*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Monday, November 19, 2018
مسؤول مدرسه علمیه امام صادق بهشهر:
انقلاب اسلامی ایران در اوج قدرت منطقه ای و بین المللی قرار دارد
امام جمعه بهشهر با تأکید براین که امروز انقلاب اسلامی ایران در اوج قدرت منطقه ای و بین المللی قرار دارد، خاطرنشان کرد: هیچ قدرتی نمی تواند در برابرعظمت و بزرگی ملت ایران بیاستد چون این ملت دارای پیشینه تاریخی و با تمدن عظیم اسلامی است.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۸:۱۷
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
بسیاری از مردم با دستاوردهای انقلاب آشنایی کافی ندارند/ مبلغان وارد میدان شوند
حوزه/ حجت الاسلام صادقی با اشاره به این که بخش مهمی از مردم هنوز با دستاوردهای عظیم انقلاب آشنایی کافی ندارند، تصریح کرد: این وظیفه مبلغان دینی و روحانیان است که درتریبون های تبلیغی خود این دستاوردها را به خوبی تشریح کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۸:۱۴
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
پاسخ به شبهات نیازمند جهاد علمی روحانیت است
حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان این که مبلغی که بدون مطالعه منبر می رود نمی تواند در این راهی که در پیش گرفته موفق شود، گفت: تنها با تکیه بر داشته های علمی خود نمی توانیم مخاطب جوان خود را قانع کنیم بلکه باید به اطلاعات و ابزار روز تبلیغ مجهز شویم.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۸:۰۳
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر:
تمام دستورات حقوق بشر در سیره عملی پیامبر(ص) وجود دارد
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر با اشاره به این که کشورهای های مدعی دفاع از حقوق بشر در حالی خود را مدافع حقوق انسان ها می دانند که همه این اصول انسانی و اخلاقی در سیره پیامبر گرامی اسلام وجود دارد، گفت: سیره عملی نبی مکرم اسلام خود دستورالعملی کامل برای رشد و تعالی اخلاقی و معنوی بشریت است.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۲:۳۰
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
عمل به سیره پیامبر(ص) تنها راه نجات امت اسلامی است
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، عمل به سیره پیامبر گرامی اسلام را رمز رستگاری و پیروزی نهایی امت اسلام عنوان کرد و افزود: مسلمانان بدون در نظر گرفتن سیره آن حضرت نمی توانند از مشکلات رهایی یابند.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۰:۵۷
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
سختی های مسیر طلبگی طلاب را دلسرد نکند
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که مشکلات و سختی های مسیر زندگی طلبگی نباید موجب دلسردی طلاب شود، گفت: به طور حتم کسانی که با اراده مستحکم و اعتماد به نفس بالا در این مسیر قرار می گیرند به پیشرفت های قابل توجهی دست پیدا خواهند کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۷:۴۰
رئیس اداره تبلیغات اسلامی ساری:
وحدت و همبستگی رمز پیروزی ملت ایران در چهل سال اخیر است
رییس اداره تبلیغات اسلامی ساری با اشاره به این که نهضت عظیم انقلاب نیز با وحدت و همبستگی آحاد مردم به پیروزی رسید، تصریح کرد: مهم ترین عامل پیروزی های ملت ایران نیز در چهار دهه اخیر وحدت و همبستگی این ملت حول محور رهبری نظام بود.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۶:۵۳
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران تاکید کرد:
طلاب با روش های نوین تفسیر قرآن کریم آشنا شوند
حوزه/معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران بر لزوم آشنایی طلاب با روش های نوین تفسیر قرآن کریم تاکید کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۳:۱۲
امام جمعه بابلسر:
کارنامه انقلاب فارغ از نگاه های سیاسی و حزبی برای مردم تبیین شود
امام جمعه بابلسر با تأکید براین که کارنامه انقلاب اسلامی باید فارغ از هر گونه نگاه سیاسی، حزبی و گروهی برای آحاد جامعه به ویژه نسل جوان بازگو شود، گفت: تبیین صحیح این خدمات چهل ساله موجب می شود مردم خدمات شیرین انقلاب اسلامی را احساس کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۳:۰۸
به مدت سه روز؛
دومین مرحله طرح میثاق طلبگی حوزه مازندران آغاز به کار کرد
دومین مرحله از طرح میثاق طلبگی ویژه طلاب کمیسیونی و بازمانده از آزمون امروز در مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) شیرگاه آغاز شد.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۶:۳۷