*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ \ ۴ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Tuesday, December 11, 2018
با حضور طلاب برگزار شد؛
برگزاری کارگاه پژوهش در مدرسه علمیه امام حسن عسکری(ع) آمل
حوزه/ کارگاه پژوهش با حضور معاون پژوهش بنیاد بین المللی اسراء امروز در مدرسه علمیه امام حسن عسکری(ع) آمل برگزار شد.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۳:۵۷
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
امروز حضور روحانیت در متن جامعه پررنگ تر از هر زمان دیگری باشد
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، حضور مستمر و اثرگذار مبلغان دینی در روستاها و مناطق محروم را عامل مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگی دانست و گفت: این حضور پررنگ می تواند موجب تقویت باروهای دینی و اعتقادی مردم به ویژه نسل جوان در این مناطق شود.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۲۲:۴۲
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
مجهز شدن به ابزارهای نوین راه موفقیت در تبلیغ دین است
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که مبلغان دینی در عرصه تبلیغی باید به فاکتورها و ابزارهای تبلیغی توجه کنند، گفت: مجهز شدن به ابزارهای نوین تبلیغی یکی از راه های موفقیت در عرصه تبلیغ دین است.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۲۲:۳۹
نایب رئیس شورای حوزه علمیه مازندران:
هیچ قدرتی نمی تواند مانع رسیدن ملت ایران به اهداف انقلاب شود
حوزه/ نایب رئیس شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که انقلاب مسیر صحیح خود را با قدرت ادامه می دهد، تصریح کرد: هیچ قدرتی نمی تواند مانع رسیدن ملت ایران به آرمان ها و اهداف اصلی انقلاب اسلامی شود.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۲۲:۰۸
امام جمعه چالوس:
دشمنان در برابر عزت و عظمت ملت ایران زانو زده اند
حجت الاسلام جباری با بیان این که امروز علیرغم همه توطئه ها و تحریم های نظام سلطه علیه ملت ایران، نظام اسلامی در اوج قدرت منطقه ای و بین المللی قرار دارد، گفت: دشمنان نظام با همه توان اقتصادی و نظامی در برابر عزت و عظمت ملت ایران به زانو در آمده اند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۷:۴۰
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
تقویت حوزه های علمیه بهترین راه دفاع از دین و ارزش هاست
حوزه/ حجت الاسلام لائینی حمایت و تقویت از مدارس علمیه را امری ضروری دانست و تصریح کرد: در حال حاضر یکی از بهترین راه های دفاع از دین و ارزش های اسلامی تقویت مراکز حوزوی و دینی در جامعه است.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۷:۲۲
امام جمعه رامسر: روحانیت هرگز صحنه دفاع از دین و ارزش ها را ترک نمی‌کند
امام جمعه رامسر با بیان این که روحانیت با خلوص نیت و تکلیف مداری در جهت انجام رسالت تبلیغی خود گام برداشته است، گفت: این قشر اثرگذار جامعه اسلامی در این مسیر پرفرازونشیب همواره با قدرت حرکت کرده است.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۲:۳۷
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر:
ولایت فقیه عامل پیشرفت و تعالی کشور است
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر با اشاره به این که امروز امنیت، وحدت و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی در کنف ولایت و مدیریت رهبر معظم انقلاب اسلامی است، افزود: امام راحل وصیت کردند که پشتیبان ولایت فقیه باشیم تا به مملکت مان آسیبی نرسد.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۲:۳۷
امام جمعه بابلسر:
وحدت و همبستگی ملی تنها راه برون رفت کشور از مشکلات است
امام جمعه بابلسر با بیان این که امروز یکی از مهم ترین راه های دفاع از انقلاب و نظام اسلامی، وحدت و همبستگی ملی است، گفت: دشمن با اختلاف و تفرقه میان مردم و مسئولان نظام تلاش می کند تا انقلاب را از مسیر اصلی خود منحرف کند.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۳:۱۳
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری:
تقویت سنت مباحثه در حوزه موجب رشد علمی طلاب می شود
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری با بیان این که تقویت مباحثه در حوزه های علمیه موجب تقویت یادگیری در طلاب می شود، گفت: توجه به سنت مباحثه در حوزه موجب تقویت و رشد علمی در میان طلاب خواهد شد.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۳:۰۳