*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۸ شوال ۱۴۴۰ \ Friday, June 21, 2019
زوایای کمتر شنیده شده از زندگی آیت الله العظمی بروجردی
حوزه/ حوزه های علمیه به دنبال تربیت طلابی همانند آیت الله العظمی بروجردی باشند که در غیر اینصورت در سالهای پس از این ما با مشکلات زیادی مواجه خواهیم شد.
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۰:۰۱
عقوبت کوچک شمردن گناهان
حوزه/ مفسّر، محقق و پژوهشگر قرآن کریم گفت: جریمه باید متناسب با جرم باشد، خداوند بی‌دلیل و بی‌حساب، بدن و قلب کسی را جریمه نمی‌کند. پروردگار عالم برای بدن‌ها و قلب‌ها به تناسب جرم آن‌ها جریمه‌هایی قرار داده است.
۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۲۳:۲۰
استاد انصاریان:
چگونه در مدار بندگی قرار بگیریم؟/ حصار و قلعهٔ ولایت امیرالمؤمنین(ع)، پناهی امن مقابل شیاطین است
حوزه/ محقق و پژوهشگر علوم و معارف قرآن کریم، با بیان اینکه حصار و قلعهٔ ولایت امیرالمؤمنین(ع)، پناهی امن مقابل شیاطین است، گفت: قبول ولایت علی(ع)، یعنی قبول محبت و انجام خواسته‌های علی(ع)، حصار خداوند است و این‌قدر این حصار بلند می باشد که ابلیس و ابلیسیان به آنجا راه پیدا نمی‌کنند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۰:۱۹
استاد انصاریان:
غرق در نعمت های خداوند هستیم و با او می جنگیم!
حوزه/ استاد انصاریان به نعمت های بی شمار خداوند از ابتدای آفرینش اشاره کرد و گفت: ما انسان ها غرق در نعمت های خداوند هستیم و با او می جنگیم، اما خداوند چنان به بندگان لطف و عنایت دارد که اگر بنده‌ای حتی از خدای روی برگرداند، باز هم پروردگار منتظر بازگشت اوست.
۱۳۹۸/۳/۲۱ - ۱۲:۴۸
استاد انصاریان:
با حرام خوری و ظلم ، معنای وجودی انسان به هم می ریزد
حوزه/ مبلغ برجسته عرصه بین المللی گفت: انسان «کلمة من کلمات الله» است یعنی استعداد معنا شدن به معانی مختلفی را دارد در صورتی که کلمۀ وجودی او سالم بماند و به هم نریزد. اگر این کلمه را با آلودگی و نجاست، نفاق، کفر، شرک، فسق، فجور، معصیت، صغیره، کبیره، حرام‌خوری، ربا، زنا، ظلم، به‌هم بریزیم آن زمان هیچ معنایی ندارد.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۲:۳۳
استاد انصاریان تبیین کرد:
ویژگی های سخنگویان خدا بر روی زمین
حوزه/ استاد حوزه با بیان اینکه برخی افراد نمایندگان خدا در حرف زدن هستند، گفت: اگر قلب صادق نباشد، زبان نمی‌تواند صادق شود؛ اگر قلب نور نداشته باشد، زبان نمی‌تواند سخن نورانی بزند؛ اگر قلب به پروردگار و رحمت واسعهٔ حضرت حق اتصال نداشته باشد، زبان نمی‌تواند زبان صدق و سخن‌گوی از جانب پروردگار باشد .
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۴:۱۲
با حضور استاد انصاریان؛
مراسم گرامیداشت هفته معلم در مدرسه علمیه معصومیه قم برگزار شد
حوزه/ با حضور مفسّر و خطیب توانای حوزوی، آیین گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و تجلیل از مقام معلم با حضور اساتید، طلاب و روحانیون در مدرسه علمیه معصومیه قم برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۰:۳۹
مسئولیت های ارزشی روحانیت از نگاه استاد انصاریان
حوزه/ مفسّر، محقق و پژوهشگر علوم ومعارف قرآن کریم در آستانه ماه مبارک رمضان در دیدار صدها نفر از دانش آموختگان جامعه المصطفی العالمیه، توصیه های تربیتی – تهذیبی و اخلاقی را مطرح کردند.
۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۵:۵۳
در آستانه ولادت حضرت امام سجاد علیه السلام؛
تفسیر و شرح صحیفه سجادیه استاد انصاریان به زبان عربی منتشر شد
حوزه/ در آستانه ولادت چهارمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن حسین امام زین العابدین علیه السلام تفسیر و شرح صحیفه سجادیه استاد حسین انصاریان به زبان عربی از چاپ خارج شد.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۴:۰۶