*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ \ ۳ شوال ۱۴۳۹ \ Monday, June 18, 2018
با حضور جمعی از پژوهشگران خارجی؛
اختتامیه سلسله نشست های آشنایی با آرا و اندیشه های شهید صدر در مشهد برگزار شد
حوزه/ اختتامیه سلسله نشست های آشنایی با آرا و اندیشه های شهید صدر با حضور جمعی از پژوهشگران، استادان و صاحبنظران داخلی و خارجی برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۵:۳۷
شاگرد شهیده صدر:
شهیده بنت الهدی‌صدر تحت آموزه های برادر خویش، نقش مؤثری در انقلاب فرهنگی ایفا کرد
حوزه/ شاگرد شهیده بنت الهدی‌صدر درباره استاد خود گفت: بانو بنت‌الهدی با اعتراض به‌ فسادها و ناهنجاری های اجتماعی شرایط جامعه زمان خود را زیر سوال برد و نقش مؤثری در دگرگون‌سازی پایه‌های اساسی جامعه در انقلاب فرهنگی و مبانی و تفکرات داشت.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۳:۰۰
حکمرانی عادلانه در نظریه اقتصادی شهید صدر بررسی شد
حوزه‌نیوز/ چهارمین نشست از سلسله‌ نشست‌های آشنایی با آرا و اندیشه شهید صدر با موضوع « حکمرانی عادلانه در نظریه اقتصادی شهید صدر» در مشهد برگزار شد.
۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۰۹:۳۲
در نشست آشنایی با اندیشه آیت‌الله صدر مطرح شد؛
شهید صدر فضای ایده‌آل اقتصاد اسلامی را در جامعه به تصویر کشید
عضو هیأت علمی گروه اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه شهید صدر مکتب اقتصاد اسلامی را با ترسیم فضایی ایده‌آل مطرح کرد، گفت: در اندیشه شهید صدر تصور بازار، بیت‌المال، رفتارهای سرمایه‌گذاری و مالی در فضای ایده‌آل اسلامی به مرور سبب تحقق اقتصاد اسلامی می‌شود.
۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۰۹:۳۷
در همایش بزرگداشت شهید صدر» مطرح شد:
شخصیت شهید صدر ناشناخته باقی مانده است
حوزه/ شهید صدر شخصیتی جامع‌الاضداد است که متأسفانه هم‌چنان مجهول الابعاد باقی مانده است .
۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۸:۳۲
در یک همایش حوزوی - دانشگاهی؛
دیدگاه شهید صدر درباره قلمرو آزادی بررسی شد
حوزه/ عضو هئیت علمی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: تفاوت اسلام و غرب در پذیرش آزادی و کرامت انسانی در عرصه های اجتماعی و طبیعی است، زیرا غرب آزادی اجتماعی را با از بین بردن کرامت انسانی می پذیرد در صورتی که اسلام آزادی طبیعی و حفظ کرامت انسانی را قبول دارد.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۰:۲۴
به همت جمعی از دانشجویان عراقی:
همایش بزرگداشت شهید صدر برگزار می شود
حوزه/ همایش بزرگداشت شهید سید محمد باقرصدر با مدیریت نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه قم و به همت دانشجویان عراقی مقیم این استان، هشت اردیبهشت ماه سال جاری در تالار شهید بهشتی دانشگاه قم و با حضور چهره های شناخته شده برگزار می شود.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۲:۱۴
با حضور طلاب غیر ایرانی:
همایش «التین و الزیتون» در قم برگزار شد
حوزه/ همایش«التین و الزیتون» به مناسبت سی و هشتمین سالگرد بزرگداشت شهادت شهید آیت الله سید محمد باقر صدر و خواهر بزرگوارشان شهیده بنت الهدی، به همت معاونت فرهنگی تربیتی مجتمع آموزش عالی بنت الهدی  و با مشارکت انجمن "رائدات الهدی" در قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۳:۰۸
خطبای جمعه لبنان:
سکوت در برابر تجاوز آمریکا، زمینه را برای حمله به کشور های عربی و اسلامی فراهم می کند
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه ضمن اشاره به تهدید سوریه از سوی آمریکا، تاکید کردند: هرگونه سکوت در برابر حمله به کشور عربی، زمینه را برای حمله به کشور عربی یا اسلامی دیگر باز می کند.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۳:۲۶
بخشی از جلسه درس تفسیر شهید صدر
فیلم/ آیا ما حضرت موسی‌ بن‌ جعفر(ع)را به زندان نمی‌اندازیم؟
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۰۰:۱۰