*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
همزمان با میلاد حضرت زینب(س)؛
عملیات اجرایی احداث مدرسه علمیه حجتیه در ‌آمل آغاز شد
حوزه/ همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب(س) کلنگ احداث مدرسه علمیه حجتیه با حضور علما، روحانیان و طلاب در آمل به زمین زده شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۷
امام جمعه محمود آباد:
روحانیت هیچ گاه از رسالت حقیقی خود عقب نشینی نخواهد کرد
امام جمعه محمود آباد با تأکید براین که حفظ و صیانت از دین همواره مهم ترین دغدغه روحانیت با بصیرت بوده است، تصریح کرد: روحانیت شیعه در راه حفظ و گسترش دین و ارزش های معنوی حتی جان خود را نیز تقدیم کرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۱۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
منبر و خطابه رسانه ای قوی و اثرگذار است/ تلاش دشمن برای جدایی مردم از روحانیت
حوزه/ حجت الاسلام صادقی با تأکید براین که امروز روحانیت با بهره گیری از رسانه قوی به نام منبر و خطابه می تواند اثرگذاری بسیار مطلوبی در حوزه های دینی، فرهنگی و سیاسی در جامعه داشته باشد، تصریح کرد: منبر یک رسانه عظیم است که در طول تاریخ به ویژه در دوران نهضت انقلاب آثار بسیار خوبی از خود به یادگار گذاشته است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۰۰
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
مسئولان دستاوردهای انقلاب را اطلاع رسانی کنند
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید بر تبیین و تشریح دستاوردهای چهل ساله انقلاب از سوی مدیران و مسئولان در کشور، تصریح کرد: دهه مبارک فجر فرصت مغتنمی برای تبلیغ صحیح خدمات انقلاب و نظام اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۳:۳۶
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر:
بصیرت و زمان شناسی دو شاخصه مهم ملت ایران است
استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که دشمنان انقلاب اسلامی از بصیرت و هوشیاری این مردم هراس دارند، تصریح کرد: اگر بصیرت بالا و زمان شناسی نباشد دشمن به راحتی در این کشور نفوذ خواهد کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۴۰
امام جمعه تنکابن:
تبیین دستاوردهای انقلاب ماموریت امروز روحانیت است
حوزه/ حجت الاسلام پوراکبر با بیان این که انقلاب اسلامی در چهار دهه اخیر علیرغم همه مشکلات و معضلاتی که با آن مواجه بوده، به پیشرفت ها و دستاوردهای ارزشمندی در بخش های مختلف دست یافته است، گفت: امروز تبیین و تشریح این دستاوردها برای عموم مردم به ویژه نسل جوان امری ضروری است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۲۵
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
هر چه در عرصه فرهنگی و دینی سرمایه گذاری شود باز هم کم است
حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران، با بیان این که امروز هر چه در عرصه های فرهنگی و دینی جامعه سرمایه گذاری شود باز هم کم است، گفت: در برابر هجم وسیعی از توطئه ها و هجمه های دشمن در عرصه فرهنگی، تلاش های تبلیغی و معنوی متولیان و دست اندرکاران جامعه اسلامی باید دو چندان شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۸:۱۰
امام جمعه بابلسر:
مردم عزت و عظمت خود را به رخ جهانیان کشیدند
حجت الاسلام قلی پور با بیان این که نهم دی یادآور حضور آگاهانه ملت با بصیرت ایران اسلامی در بعیت دوباره با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: این حماسه عظیم در جهت حمایت ملت بزرگ ایران اسلامی از کیان انقلاب اسلامی رویداد.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۷:۳۰
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
ملت اجازه نمی دهد خدشه ای به جایگاه ولایت و رهبری ایجاد شود
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که ولایت مداری جزو اصول غیر قابل تغییر ملت بزرگ ایران است، خاطرنشان کرد: این ملت در چهار دهه اخیر حتی جان خود را برای تقویت جایگاه ولایت و رهبری داده اند.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۶:۴۴
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
فتنه گران ۸۸ اصل نظام و ولایت فقیه را نشانه گرفته بودند
عضو شورای حوزه علمیه مازندران، حماسه نهم دی را اوج وحدت و همبستگی ملت ایران اسلامی در دفاع از انقلاب و ولایت عنوان کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۲:۰۴