*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰ \ Saturday, May 25, 2019
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی:
گروه های جهادی با حداقل هزینه با کیفیت ترین کارها را انجام می دهند
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه گروه های جهادی با حداقل هزینه، با کیفیت ترین کارها را انجام می دهند، از این رو باید حمایت، هدایت و تشویق شوند، گفت: به هر میزان کارها را از تصدی‌گری به سمت کارهای مردمی و مجموعه های طلبگی سوق دهیم، شاهد رونق و هم افزایی بیشتر آن در عموم افراد خواهیم بود.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۰:۵۱
سازماندهی ۳۰ گروه جهادی استان قم برای بازسازی منازل سیل زده لرستان
حوزه/ مدیر حرکت های جهادی بسیج سازندگی استان قم از سازماندهی ۳۰ گروه جهادی تخصصی با رویکرد فنی و عمرانی به منظور بازسازی منازل مسکونی در مناطق سیل زده لرستان خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۲:۰۰
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم:
۲۰۰ گروه جهادی با محوریت مساجد در محلات قم ایجاد می شود
حوزه/ مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم از تشکیل ۲۰۰ گروه جهادی با محوریت مساجد در سطح محلات قم استان قم در سال جاری خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۱۷:۵۳
اهتمام ویژه بسیج سازندگی قم برای کاهش آسیب های اجتماعی
حوزه/ مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم از آمادگی و اهتمام ویژه این سازمان به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در قم و بهره گیری حداکثری از توان و ظرفیت خود به خصوص گروه های جهادی در این باره خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۰:۳۳
آیت الله اعرافی:
مدیون طلاب جوان و گروه های جهادی هستیم
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه تاکید کرد: همه ما مدیون طلاب جوان و عزیز و انقلابی و گروه های تبلیغی و جهادی و جوانان عزیز حوزه و کشور و مدیران جهادی حوزه و نهادهای فعال و شرمسار ملت رشید ایران و سیل زدگان رنج دیده و مقاوم هستیم و باید دعاگو باشیم و همه تا پایان بحران در صحنه امداد و کمک آماده بمانیم .
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۲۱:۱۸
آیت الله اعرافی در پیامی تاکید کرد:
آماده باش حوزه های علمیه تا پایان بحران سیل در کشور
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه در پیامی به مدیران حوزه های علمیه و نهادهای عالی حوزوی و فرهنگی و تبلیغی و ستادهای حوادث غیر مترقبه حوزه های علمیه در سراسر کشور تاکید کرد که آمادگی خود را تا پایان بحران سیل در کشور حفظ کنند.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۲:۰۶
اعزام دومین گروه از روحانیون تیپ امام صادق(ع) به خوزستان
حوزه/ دومین گروه از گروه های جهادی و امدادی طلاب و روحانیون بسیجی تیپ ۸۳ امام جعفر صادق علیه السلام عازم مناطق سیل زده استان خوزستان شدند.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۱:۰۴
مدیرکل معیشت مرکز خدمات حوزه های علمیه:
بسیاری از طلبه ها به صورت داوطلب به یاری سیل زدگان شتافته اند
حوزه/ مدیرکل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات حوزه های علمیه حضور جهادی طلبه ها در استان های لرستان و خوزستان را ارزشمند عنوان کرد و گفت: بسیاری از طلبه ها به صورت داوطلب به یاری سیل زدگان شتافتند.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۰۷:۵۰
مسئول گروه جهادی فعال در مناطق سیلزده لرستان:
حضور طلاب و روحانیون در مناطق سیل زده، پرشور و دلگرم کننده بوده است
حوزه/ مسئول گروه جهادی عطر ظهور از گروه های جهادی فعال استان قم گفت: به لطف الهی در روزهای اخیر، حضور طلاب و روحانیون در مناطق سیل زده، بسیار پرشور و دلگرم کننده بوده است.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۸:۵۲
فراخوان اعزام گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مردم سیل زده
حوزه/ گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مردم سیل زده مخصوصا استان لرستان اعزام می شوند.
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۶:۴۵