*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Tuesday, July 16, 2019
مدیر جامعه الزهرا خبر داد:
آمادگی جامعه الزهرا برای تربیت نیروهای متخصص در زمینه مبارزه با مواد مخدر
حوزه/ مدیر جامعه الزهرا(س) ایجاد تفاهم جهت مبارزه با مواد مخدر را حرکتی رو به جلو عنوان کرد و گفت: امیدواریم این نوع فعالیت ها منجر به ایجاد جامعه ای پاک و منزه شود.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۷:۴۰
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران مطرح کرد:
اجرای طرح امداد فرهنگی از سوی بانوان مبلغه در راستای مبارزه با اعتیاد
حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران از اجرای طرح امداد فرهنگی در بین خانواده های درگیر به مسأله اعتیاد خبر داد و گفت: این طرح از سوی بانوان مبلغه در ۲۸ استان کشور صورت می گیرد.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۶:۵۲
ستاد مبارزه با مواد مخدر و جامعه الزهرا تفاهم نامه همکاری امضا کردند
حوزه/ ستاد مبارزه با مواد مخدر و جامعه الزهرا(س) در راستای در راستای همکاری های آموزشی، فرهنگی، تبلیغی و پژوهشی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۶:۵۲
سردار منتظرالمهدی در حوزه خواهران مطرح کرد:
نقش موثر بانوان طلبه در توانمندسازی و بازگشت زنان معتاد به زندگی
حوزه/ معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان این که بانوان طلبه می توانند نقش مؤثری در توانمندسازی و بازگشت زنان معتاد به زندگی داشته باشند، گفت: آگاه سازی خانواده ها عامل مهمی در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۵:۲۴
امروز در قم برگزارشد:
انعقاد تفاهم نامه همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران
حوزه/ ستاد مبارزه با مواد مخدر و مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و مبارزه با اعتیاد تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۴:۱۶
در گفت و گوی حوزه نیوز با حجت الاسلام رحیمی بخوانید:
روحانی که تخصص او «نجات معتادان از اعتیاد» است/ ترک ۱۰۷ معتاد در کمتر از سه سال
حوزه/ عباس بعد از ۳۳ روز از کمپ بیرون آمد، اما این تازه اول کار بود؛ همه برای ما خط و نشان می کشیدند که این شخص، آدم بشو نیست، حتی مسجدی ها هم می گفتند که این آقا درست نمی شود و کار شما سودی ندارد ...
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۸:۳۰
وزارت اوقاف و امور مذهبی مصر، کمپین «مبارزه با اعتیاد» راه اندازی کرد
حوزه/ درحالی که کشور مصر از معضل رو به افزایش مصرف مواد مخدر رنج می برد و آمارهای مصرف مواد مخدر در این کشور نسبت به دیگر کشورها ۲ برابر اعلام شده، وزارت اوقاف و امور دینی مصر کمپینی با عنوان «مصر بدون اعتیاد» راه اندازی کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۷:۵۰
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان قم: آموزش جدی اصناف و اقشار مختلف لازمه توفیق در مبارزه با اعتیاد است
حوزه/ دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان قم تصریح کرد: آموزش جدی و مستمر اصناف و اقشار مختلف و آگاهی بخشی در این رابطه، لازمه توفیق در مبارزه با اعتیاد است .
۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۱۵:۴۷
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان لرستان :
از ظرفیت های تبلیغی برای مبارزه با اعتیاد استفاده کنیم
حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی استان لرستان گفت: امروز باید از تمام ظرفیت های شبکه تبلیغ برای مبارزه با آسیب اجتماعی موجود در جامعه، خصوصا پیشگیری از مواد مخدر بهره گرفت.
۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۶:۰۱