*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
فعال فرهنگی در قزوین:
اعتماد به آمریکا جز نابودی چیز دیگری ندارد
حوزه/ حجت الاسلام نظری در جمع مردم روزه دار قزوین گفت: در طول تاریخ بارها ثابت شده که هر گاه کشوری به آمریکای جنایتکار اعتماد کرده جز سرنگونی و ویرانی چیزی برای آنها باقی نمانده که نمونه بارز آن صدام بود که با خواری و حقارت دستگیر و اعدام شد.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۳:۵۰
اعتماد مردم به مسئولان نگرانی‌ها را کاهش می دهد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دلیل اینکه در برخی مواقع اوضاع نابسامان می شود این است که اعتماد مردم به مسئولین کاهش پیدا کرده است و میدان برای جنگ روانی آماده می گردد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۲
در یادواره «لاله های سرخ زهرایی» مطرح شد؛
دشمن تلاش می کند اعتماد مردم به نظام از بین برود
حوزه/ کارشناس فرهنگی گفت: از بین بردن باورهای مذهبی مردم و اعتماد مردم به نظام، زمین زدن نظام اسلامی، از بین بردن عنصر دین و رهبری آن در انقلاب، نفوذ در ذهنیت، ایمان و عواطف مردم و ناامیدی در بین اقشار مردم از جمله اهداف دشمن است .
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۷:۰۸
نماینده آیت‌الله العظمی سیستانی:
شبکه‌های ماهواره‌ای و اجتماعی فرد و جامعه را تهدید می‌کند
حوزه/ شیخ عبدالمهدی کربلایی گفت: در خصوص پدیده های اجتماعی که ساختار اخلاقی و همزیستی اجتماعی را مورد تهدید قرار می کند، وظیفه داریم که معارف الهی و برنامه های اسلام را بیان کنیم و پدیده هایی که جامعه را تهدید می کند معرفی کنیم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۸:۴۷
در جلسه اساتید مشاوره حوزه قزوین مطرح شد؛
روحانیت مشاور امین مردم است
حوزه/ حجت الاسلام عزیزی در جمع اساتید مشاور حوزه علمیه قزوین گفت: مراکز مشاوره ای که روحانیون در آنها فعالیت دارند، بیشترین مراجعه کننده را از سنین مختلف دارا می باشند.
۱۳۹۷/۱۱/۵ - ۲۳:۲۵
تشکیل اتاق فکر حوزه علمیه قزوین و دانشگاه علوم پزشکی
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین خواستار تشکیل اتاق فکر حوزه و دانشگاه علوم پزشکی شد و گفت: خوب است که با همکاری مسئولین امور بهداشتی و حوزه علمیه موضوعاتی در رابطه با سلامت در این اتاق فکر مطرح شود تا روحانیون در منابر بیشتر به آنها بپردازند.
۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۶:۴۳
استاد حوزه علمیه قزوین:
ارتباط روحانیت با نسل جوان تقویت شود
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: دشمنان با انواع شبکه های مختلف رسانه ای غرب و مجازی در تلاش برای زیر سوال بردن احکام اسلامی و قرآنی و همچنین القاء شبهات هستند و وظیفه شما روحانیت در این عرصه بسیار خطیر است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۶
رشته «مشاوره اسلامی» در حوزه علمیه قزوین راه اندازی می شود
حوزه/ مدیر مشاوره و خانواده معاونت تهذیب حوزه‌های علمیه از راه اندازی رشته «مشاوره اسلامی» در حوزه علمیه قزوین در آینده ای نزدیک خبر داد.
۱۳۹۷/۱۰/۷ - ۱۵:۰۱
قطره ای از دریا؛
چه کنیم اعتماد و اطمینان در معاملات سلب نشود؟
حوزه/ نگذارید اعتمادها و اطمینان ‏ها در معاملات سلب شود. «فان امن بعضكم بعضاً فلیؤدّ الذى اؤتمن» فلسفه رهن گرفتن، اطمینان است كه اگر بدون آن اطمینان بود، رهن گرفتن ضرورتى ندارد.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۲۱:۰۰
حجت‌الاسلام والمسلمین ذوالنوری:
سلب اعتماد مردم بزرگ‌ترین منکر است
حوزه/ نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگ‌ترین منکر چیزی است که به نظام اسلامی آسیب می‌رساند و مهم‌ترین آن سلب اعتماد مردم است چراکه اگر چهره نظام مخدوش باشد اعتماد مردم سلب و نظام در معرض تهدید قرار می‌گیرد.
۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۶:۲۱