی هستند
حوزه/رئیس شورای حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: هیئات مذهبی پایگاه‌های تصمیم‌گیری و تصمیم سازی در حوزه دین و فرهنگ اسلامی بوده‌ و هستند.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰:۰۳
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد:
اعضای شورای هیئات مذهبی بجنورد مشخص شدند
حوزه/رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد با بیان اینکه۱۲۸ هیئت مذهبی در پنجمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی شهرستان حضور داشتند، گفت: اعضای شورای هیئات مذهبی بجنورد مشخص شدند.
۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۴:۴۲