*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۳ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Monday, February 18, 2019
تصاویر/ همایش مبلغان استان مازندران
عکس: سید محمد علی تقوی
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۴:۲۹
امام جمعه محمود آباد: ولایت مداری به شعار نیست
حوزه/ حجت الاسلام موسوی با اشاره به این که متأسفانه امروز برخی تنها ادعای ولایت مداری دارند و در عمل به گونه ای دیگر گام برمی دارند، تصریح کرد: ولایت مداری به شعار نیست، بلکه باید در عمل تبعیت خود را از ولایت و رهبری اثبات کنیم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۲۲:۱۶
مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری:
۲۲ بهمن امسال حماسه دفاع ملت ایران از انقلاب اسلامی خواهد بود
حجت الاسلام صالحی با بیان این که ملت بزرگ ایران در ۲۲ بهمن امسال پاسخ همه توطئه ها و یاوه گویی های دشمنان را خواهند داد، افزود: به طور حتم راهپیمایی امسال ۲۲ بهمن حماسه دیگری از حضور ملت در دفاع و پشتیبانی از انقلاب و نظام اسلامی خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۸:۲۳
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
ولایت و رهبری عامل مهم عزت و اقتدار ملت ایران است
حوزه/ حجت الاسلام شکریان با بیان این که امروز نیز ملت بزرگ ایران تابع محض ولایت هستند، گفت: ولایت و رهبری در چهل سال اخیر مهم ترین عامل پیشرفت و توسعه نظام اسلامی در عرصه های مختلف بوده است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۸:۱۵
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در ساری:
روحانیت در پاسخ به شبهات جوانان و نوجوانان کار جهادی کنند/حقیقت دین برای جامعه اسلامی تبیین شود
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با بیان اینکه در جامعه دینی مثل جمهوری اسلامی قوانین اسلام و قانون آن بر مبنای اصول اسلام و دین است و التزام پیدا می کند، گفت: روحانیت باید در پاسخ به شبهات جوانان و نوجوانان کار جهادی کنند و در مقابل این انحرافات ایستادگی کنند .
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۳:۰۲
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران:
دفاع و صیانت از انقلاب مهم ترین وظیفه آحاد جامعه است
امام جمعه موقت ساری با بیان این که امروز مردم و مسئولان وظایف مشترکی دارند که مهم ترین آن صیانت و دفاع از انقلاب و آرمان های نظام است، گفت: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند «امروز بهترین کاری که مردم می توانند انجام دهند حضور در صحنه است».
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۲۲:۵۹
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر:
انقلاب اسلامی به سال ها سلطه و نفوذ آمریکایی ها در ایران پایان داد
حجت الاسلام خوبانی با اشاره به این که انقلاب اسلامی به سال ها سلطه و نفوذ آمریکایی ها در ایران پایان داد و استقلال را برای ملت بزرگ ایران به ارمغان آورد، تصریح کرد: مهم ترین علت عصبانیت امروز آمریکایی ها از ایران اسلامی به دلیل جلوگیری از دخالت و نفوذ آنها در کشورمان است.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۱:۳۳
مدیر مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری تأکید کرد:
ضرورت تقویت آرمان ها و ارزش های اصیل انقلاب اسلامی
حوزه/ مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری با بیان این که متأسفانه امروز برخی ها از آن آرمان های اصیل کمی فاصله گرفته اند، گفت: نباید بگذاریم تحت هیچ شرایطی آرمان ها و ارزش های اصیل که انقلاب بر مبنای آنها پایه گذاری شده در این کشور کمرنگ شود.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۱:۱۲
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
خدمات چهل ساله انقلاب اسلامی در دهه فجر تشریح شود
حجت الاسلام لائینی با اشاره به این که متأسفانه برخی ها در کشور تنها به نقاط ضعف نگاه می کنند و پیشرفت ها را نادیده می گیرند، گفت: باید خدمات و دستاوردهای انقلاب مورد بازبینی و تبیین قرار گیرد و نقاط احتمالی ضعف نیز از سوی مسؤولان اصلاح شود.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۸:۰۰
استاد حوزه علمیه مازندران:
برخی در داخل کشور ماموریت دارند پرونده فتنه ۸۸ را پاک کنند
استاد حوزه علمیه مازندرن با بیان این که برخی ها در داخل کشور ماموریت دارند پرونده فتنه ۸۸ را پاکسازی، توان دفاعی را نابود، طرح سازش با آمریکا را تکمیل و مصادره پیروزی های رهبری برای لیبرالیسم داخلی را اجرا کنند، گفت: باید با هوشیاری و بصیرت بالا و روشنگری های به موضع مانع از تحقق عناصر نفوذی داخلی شویم.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۷:۲۵