*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
برگزاری مراسم شب های قدر در ۳۵۰ امامزاده شاخص مازندران
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به در پیش بودن شب های با فضیلت قدر از برگزاری مراسم شب های احیا در ۳۵۰ امامزاده شاخص استان خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۰:۲۲
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران:
اخلاق مسأله ای محوری در فعالیت های حوزه به شمار می رود
حجت الاسلام طبرسی با بیان این که فعالیت های علمی حوزه بدون توجه به اخلاق و تربیت از رشد و اثرگذاری لازم برخوردار نخواهد بود، تصریح کرد: تجربه ثابت کرده که طلاب مهذب سریعتر از سایر از افراد مسیر رشد و تعالی علمی را طی می کنند.
۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۲۰:۱۵
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
خدمت به مردم مهم ترین و بزرگترین وظیفه مسؤولان است
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که امروز مهم ترین وظیفه مسؤولان خدمت به مردم است، خاطرنشان کرد: بزرگترین یادگاری یک مسؤولان در نظام اسلامی پس از پایان دوره مدیریتش رضایت مردم است.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۹:۲۰
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
منبرهای تبلیغی ماه رمضان باید به افزایش سطح آگاهی مردم منجر شود
حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این که منبرهای تبلیغی ماه مبارک رمضان باید به افزایش سطح آگاهی مردم منجر شود، خاطرنشان کرد: شرایط امروز کشور به گونه ای که دشمنان تلاش می کنند با جنگ روانی موجب ایجاد فضای رعب و ترس و ناامیدی در جامعه شوند.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۶:۳۴
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
ملت ایران هیچ گاه تسلیم زیاده خواهی های آمریکا نخواهند شد
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که ملت ایران ثابت کرده که هیچ گاه تسلیم زیاده خواهی های آمریکایی ها نخواهد شد، گفت: آمریکایی ها مطمئن باشند که بازنده این جنگی که آغاز کرده اند خود آنها خواهند بود.
۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۰۰:۴۵
امام جمعه نور:
اتفاقات تلخ اخیر در برخی مدارس ناشی از نفوذ فرهنگی دشمن بود
حوزه/ حجت الاسلام احمدی به اتفاق تلخ اخیر در برخی مدارس کشور اشاره کرد و آن را ناشی از نفوذ فرهنگی دشمن دانست و گفت: متأسفانه در سایه بی توجهی برخی مسئولان شاهد چنین رویدادهای تلخ و ناگواری در سطح مدارس بودیم.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۸:۲۵
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران:
همه چیز برای رشد و تعالی فراهم است، دست خالی نمانیم
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با بیان این که دنیاطلبی و مادی گرایی مانع رشد و سعادت واقعی ما می شود، گفت: خداوند متعال یک فرصت یک ماهه را در اختیار ما قرار داده تا به ارزش های الهی و معنوی بازگردیم و از مسائل مادی فاصله گیریم.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۸:۱۷
امام جمعه بابلسر: زن در جوامع غربی به ابزاری برای تجارت تبدیل شده است
امام جمعه بابلسر به اهمیت مسأله حجاب از نگاه اسلام اشاره کرد و گفت: حجاب عامل تقویت جایگاه و حفظ کرامت بانوان است.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۷:۴۸
امام جمعه محمود آباد:
موضوع حجاب نباید دستخوش مباحث سیاسی و جناحی شود
حجت الاسلام موسوی با تأکید بر این که متأسفانه برخی ها درکشور تلاش می کنند مسأله حجاب را سیاسی کنند، گفت: موضوع حجاب نباید دستخوش مباحث سیاسی و جناحی شود بلکه همه مسؤولان و مدیران کشور باید در جهت تقویت و ترویج این فرهنگ مهم دینی تلاش کنند.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۷:۲۰
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری:
حواشی اخیر مدارس، هشدار جدی به مسئولان آموزش و پرورش بود
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری از حواشی های اخیربرخی مدارس کشور به شدت انتقاد کرد و گفت: بروز چنین اتفاقات ناگواری در جامعه اسلامی بسیار جای تأسف دارد.
۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۷:۱۸