*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۵ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Monday, January 21, 2019
نماهنگ/ حجابی که ماند و تاجی که افتاد
هفدهم دی‌ماه ۱۳۱۴ در تاریخ ایران یک روز سیاه است. روزی که رضاخان، همسر و دختران خود را برای اولین بار بدون حجاب در انظار عمومی به نمایش درآورد و پس از آن، ماموران شهربانی و پاسبان‌ها در کوچه و خیابان‌ها با خشونت حجاب از سر زنان ایرانی برمی‌داشتند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۳:۳۹
رئیس کتابخانه، مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:
۱۴ میلیون برگ سند از تاریخ ایران، روحانیت و انقلاب مشروطه در کتابخانه مجلس
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عماد گفت: حجم بسیار عظیمی از اسناد معاصر ایران و قریب به ۱۴ میلیون برگ سند در کتابخانه مجلس شورای اسلامی وجود دارد که این ها هویت و تاریخ ایران، روحانیت و انقلاب مشروطه را به خوبی نمایش می دهند.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۲۱:۱۲
نگاهی به سریال معمای شاه
سریال های تاریخی که در تاریخ نمی مانند
حوزه / موضوع سریال معمای شاه تاکید بر حوادث منجر به انقلاب از دریچه محمدرضا شاه و اطرافیان اوست. چرا باید به چنین موضوعی در قالب یک سریال پر هزینه تاریخی پرداخته شود؟
۱۳۹۵/۶/۲ - ۱۵:۴۴
رضا توکلی، بازیگر سریال «کیمیا»
نیازمند شهرک سینمایی مخصوص، برای روایت تاریخ انقلاب هستیم
حوزه/ آنچه در تهران امروز شاهد آن هستیم کاملا با سال ۵۷ فرق دارد. برای همین نمی‌توان حتی یک صحنه خیابانی تهیه کرد که به لحاظ زمانی با آن سالها مطابقت داشته باشد.
۱۳۹۴/۹/۷ - ۰۹:۲۷
آیت‌ الله موسوی جزایری:
جنایات آمریکا هیچ‌گاه از حافظه تاریخی ملت ایران پاک نمی شود
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خوزستان با تاکید بر این که جنایات آمریکا هیچ‌گاه از حافظه تاریخی ملت ایران پاک نمی شود، گفت: آمریکا برای از بین بردن انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی‌های زیادی انجام داده، اما هربار شکست خورده است.
۱۳۹۴/۸/۱۳ - ۱۱:۱۷
نماینده ولی فقیه در بوشهر:
نهضت ضد استکباری و استعماری ریشه در تاریخ ایران دارد
حوزه/ شهید رئیسعلی دلواری درس بزرگی به جهان داد و آن درس این است که می توان بر اساس آموزه‌های قرآن و عترت و در طریق ولایت و تابعیت از روحانیت، با دست خالی ابرقدرت ها را به زانو درآورد.
۱۳۹۴/۵/۵ - ۱۸:۳۳
به بهانه یک رویداد تاریخی در مرداد ۴۲ و ۴۳؛
بازخوانی حمایت گسترده علما از مرجعیت امام خمینی(ره)
حوزه/ حمایت گسترده علما و روحانیون از مرجعیت امام خمینی(ره) و صدور بیانیه های متعدد به ویژه در مرداد ماه سال های ۴۲ و ۴۳ رویداد بی سابقه ای در تاریخ مرجعیت بود.
۱۳۹۴/۵/۴ - ۱۳:۵۶
استاد حوزه:
واقعه طبس،درتاریخ ایران ماندگارشده است
امام جمعه طبس گلشن گفت: مراسم واقعه طبس باید طوری برگزار شود که شعار مرگ بر آمریکا در تاریخ جاودانه شود و هیچ گاه سران آمریکا تصور نکنند که مردم ایران از مواضع خود عقب‌نشینی می کنند.
۱۳۹۴/۲/۲ - ۱۷:۴۴