*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ آیان ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢ صفر ١٤٣٩ \ Monday, October 23, 2017
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه:
مبلغان نباید نگران حساسیت فلان حاکم یا آمریکایی ها شوند/امروز جبهه بین المللی از پیروان امیرالمومنین(ع) تشکیل شده است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ربانی شجاعت را یکی از ویژگی های مبلغان عنوان کرد و گفت: شما نباید نگران باشید که اگر حرفی را زدید فلان حاکم و یا آمریکایی ها حساس شوند؛ شما باید خدا را ملاحظه کنید و مطمئن باشید که خداوند حمایت می کند.
۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۲۱:۳۳
رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه مطرح کرد:
خدمات روحانیون در دوران دفاع مقدس برای جامعه تبیین شود
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ربانی گفت: آمار بالای شهدای روحانی نسبت به دیگر اقشار جامعه نشان می‌دهد که روحانیت بیش از سایر اقشار در دوران دفاع مقدس احساس وظیفه کرده و به مردم خدمت کرده است.
۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۶:۴۳
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور:
مهارت افزایی خانواده های حوزویان در دستور کار است
حوزه/ رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور گفت: مدیریت منابع این مرکز دارای منشور سه ضلعی حاکمیت، خیرین و تقویت ظرفیت‌های درونی روحانیت است.
۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۵:۱۵
دیدار رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با خانواده شهید تقوی
حوزه/ رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و جمعی از مسئولان این مرکز با حضور در منزل پدر شهید حجت الاسلام تقوی در قم از خانواده این شهید گرانقدر دلجویی کردند.
۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۱:۲۸
سرپرست مرکز خدمات حوزه علمیه استان قم معرفی شد
حوزه/ مراسم تودیع و معارفه مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه استان قم با حضور رئیس مرکز خدمات و جمعی از مسئولان این مرکز برگزار شد.
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۳:۳۹
رئیس مرکز خدمات حوزه:
خانواده طلبه از مهم‌ترین عوامل حمایت از رسالت حوزه است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ربانی با اشاره به اینکه خانواده طلبه یکی از مهم‌ترین عوامل حمایت از رسالت حوزه است افزود: برای حمایت از رسالت حوزه نمی‌توانیم خود طلبه و روحانی را بدون خانواده و فرزندان او تصور کنیم.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۶:۳۷
حجت الاسلام و المسلمین ربانی:
روحیه ایثار و فداکاری، سرمایه‌های ملی ما هستند
حوزه/ رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه گفت: روحیه ایثار و فداکاری عزیزان جانباز، سرمایه‌های ملی ما هستند و باید با تمام وجود آنها را حفظ کنیم تا ارزش دفاع مقدس و شجاعت در جامعه ضعیف نشود.
۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۲:۵۶
حجت الاسلام والمسلمین ربانی:
طلاب برای شکر نعمت خوب درس بخوانند
حوزه/ رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور با بیان این که طلاب باید مردم را به خیر و خوبی دعوت کنند، گفت: طلاب برای شکر نعمت خدا، خوب درس بخوانند.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۲۰:۰۰
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه:
حفظ استقلال کشور در گرو ایمان مردم است/ فعالیت‌های مرکز خدمات هدفمند با رسالت حوزه است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ربانی، فعالیت‌های مرکز خدمات حوزه را هدفمند با رسالت حوزه دانست و گفت: هرگاه در مسائل مختلف کشور، مردم با ایمان خود به میدان آمده‌اند کشور ما موفق شده است و هر وقت ایمان نبوده، با شکست مواجه شده‌ایم و تاریخ این را ثابت کرده است.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۶:۱۱
مسئول مرکز امور طلاب:
تغییر و جابجایی لازمه پیشرفت و تحول است / مرکز آموزش های مهارتی و مدیریتی حوزه، توسعه می یابد
حوزه/ مسئول مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه گفت: در طرح تحولی مدیر حوزه های علمیه، ۹ معاونت به ۵ معاونت تبدیل شد، بطوری که برخی معاونت ها مثل معاونت امور طلاب به مرکز تبدیل و یا در برخی دیگر ادغام شدند.
۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۶:۱۹