*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
معاون فرهنگی سپاه با حضور در قم:
پرچم عدالت خواهی و مبارزه با فساد در دست حزب اللهی ها است
حوزه/ معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از ظرفیت طلاب جوان برای هیئت نوجوانان عاشورایی استفاده شود.
۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۶:۰۷
معاون حوزه علمیه استان ایلام خبر داد:
تشکیل گروه های جهادی حامی خانواده های جانبازان ۷۰ درصد به بالا
حوزه/ معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه ایلام از استقبال گسترده طلاب از اجرای طرح گروه های جهادی حامی خانواده های جانبازان ۷۰ درصد به بالای استان، خبر داد.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۷:۳۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی:
گروه های جهادی با حداقل هزینه با کیفیت ترین کارها را انجام می دهند
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه گروه های جهادی با حداقل هزینه، با کیفیت ترین کارها را انجام می دهند، از این رو باید حمایت، هدایت و تشویق شوند، گفت: به هر میزان کارها را از تصدی‌گری به سمت کارهای مردمی و مجموعه های طلبگی سوق دهیم، شاهد رونق و هم افزایی بیشتر آن در عموم افراد خواهیم بود.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۰:۵۱
سازماندهی ۳۰ گروه جهادی استان قم برای بازسازی منازل سیل زده لرستان
حوزه/ مدیر حرکت های جهادی بسیج سازندگی استان قم از سازماندهی ۳۰ گروه جهادی تخصصی با رویکرد فنی و عمرانی به منظور بازسازی منازل مسکونی در مناطق سیل زده لرستان خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۲:۰۰
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم:
۲۰۰ گروه جهادی با محوریت مساجد در محلات قم ایجاد می شود
حوزه/ مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم از تشکیل ۲۰۰ گروه جهادی با محوریت مساجد در سطح محلات قم استان قم در سال جاری خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۱۹ - ۱۷:۵۳
اهتمام ویژه بسیج سازندگی قم برای کاهش آسیب های اجتماعی
حوزه/ مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم از آمادگی و اهتمام ویژه این سازمان به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در قم و بهره گیری حداکثری از توان و ظرفیت خود به خصوص گروه های جهادی در این باره خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۰:۳۳
آیت الله اعرافی:
مدیون طلاب جوان و گروه های جهادی هستیم
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه تاکید کرد: همه ما مدیون طلاب جوان و عزیز و انقلابی و گروه های تبلیغی و جهادی و جوانان عزیز حوزه و کشور و مدیران جهادی حوزه و نهادهای فعال و شرمسار ملت رشید ایران و سیل زدگان رنج دیده و مقاوم هستیم و باید دعاگو باشیم و همه تا پایان بحران در صحنه امداد و کمک آماده بمانیم .
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۲۱:۱۸
آیت الله اعرافی در پیامی تاکید کرد:
آماده باش حوزه های علمیه تا پایان بحران سیل در کشور
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه در پیامی به مدیران حوزه های علمیه و نهادهای عالی حوزوی و فرهنگی و تبلیغی و ستادهای حوادث غیر مترقبه حوزه های علمیه در سراسر کشور تاکید کرد که آمادگی خود را تا پایان بحران سیل در کشور حفظ کنند.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۲:۰۶
اعزام دومین گروه از روحانیون تیپ امام صادق(ع) به خوزستان
حوزه/ دومین گروه از گروه های جهادی و امدادی طلاب و روحانیون بسیجی تیپ ۸۳ امام جعفر صادق علیه السلام عازم مناطق سیل زده استان خوزستان شدند.
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۱:۰۴
مدیرکل معیشت مرکز خدمات حوزه های علمیه:
بسیاری از طلبه ها به صورت داوطلب به یاری سیل زدگان شتافته اند
حوزه/ مدیرکل معیشت و توانمندسازی مرکز خدمات حوزه های علمیه حضور جهادی طلبه ها در استان های لرستان و خوزستان را ارزشمند عنوان کرد و گفت: بسیاری از طلبه ها به صورت داوطلب به یاری سیل زدگان شتافتند.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۰۷:۵۰