*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ \ ۶ صفر ۱۴۴۰ \ Monday, October 15, 2018
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
عشق به امام حسین(ع) حد و مرز نمی شناسد
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که عشق به امام حسین(ع) حد و مرز نمی شناسد، گفت: امروز ارادت به سید و سالار شهیدان از مرزهای جغرافیایی عبور کرده و در سراسر جهان گسترش یافته است.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۰۸:۳۷
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری:
برجام سند روشنی از بی تعهدی غربی ها به معاهدات بین المللی است
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری با بیان این که برجام نمونه مشخصی از بد عهدی غربی ها نسبت به معاهدات بین المللی بود، تصریح کرد: در حالی که سال ها برای رسیدن به یک توافق بین المللی نظیر برجام گفت و گو و مذاکره صورت گرفت، اما آمریکایی ها به راحتی این توافق بین المللی را نقض کردند.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۰۸:۳۶
امام جمعه بابلسر:
نظارت مسئولان بر بازار و قیمت ها ضعیف است
امام جمعه بابلسر با تأکید براین که متأسفانه سطح نظارت مسئولان در بازار ضعیف است و همین مسأله موجب سوء استفاده برخی افراد را فراهم کرده است، گفت: علیرغم این که در هفته های اخیر شاهد کاهش نرخ ارز در کشور بودیم، اما هنوز شاهد گرانی در جامعه هستیم.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۰۸:۳۵
عیادت رئیس ستاد دهه غدیر از مسؤول مدرسه آیت الله کوهستانی
رییس ستاد دهه غدیر کشور از سوی حضرت آیت الله نظری خادم الشریعه از حجت الاسلام والمسلمین شیخ اسماعیل کوهستانی، مسؤول مدرسه علمیه آیت الله کوهستانی عیادت کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۸:۰۲
استاد حوزه علمیه مازندران:
راهپیمایی اربعین نماد قدرت فرامنطقه ای اسلام ناب است
استاد حوزه علمیه مازندران به راهپیمایی اربعین حسینی اشاره کرد و آن را نماد قدرت فرامنطقه ای اسلام ناب عنوان کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۰۸:۱۱
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران:
دفاع از انقلاب و نظام مهمترین وظیفه امروز روحانیت است
حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که یکی از وظایف مهم حوزه و روحانیت در شرایط امروز جامعه دفاع از انقلاب و آرمان های نظام اسلامی است، تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران به عنوان پرچمدار دفاع از دین و معارف اهل بیت(ع) مورد هجوم دشمنان و بدخواهان دین قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۱:۲۸
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
عاشقان حسینی اربعین امسال را باشکوه تر از گذشته برگزار می کنند
امام جمعه نکا با اشاره به این که این که پیاده روی اربعین حسینی یک فرصت ارزشمند برای معرفی امام حسین(ع) به همه دنیا است، بیان داشت: امروز در سایه این اجتماع تاریخی، بار دیگر حقانیت نهضت حسینی برای دنیا به اثبات رسیده است.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۰:۵۱
نماینده مجلس خبرگان رهبری:
شورای نگهبان در بررسی CFT تصمیم صحیح را خواهد گرفت
حجت الاسلام والمسلمین توکل با بیان این که امروز دشمن به دنبال مشتبه کردن نیت های خود بر ذهن برخی از کوته فکران داخلی است، تصریح کرد: باید این حاشیه امن دشمن را از بین ببریم تا آنها نتوانند به راحتی نیت های پلید خود را در جامعه ما عملیاتی کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۹:۳۸
امام جمعه بابلسر :
تنها با ولایت می توانیم از پیچ و خم های تاریخی عبور کنیم
امام جمعه بابلسر با اشاره به این که تنها با ولایت می توانیم از پیچ و خم های تاریخی عبور کنیم، گفت: در چهار دهه اخیر نیز از بحران ها و مشکلات کشور را با رهنمودهای ارزشمند رهبری معظم انقلاب با موفقیت عبور کردیم.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۸:۴۴
مسئول مدرسه علمیه مصطفی خان ساری:
وظیفه امروز حوزه پرورش شخصیت های بزرگ است
حوزه/ حجت الاسلام شفیعی با تأکید براینکه طلاب از ورود به برخی مسائل حاشیه ای به شدت پرهیز کنند، گفت: همه دغدغه یک طلبه باید درس خواندن و رسیدن به اهداف والای طلبگی باشد.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۵:۱۱