*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۶ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Thursday, February 21, 2019
تبیین یک بحث علمی ؛
فقه نظامات، توهم یا واقعیت؟
حوزه/ آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی در درس خارج خود به توضیح مسئله «فقه نظامات» پرداخت.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۴:۴۹
آیت الله فاضل لنکرانی در مشهد:
با اجتهاد جواهری می توان مسائل مستحدثه را حل کرد/ حیات حوزه ها با مسائل مستحدثه سپری شده است
حوزه/ رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) با بیان این که کسانی که دارای مبنای اصولی هستند می توانند وارد مسائل مستحدثه شوند، گفت: شک نداشته باشید که با همین اجتهاد جواهری می توان مسائل مستحدثه را حل کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۲۲:۲۴
فرمانده انتظامی استان قم:
قم از لحاظ امنیت همواره در رتبه بالایی قرار داشته است
حوزه/ با توجه به اینکه فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و ماهواره همواره به تبلیغ علیه نظام می‌ پردازد و مشکلات اقتصادی مردم نیز وجود دارد، ولی استان قم در مقایسه با استان های دیگر کشور وضعیت خوبی دارد و از نظر رضایت مندی مردم نیز در سطح بالایی هستیم.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۵:۵۲
آیت الله فاضل لنکرانی:
ترک زندگی دنیا به بهانه آخرت انحراف از دین است/ طلاب از خانواده خویش غافل نباشند
حوزه/ رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) در توصیه ای به خانواده طلاب گفت: خانواده و همسر طلاب بدانند فرد طلبه شخص مفیدی به حال اسلام و دین الهی می باشد، لذا باید همه سعی خود را به کار گیرند تا فرد طلبه در خانه خویش آرامش داشته باشد و به خوبی تحصیل نماید.
۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۳:۴۰
آیت الله فاضل لنکرانی در همایش "صلح و دین" :
دنیا گرفتار جاهلیت مدرن است/ بدون دین، صلح حقیقی تحقق نمی یابد/ منشور حقوق بشر غرب کارایی ندارد
حوزه/ رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) در دانشگاه صنعتی شریف تهران گفت: متاسفانه امروز با وجود پیشرفت های گوناگون، شاهد جاهلیتی فراتر از جاهلیت قبل از اسلام هستیم، چنانچه کشتارها و جنایت های فاجعه باری دیده می شود.
۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۲:۰۲
آیت الله فاضل لنکرانی در جمع مردم و روحانیون کرج :
انقلابی بودن به فراموشی سپرده نشود/ عبادت بدون اعتقاد به ولایت باطل است
حوزه/ رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) با تاکید بر این که انقلابی بودن به فراموشی سپرده نشود، گفت: تنها راه هدایت و سعادت بشر و تامین نیازهای فردی، اجتماعی، حکومتی و اخلاقی، اعتقاد و اطاعت از ائمه اطهار(ع) است.
۱۳۹۵/۱/۱۹ - ۱۳:۵۰
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)
هیچ مخالفت شرعی برای تلقیح مصنوعی در عرصه تولید اعضای بدن وجود ندارد
حوزه/ رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: اگر در عرصه تلقیح مصنوعی در میان بزرگان حوزه مخالفان محکمی داریم، در عرصه سلول درمانی مخالفت‎ها کم است و اگر قرار باشد که این بحث در عرصه تولید اعضای بدن باشد که هیچ مخالفتی با آن وجود ندارد.
۱۳۹۴/۵/۱۵ - ۱۸:۲۹
آیت الله محمدجواد فاضل
شبکه تلویزیونی حضرت معصومه(س) راه اندازی شود
حوزه/ امروز این ظرفیت وجود دارد که شبکه ای تلویزیونی منحصر به حضرت معصومه (س) و قم، با برنامه‌های بسیار غنی در تمام ابعاد راه‌اندازی شود؛ چراکه شبکه‌های استانی مجبور بر انجام کارهای گوناگون هستند؛ اما این شبکه، می تواند شبکه معارفی قوی شیعی بوده و پیشنهاد بنده جدیت در پیگیری این کار است.
۱۳۹۴/۵/۶ - ۰۸:۳۷