*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۱ آیان ۱۳۹۶ \ الاثنين ٢ صفر ١٤٣٩ \ Monday, October 23, 2017
آیت الله حسینی بوشهری در یادواره شهدای روحانی:
اگر مجاهدت علما نبود اثری از دین و دین باوری در جامعه دیده نمی شد/ ۴ دلیل برگزاری یادواره های شهدا
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه به کارکرد روحانیت در جامعه اسلامی اشاره کرد و با بیان این که علما و روحانیت در طول تاریخ با همه توان از دین دفاع و حراست کردند، گفت: اگر امروز این همه آثار فقهی، تفسیری، کلامی و تاریخی علما و فقهای دین نبود، اثری از دین و دین باوری در جامعه دیده نمی شد.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۳:۵۹
با سخنرانی ‌آیت الله حسینی بوشهری؛
یادواره شهدای روحانی مازندران برگزار شد
یادواره شهدای روحانی مازندران امروز با محوریت شهید روحانی ولی الله سلیمانی فرد، نخستین شهید روحانی دفاع مقدس در ساری برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۳:۵۸
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
روحانیت هیچگاه در برابر انحراف ها سکوت نکرده است
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که روحانیت هیچ گاه در برابر انحراف ها سکوت نکرده و همواره قدرتمندانه در برابر دشمنان ایستاده است، خاطرنشان کرد: علما و فقهای دین همواره خود را مکلف به دفاع از دین دانسته و می دانند.
۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۸:۳۷
حجت الاسلام روحانی:
افراد دین دار باید برای استقرار و شکوفایی دین هزینه کنند
حوزه/ برای اینکه دین به استقرار و شکوفایی و ثمر دهی برسد، افراد دیندار باید برای آن هزینه کنند؛ اما متأسفانه برخی ازدینداران اهل هزینه کردن نیستند؛ به طور کلی برای اینکه همه موجودات عالم به ثمر و رشد و کمال برسند، هزینه و مراقبت می خواهند.
۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۷:۵۳
برگزاری نشست پژوهشی در مرکز تخصصی حوزوی خواهران زینب کبری(س) تنکابن
حوزه/ نشست پژوهشی در مرکز تخصصی حوزوی خواهران زینب کبری(س) تنکابن برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۵:۲۶
دو خبر از حوزه خواهران مازندران
حوزه/ تحصیل در حوزه علمیه و طلبگی توفیقی الهی است، لذا باید قدر آن را دانسته و در جهت اعتلای آن بکوشید.
۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۴:۳۳
مدیر حوزه علمیه مازندران:
شهدای مدافع حرم مایه عزت و افتخار نظام اسلامی هستند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صف نخست مبارزه با تروریسم در منطقه و جهان قرار دارد، گفت: ایران اسلامی با همه توان خود در برابر تکفیر و تروریسم خواهد ایستاد و از جبهه مقاومت دفاع و حراست خواهد کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۳ - ۱۲:۵۱
مدیر حوزه علمیه مازندران:
سیره علمی و عملی علما بهترین الگو برای طلاب حوزه است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که سیره علمی و عملی علما و فقهای دینی باید الگویی برای طلاب امروز حوزه های علمیه باشد، خاطرنشان کرد: طلاب با الگو قرار دادن سیره علما و فقهای دین از یک الگوی مشخصی در زندگی فردی و اجتماعی خود تبعیت کنند.
۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۳:۰۸
مدیر مدرسه علمیه امام موسی کاظم (ع) جاجرم:
اردوی آموزشی تابستانه طلاب مدرسه علمیه جاجرم برگزار شد
مدیر مدرسه علمیه امام موسی کاظم (ع) جاجرم از برگزاری اردوی آموزشی تابستانه طلاب این مدرسه علمیه «ضیافت رضوان» در استان مازندران خبر داد.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۰:۲۷