*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ \ ۸ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Sunday, July 22, 2018
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران تبیین کرد
عوامل مهم موفقیت علمی و معنوی طلاب
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران بر ضرورت رعایت زی طلبگی از سوی طالبان علم دین در تمام سطوح تحصیلی تأکید کرد و گفت: طلبه با رعایت زی طلبگی می تواند به موفقیت های ارزشمندی در حوزه دست یابد.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۵:۱۹
مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری:
ایران در سایه اهل بیت(ع) به قدرت منطقه ای و فرامنطقه ای تبدیل شده است
حجت الاسلام صالحی با بیان این که ملت بزرگ ایران در سایه اهل بیت(ع) به کشوری قدرتمند تبدیل شده اند، گفت: چنین کشوری هیچ گاه اجازه نخواهد داد، زورگویی همچون آمریکا در مسیر آرمان های انقلاب خللی ایجاد کند.
۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۱۶:۱۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه فیضیه مازندران:
تولید و نوآوری علمی در حوزه نیازمند توجه به پژوهش است
معاون پژوهش حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که حوزه امروز نیازمند تولید و نوآوری در عرصه علم است، تصریح کرد: برای تحقق این مسأله مهم توجه به تحقیق و پژوهش امری لازم و ضروری است.
۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۱۵:۴۷
مدیر مدرسه علمیه محمود آباد درمعارفه مدیر حوزه مازندران:
حوزه علمیه با تفکر جهادی نجات بخش دنیا خواهد بود
حوزه/ حجت الاسلام عباس زاده، در مرسم معارفه مدیر حوزه علمیه مازندران، که با حضور مدیر حوزه های علمیه کشور برگزار شد با بیان این که پرچم اسلام در دست روحانیت است، گفت: ما باید این را به عالم برسانیم که جایگاه حوزه جایگاهی است که یک تاریخ نگران آن است.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۷:۰۰
مدیر سابق حوزه علمیه مازندران:
در هر یک از عرصه‌های علوم دینی جای پای علمای مازندرانی دیده می‌شود
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین طاهری با بیان اینکه نام و نشان عالمان استان مازندران زبانزد است، گفت: در هر یک از عرصه‌های علوم دینی جای پای علمای مازندرانی دیده می‌شود.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۲:۳۷
استاد حوزه علمیه مازندران مطرح کرد:
ترویج بی حجابی در سطح خیابان ها به بهانه حریم خصوصی بودن داخل اتومبیل
حوزه/ استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که برخی ها با بدحجابی به دنبال باز کردن راه ابتذال در جامعه اسلامی هستند، گفت: این که برخی زنان به بهانه حریم خصوصی در داخل اتومبیل حجاب ندارند به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۲۰:۰۱
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران خبر داد:
واگذاری دبیری کارگروه توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآن مازندران به حوزه خواهران
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران مازندران از واگذاری دبیری کارگروه توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآن مازندران به حوزه علمیه خواهران مازندران خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۶:۲۸
آیت الله العظمی نوری همدانی در واکنش به انتقال سفارت آمریکا به بیت القدس:
هرگونه اعتماد به آمریکا خیانت است/ مسلمانان به زودی قدس را آزاد خواهند کرد
حوزه/ انتقال پایتخت این کشور به سرزمین غصب شده بیت المقدس از همان خوی استکباری و شیطان صفتی آمریکا ست ولی رییس جمهور آمریکا و صهیونیست بدانند مسلمانان به زودی قدس شریف را آزاد خواهند کرد.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۲۳:۵۹
حضور آیت الله العظمی نوری همدانی در امامزاده عباس(ع) ساری+ عکس
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با حضور در امامزاده عباس(ع) ساری به مقام شامخ این امامزاده جلیل القدر ادای احترام کردند.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۸:۳۹