*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ آیان ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢ صفر ١٤٣٩ \ Monday, October 23, 2017
نماینده ولی فقیه در کاشان:
والدین فرزندان را از کانون خانواده فراری ندهند
حوزه/ آیت الله نمازی گفت: خانواده ای که در آن پدر و مادر به همدیگر نیش بزنند، توهین کنند، فرزندان آن خانواده متواری شده و به دام انسانهای فاسد خواهند افتاد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۷:۵۵
آیت الله نمازی درگفت وگو با «حوزه»:
ایران به تمام تهدیدها پاسخ قاطع می دهد/ آمریکا از اقتدار سپاه در مبارزه با تروریست ها عصبانی است
حوزه/ نماینده ولی فقیه درکاشان با تاکید بر این که ایران به تمام تهدیدها پاسخ قاطع می دهد، گفت: جمهوری اسلامی مانند تمام دولت ها و نظام های سیاسیی دنیا که ارتش، نیروی مسلح و امنیتی دارند براساس نظام بین الملل حق دارد از تجهیزات پیشرفته نظامی برای دفاع از خود استفاده کند و نیازی به اجازه آمریکا ندارد.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۶:۳۷
آیت الله نمازی در دیدار فرمانده انتظامی کاشان:
ماموریت نیروی انتظامی در تامین امنیت جامعه عبادت است
حوزه/ نماینده ولی فقیه درکاشان، ماموریت نیروی انتظامی در تامین امنیت جامعه را عبادت دانست و گفت: با توجه به این که اطلاع از رویداهای جامعه از فواید و سوء استفاده از فضای مجازی از مضرات آن می باشد، لذا مسئولیت نیروی انتظامی در این عرصه سنگین تر می شود.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۶:۳۱
آیت الله نمازی:
باید بین دولت و ملت آمریکا تفاوت قائل شد/ دانشجویانی تربیت شوند که پاسخگوی نیازهای دنیا باشند
حوزه/ نماینده ولی فقیه درکاشان به اقدام ضد بشری آمریکا خصوصا رئیس جمهور این کشور اشاره کرد وگفت: به دلیل این که نسل جوان و مردم آمریکا حرکت دولتمردان این کشور را محکوم می کنند، باید بین دولت و ملت آمریکا تفاوت قائل شد.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۱۵:۵۱
بزرگداشت آیت الله راستی کاشانی در کاشان برگزار می شود
حوزه/ بزرگداشت فقیه مجاهد آیت الله راستی کاشانی(ره)، با حضور روحانیون، طلاب، مسئولین و اقشارمختلف مردم در کاشان برگزار می شود.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۴:۵۲
آیت الله نمازی در جمع مسئولان قضائی کاشان:
با زور نمی توان جلوی جرم و جنایت را گرفت/ آموزه های دینی فرهنگ سازی شود
حوزه/ نماینده ولی فقیه در کاشان با تاکید بر ضرورت توسعه فرهنگ اسلامی، تصریح کرد: با زور نمی توان جلوی جرم و جنایت را گرفت و باید آموزه های دینی در جامعه فرهنگ سازی و نهادینه شود، تا جرائم کاهش یابند.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۶:۵۱
نماینده ولی فقیه در کاشان:
آیت الله راستی کاشانی به امام(ره) و رهبری عشق می ورزید
حوزه/ نماینده ولی فقیه در کاشان با تسلیت در گذشت آیت‌الله راستی کاشانی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و عضو سابق مجلس خبرگان رهبری، تصریح کرد: آن عالم مجاهد در ارادت به حضرت امام (ره) از پیشگامان محسوب می شد و به مقام معظم رهبری عشق می ورزید
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۰:۱۵
نماینده ولی فقیه در کاشان:
حوزه و دانشگاه سیاست زده نشوند/ لزوم انقلاب فکری و فرهنگی در دانشگاه ها
حوزه/ آیت الله نمازی در دیدار مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان با بیان این که حوزه و دانشگاه سیاسی باشد، اما سیاست زده نشود، گفت: روحانیون، حوزه های علمیه و کسانی که مراتب علمی، اجتهاد و فقاهت را گذارنده اند، باید با تحلیل ها سیاسی، سطح آگاهی جوانان را در زمینه وحدت بین سیاست و دیانت دائما ارتقاء دهند.
۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۳:۲۷
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در جمع روحانیون:
با تدابیر رهبری تهدیدهای منطقه ای و جهانی تبدیل به فرصت شد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سعیدی، تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران را منجر به تبدیل شدن تهدیدها به فرصت ها در منطقه و جهان دانست و گفت: اگر کوچکترین عقب نشینی در استقرار ولایت الهی از خود نشان دهیم، باخته ایم و آیندگان ما را لعنت خواهند کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۳:۰۲
آیت الله نمازی:
حفظ منابع طبیعی و انفال نیاز به سیاست گذاری و عزم ملی دارد
نماینده ولی فقیه در کاشان، منابع طبیعی، جنگل ها و مراتع را سرمایه های ملی دانست و گفت: حفظ انفال و منابع طبیعی در مقابل حوادث و تصرف دیگران نیاز به برنامه ریزی، سیاست گذاری و عزم ملی دارد.
۱۳۹۶/۶/۲۱ - ۱۶:۲۳