*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
روحانی اهل سنت لبنان:
اقدام آمریکا علیه سپاه را محکوم می کنیم/ تحریم ها بر قدرت ایران می افزاید
حوزه/ شیخ احمد قطان گفت: ما اقدام آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریسم را محکوم می کنیم و این اقدام واکنش طبیعی است به آنچه سپاه به مستضعفین و مقاومت در سرتاسر جهان تقدیم می کند.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۲۲:۲۰
رئیس جنبش اصلاح لبنان:
شورای مفتی های لبنان باید عدالت را رعایت کرده و به حزب خاصی گرایش نداشته باشد
حوزه/ شیخ ماهر عبد الرزاق رئیس جنبش اصلاح و وحدت بیانیه شورای مفتی های لبنان را نا به جا و نا شایست دانست و گفت: ما از علمای مفتی توقع داشتیم که در تعامل با واقعیت شفاف سازی کند و از گرایش به حزب و گروه خاص دوری کنند.
۱۳۹۷/۸/۱۱ - ۱۶:۴۰
رئیس جنبش اصلاح لبنان در مورد رواج اختلافات طایفه ای هشدار داد
حوزه/ شیخ عبدالرزاق گفت: برخی نیروها و جریان های سیاسی می خواهند از مذهب و اختلافات طایفه ای به سود منافع خود استفاده کنند و چنین رویکردی اوج فساد اخلاقی است.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۱:۴۴
روحانی اهل سنت لبنان:
علما و روحانیون در سخنرانی خود وحدتگرا باشند
حوزه/شیخ احمد قطان رئیس جمعیت "قولنا و العمل" و شیخ ماهر عبد الرزاق رئیس جنبش اصلاح و وحدت با حضور در دفتر سیاسی حزب الله با عبد المجید عمار عضو شورای سیاسی حزب دیدار کردند.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۸:۵۵
خطبای جمعه لبنان:
آمریکا عامل نا امنی و بحران منطقه است/ آنها در کشتار مردم یمن سهیم هستند
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه جنایت های متجاوزین سعودی در یمن را محکوم کرده و اشاره کردند: آمریکا شریک تمامی جنایت های انسانی است متجاوزین علیه کودکان و زنان یمنی مرتکب می شوند.
۱۳۹۷/۶/۳ - ۱۰:۱۰
روحانی اهل سنت لبنان:
وقت آن رسیده که جناح های مقاومت فلسطین با هم متحد شوند
حوزه/ شیخ ماهر عبد الرزاق رئیس جنبش اصلاح و وحدت لبنان، تجاوز رژیم صیهونیستی به غزه را محکوم کرد و آن را تجاوز به جهان عربی و اسلامی دانست.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۲۱:۲۰
روحانی اهل سنت لبنان:
رئیس جمهور لبنان و سید حسن نصرالله برای تشکیل دولت وارد عمل شوند
حوزه/ شیخ ماهر عبد الرزاق رئیس جنبش "اصلاح و وحدت" لبنان خواستار تشکیل سریع دولت وحدت ملی جامع بر اساس نتایج انتخابات شد.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۳:۳۵
روحانیون اهل سنت لبنان با عضو شورای سیاسی حزب الله دیدار کردند
حوزه/ شیخ احمد قطان رئیس جمعیت "قولنا و العمل" و شیخ ماهر عبد الرزاق رئیس جنبش "اصلاح و وحدت" لبنانی با حضور در دفتر سیاسی حزب الله با شیخ عبد المجید عمار عضو شورای سیاسی این حزب دیدار کردند.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۶:۰۰
شیخ قطان و شيخ عبد الرزاق با معاون دبیر کل حزب الله دیدار کردند
حوزه/ شیخ احمد قطان رئیس جمعیت "قولنا و العمل" و شیخ ماهر عبد الرزاق رئیس جنبش "اصلاح و وحدت" لبنان با شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان دیدار کردند.
۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۷:۰۰
رئیس جنبش الاصلاح و الوحدة: تنها هدف دشمنان اسلام نابودی وحدت و قدرت مسلمانان است
حوزه/ شیخ عبدالرزاق گفت: ماه رمضان ماه وحدت و گذشت و مهربانی و پیروزی در برابر دشمنان اسلام است و از این رو انتظار می رود این ماه، بهانه ای برای وحدت و همدلی باشد.
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۴:۱۷