*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
لزوم جبران کم کاری سینما نسبت به انقلاب و دستاوردهایش
با وجود همه تلاش ها و برخی دغدغه های ارزنده، متاسفانه سینمای ایران در زمینه تولید و اکران فیلم هایی با محتوای انقلابی که البته دربردارنده آرمان های دینی و ملی باشد ، کم کار بوده که لاجرم جبران این کم کاری، مستلزم تقویت بُعد تعهد و احساس مسئولیت هنرمندانه است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۱:۰۰
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س):
تعامل مستمر حوزویان و فیلمسازان به تولید آثار فاخر و متعهدانه کمک می کند
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س) تصریح کرد: بدون تردید تعامل و ارتباط مستمر حوزویان با فیلمسازان و سریال سازان به تولید آثار فاخر و متعهدانه کمک خواهد کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۲۰:۱۱
فیلمسازحوزوی:
باید میان حوزویان و فیلمسازان، گفتمان مشترکی شکل بگیرد
حوزه/ فیلمساز و منتقد حوزوی بر لزوم شکل گیری گفتمان مشترک میان حوزویان و فیلمسازان تاکید کرد.
۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۱:۱۵
عبدالله پاکیده در مصاحبه با خبرگزاری حوزه:
سینمای دفاع مقدس نیازمند حمایت است
حوزه/ سینمای دفاع مقدس نیازمند حمایت است، یعنی باید فیلمسازان این حوزه از سوی دولت حمایت شوند، والاّ هیچ بخش خصوصی به تنهایی قادر به تولید کارهای مورد نظر نیست.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۴:۵۳
گزارشی از روز هفتم جشنواره فیلم فجر
سالن سینما یا صحنه جنگ بازیگران!
حوزه/ توجیه دغدغه‌مند بودن فیلمسازان به بهانه نگاه ظریف و حساس به موضوعات اجتماعی بهانه ای شده است تا روح امید در تماشاگران کشته شود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۸:۵۵
تلویزیون با فیلمسازان مطرح کشور آشتی کند
حوزه/ تا یک یا دو دهه پیش تلویزیون محلی بود که در آن فیلمسازان بزرگی رشد می‌کردند، کارگردان‌هایی که در ادامه به سینما راه پیدا کرده و در آنجا نیز به موفقیت دست می‌یافتند.
۱۳۹۴/۹/۹ - ۰۰:۱۲
چندتن از صاحب نظران حوزوی هنر و سینما تاکید کردند؛
فیلمسازان و هنرمندان دغدغه حوزه را جدی بگیرند/هنر انقلابی و اسلامی به نقش آفرینی حوزه احتیاج دارد
حوزه/ قرار دادن ریل قطار سینما و همچنین تولیدات هنری و تلویزیونی در مسیر آرمان های انقلاب و اسلام عزیز و به تعبیری تراز انقلاب اسلامی ، با وجود نقش آفرینی حوزویان دغدغه مند و متعهد حاصل می شود.
۱۳۹۴/۲/۸ - ۱۲:۲۹