*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ شوال ۱۴۳۹ \ Saturday, June 23, 2018
یک گروه اهل تسنن در هند مصرف میگو را حرام اعلام کرد
حوزه/ مدرسه اسلامی جامعه نظامیه، یک موسسه آموزشی شناخته شده اهل تسنن در حیدرآباد هندوستان، خوردن میگو را برای مسلمانان حرام اعلام کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۲۱:۳۰
جانشین ستاد اربعین خراسان شمالی:
هیچ زائری بدون گذرنامه و ویزا به سمت مرزها حرکت نکند
حوزه/جانشین ستاد اربعین خراسان شمالی با تأکید بر این که هیچ زائری بدون گذرنامه و ویزا به سمت مرزها حرکت نکند، گفت: زائران اربعین استان بدون ویزای معتبر به سمت مرز حرکت نکنند تا دچار مشکل نشوند.
۱۳۹۶/۸/۳ - ۱۴:۴۰
سید طاهر الهاشمی در واکنش به سخنان سخنگوی الازهر:
در میان شیعه کسی نیست که به سبّ صحابه و همسران رسول اکرم(ص) فتوا دهد
حوزه/ سید طاهر الهاشمی از رهبران شیعه مصر در واکنش به سخنان سخنگوی الازهر گفت: نزدیک به ۲۲ مرجع از مراجع شیعه در عصر حاضر طی فتواهای متعدد اهانت به مقدسات مسلمین را حرام اعلام کردند؛ در حالی که فتنه انگیزان اصرار دارند که هیچ نکته مثبتی را از شیعیان امام علی(ع) بازگو نکنند!
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۰۱:۵۶
شورای علمای پاکستان:
هر گونه سوءاستفاده از قدرت به نام شریعت حرام است
حوزه/ شورای علمای پاکستان در بیانیه‌ای هر گونه اقدام تروریستی و حملات و بمب‌گذاری انتحاری را «حرام» اعلام کرده و این اعمال را آسیب به شهروندان پاکستانی و به نفع دشمنان دانستند.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۲۰:۰۵
آیه ها و آینه ها (۳۴۴)
این گونه نهی از منکر، حرام است
حوزه/ انجام امربه‌معروف و نهی از منکر دارای نکات مهمی است که عدم رعایت آن سبب به وجود آمدن صدمات زیادی به شخص نهی شده و دین مبین اسلام می‌گردد. گاهی ما انسان‌ها چشممان را از بدی‌های بی‌شمار خود می‌بندیم و سراغ شمارش عیب‌های اندک مردم می‌رویم.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۴:۴۸
آیت الله العظمی مکارم:
نزدیک شدن به شبهات احتمال ورود به منطقه حرام را افزایش می دهد/ پرهیز امام راحل از شبهات موجب پیشرفت و پیروزی شد
حوزه/حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه نزدیک شدن به شبهات احتمال ورود به منطقه ممنوعه محرمات را افزایش می دهد، گفتند: به ما تاکید شده به مرزهای الهی که همان شبهات است نزدیک نشوید زیرا ممکن است آلوده شوید.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۰۲:۳۷
مسلمانان لندن ریختن زباله در خیابان‌ها را حرام اعلام کردند
حوزه/ با افزایش زباله‌ها در شهر لندن، و گذاشته شدن آشغال کنار خیابان‌ها و پشت درب خانه‌ها، گروهی از مسلمانان غرب لندن با انتشار فتوایی این عمل را ممنوع اعلام کردند.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۵:۴۶
آیت الله نابلسی:
منطق سازش با رژیم اسرائیل حرام و اقدامی ویرانگر است
حوزه/ آیت الله عفیف نابلسی از علمای لبنان در دیدار هیئتی از مجلس علمای فلسطین گفت: فلسطین تحت فشارهای بین المللی قابل تجزیه و چند دستگی نیست و منطق سازش با رژیم صهیونیستی از نظر شرعی منطقی حرام است.
۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۰۲:۰۷
چگونه به یکدیگر محرم شویم؟
حوزه / زن در اسلام، مقدس و مظهر زیبایی است و کانون مهر و محبت به شمار می رود. اسلام به زن می گوید به برکت حجاب و عفاف، خویشتن را از نگاه نامحرمان محفوظ بدار تا بتوانی نقش خود را در جامعه اسلامی به خوبی ایفا کنی
۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۷:۰۷
آيت الله العظمي نوري همداني تاكيد كردند:
نشر اسلام دخالت در امور کشور ها نیست/ ديركرد اقساط بانكي حرام است
حوزه/ حضرت آيت الله نوري همداني با اشاره به امر به اسلام و نشر ارزش ها در همه ي كشورهاي جهان بیان داشتند: اين مسئله دخالت در امور كشورها نيست.
۱۳۹۶/۱/۱۵ - ۱۴:۰۶