*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ \ الخميس ٢٨ شعبان ١٤٣٨ \ Thursday, May 25, 2017
رئیس مرکز خدمات حوزه:
خانواده طلبه از مهم‌ترین عوامل حمایت از رسالت حوزه است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ربانی با اشاره به اینکه خانواده طلبه یکی از مهم‌ترین عوامل حمایت از رسالت حوزه است افزود: برای حمایت از رسالت حوزه نمی‌توانیم خود طلبه و روحانی را بدون خانواده و فرزندان او تصور کنیم.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۶:۳۷
حجت الاسلام و المسلمین ربانی:
روحیه ایثار و فداکاری، سرمایه‌های ملی ما هستند
حوزه/ رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه گفت: روحیه ایثار و فداکاری عزیزان جانباز، سرمایه‌های ملی ما هستند و باید با تمام وجود آنها را حفظ کنیم تا ارزش دفاع مقدس و شجاعت در جامعه ضعیف نشود.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۲:۵۶
حجت الاسلام والمسلمین ربانی:
طلاب برای شکر نعمت خوب درس بخوانند
حوزه/ رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور با بیان این که طلاب باید مردم را به خیر و خوبی دعوت کنند، گفت: طلاب برای شکر نعمت خدا، خوب درس بخوانند.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۲۰:۰۰
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه:
حفظ استقلال کشور در گرو ایمان مردم است/ فعالیت‌های مرکز خدمات هدفمند با رسالت حوزه است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ربانی، فعالیت‌های مرکز خدمات حوزه را هدفمند با رسالت حوزه دانست و گفت: هرگاه در مسائل مختلف کشور، مردم با ایمان خود به میدان آمده‌اند کشور ما موفق شده است و هر وقت ایمان نبوده، با شکست مواجه شده‌ایم و تاریخ این را ثابت کرده است.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۶:۱۱
مسئول مرکز امور طلاب:
تغییر و جابجایی لازمه پیشرفت و تحول است / مرکز آموزش های مهارتی و مدیریتی حوزه، توسعه می یابد
حوزه/ مسئول مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه گفت: در طرح تحولی مدیر حوزه های علمیه، ۹ معاونت به ۵ معاونت تبدیل شد، بطوری که برخی معاونت ها مثل معاونت امور طلاب به مرکز تبدیل و یا در برخی دیگر ادغام شدند.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۶:۱۹
با حضور دبیر دوم شورای عالی حوزه های علمیه:
همایش تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآنی خانواده های طلاب برگزار شد
حوزه/ همایش تجلیل از برگزیدگان دومین دوره مسابقات قرآنی خانواده های طلاب سراسر کشور امروز با حضور آیت الله مقتدایی در مجتمع یاوران مهدی(عج) قم برگزار شد.
۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۸:۵۴
حجت الاسلام والمسلمین ربانی:
انقلابی ماندن، روح اصیل حوزه است
حوزه/ رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه، انقلابی ماندن را روح حاکم بر حوزه های علمیه دانست.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۱:۳۹
رئیس مرکز خدمات در جمع طلاب جامعه الزهرا مطرح کرد:
تاکید رهبری بر سرکشی از کسانی که حتی با ایشان مخالفت علنی دارند
حوزه/ مقام معظم رهبری افرادی را برای سرکشی به امور زندگی کسانی که حتی مخالفت علنی با ایشان دارند می فرستند و بارها تاکید به جذب حداکثری داشته و دارند.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۵:۵۵
حجت الاسلام والمسلمین ربانی:
حوزویان از آنچه زیر پوست جامعه می گذرد غافل نشوند / هنوز مطابق بیست سال قبل برنامه ریزی می کنیم
حوزه/ رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه با بیان اینکه باید تصویر واقعی و تصور درستی از وضع موجود داشته باشیم، گفت: ما حوزویان گرفتار کارهای خودمان هستیم و از آنچه در زیرپوست جامعه می گذرد، اطلاع زیادی نداریم و بخاطر همین مطابق بیست سال قبل برنامه ریزی می کنیم.
۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۲:۵۲
حجت الاسلام و المسلمین ربانی:
مجتمع فرهنگی اقامتی آفتاب ولایت ویژه طلاب مجرد در مشهد افتتاح می‌شود
حوزه/ رئیس مرکز خدمات به افتتاح مجتمع فرهنگی اقامتی آفتاب ولایت در مشهد مقدس اشاره کرد و گفت: این مجتمع با ظرفیت حدود ۱۵۰۰ نفر ویژه طلاب مجردی که به مشهد مقدس مشرف می‌شوند فراهم شده است و انشاء الله اواخر ماه رجب افتتاح خواهد شد.
۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۲۳:۲۷