*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ \ السبت ٢٧ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Saturday, December 16, 2017
مدیر حوزه علمیه خراسان:
حوزه پاسخگو، روزآمد و کارآمد است/ فعالیت ۱۰ هیئت اندیشه ورز در حوزه خراسان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان از فعالیت ۱۰ هیئت اندیشه ورز خبر داد و گفت: پژوهش باید روزآمد، کارآمد، هدفمند، جهت دار و مبتنی بر پاسخ به نیازها باشد تا حوزه پاسخگو محقق شود
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۶:۴۰
مدیر حوزه علمیه خراسان:
حوزه های علمیه پاسخگوی نیازهای جامعه بین الملل باشند/ رونمایی از سامانه های جدید حوزه خراسان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان تاکید کرد: یکی از ضروریات امر پاسخگویی به نیازهای بین المللی، آشنایی روحانیون و مبلغان با زبان های زنده دنیا است.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۵:۲۱
معاون تهذیب حوزه های علمیه؛
مراکز حوزوی در پاسخگویی به شبهات قرآنی فعال تر عمل کنند
حوزه/ معاون تهذیب حوزه های علمیه خواستار توجه شورای گسترش و هماهنگی فعالیت های قرآنی مراکز حوزوی نسبت به پاسخگویی به شبهات قرآنی شد.
۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۱۶:۳۲
مدیر حوزه علمیه خراسان خبر داد
پیگیری شاخص های حوزه پاسخگو از نگاه رهبر انقلاب در حوزه خراسان
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان تاکید کرد: شاخص‌های به روز بودن و طرح موضوع های مد نظر مقام معظم رهبری که خروجی آن پاسخگویی به نیازهای روز است، پیگیری می شود.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۹:۳۷
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قزوین تاکید کرد:
لزوم بسیج همه ظرفیت ها برای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در جامعه
حوزه/ بسیج توانمندی بالایی برای پاسخگویی به نیازهای جامعه داشته و امروز این نهاد در کشور ریشه ای عمیق دارد و جوانان با پیوستن به این شجره طیبه برای دفاع از کیان اسلامی مصمم تر می شوند.
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۱۷:۲۹
استاد حوزه علمیه قم در جمع اساتید مشاور مطرح کرد:
رعایت چارچوب های دینی؛ ضامن تحیم خانواده
حوزه/ حجت الاسلام ساغری، به اهمیت خانواده در نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: خانواده به عنوان یک نهاد اجتماعی نیازمند نظم و نظام، مدیریت و تدبیر و اعمال اصول و قوانینی خاصّ در جهت رشد و تعالی و پرورش انسان های تعالی خواه است.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۹:۳۵
«کارکردهای نظریه امکان فقری در پاسخگویی به شبهات کلام جدید» بیان شد
حوزه/ نشست علمی «نتایج نظری و عملی دیدگاه امکان فقری با تاکید بر نهج البلاغه» با محوریت لزوم استفاده از نظریه اصیل و دینی امکان فقری در پاسخ به سوالات و شبهات کلام جدید برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۶:۳۰
مراسم عمامه گذاری طلاب حوزه علمیه قزوین برگزارمی شود
مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین گفت: مراسم معنوی عمامه گذاری ۲۵ نفر از طلاب مدارس علمیه استان قزوین وبا حضور نماینده ولی فقیه وامام جمعه قزوین برگزار می شود.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۱:۱۴
محقق حوزوی در هم اندیشی« فقه حکومتی» بررسی کرد:
قلمرو فقه در پاسخ به مسائل جدید و نوپیدا
حوزه/ حجت الاسلام سعیدی گفت: علی رغم اینکه فقهای عظام در طول تاریخ دوازده قرن تلاش های بسیاری داشته اند جامعه امروز با توجه به اینکه با مسائل جدید و مستحدثه و تمدن غربی و مدرنیسم بسیاری مواجه شده است و فقه شیعه می بایست پاسخگوی نیازها و مشکلات امروز باشد.
۱۳۹۶/۶/۲ - ۱۰:۱۵
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون قزوین:
دین مردم مورد تهدید است، روحانیت آماده باشد
حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: طلاب و روحانیون بسيجی بايد خطراتی كه دين مردم را تهديد مي كند، شناسايی و مقابله و پاسخگويی به آنها را وظيفه خود بدانند.
۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۴:۴۵